Snažilky České Budějovice. Popovídáme si?

marcelkap
23. lis 2008

Ahoj holky.
Sice už tady téma Česko Budějovice je, ale už je dooost obsáhlé a jsou tam především maminky. Chci tedy založit nové téma, jen pro ty, které ještě miminko nemají, ale rády by měly 🙂 A samozřejmě jsou z ČB 🙂
Tak si pojďte povídat 😎

janaelka
22. zář 2010

@jarca.macho pro dnešek se musím s tebou rozloučit, dorazila návštěva. Úžíj si večer a pěkně se snažilkuj 😉 pa pa zítra 😀

jarca.macho
22. zář 2010

@janaelka užij si návštěvu, taky jdeme na návštěvu večer, pa zítra těším se páčko

janaelka
23. zář 2010

Dobré ráno 🙂

jarca.macho
23. zář 2010

Dobré, koukám v 8 už u PC, když jsi doma, to já bych si ještě poležela 🙂

janaelka
23. zář 2010

@jarca.macho jsem tady až teď, nějak nám stávkoval stárnet 😖 já jsem vzhůru v sedm, děti od sousedů jedou do školky a školy a to je velkej rámus na chodbě, no a mám pejska a ten se musí přidat 😒 je po spaní no 😀 a co ty? co plánujete o víkendu?

janaelka
23. zář 2010

dnes tě už asi neuvidím ☹ hm tak snad zítra

jarca.macho
23. zář 2010

@janaelka Ahojík, tak to máš po ránu dosti veselé 🙂 My také máme pejska, vzaly jsme si jí z útulku, je super, akorát je venku, bydlíme v domečku, takže nás ráno na procházku nebudí 😀 (teda když nejsme zrovna u tchýně, tam když zjistí, že jsme vzhůru tak hned běží k posteli a je štastná, že jsme už vzhůru 😀)
O víkendu? Máme v pondělí dovču, v úterý je volno, takže prodloužený víkend strávíme na severu Čech. Manža je z severu, takže tam pojedeme. Těším se tam, protože tam máme půl roční neteřinku, je úžasná a každou neděli máme jistou projíždku kočárem 😀 Sobota bude oslava narozenin no a budeme jen odpočívat, relaxovat a užívat si 😀 ale v pondělí večer určitě vlítnu na net, abych se koukla, jak jsi dopadla 😉
Co vy plánujete na víkend?

janaelka
24. zář 2010

@jarca.macho dobré ráno, nějak ujž nemůžu spát 😀 tak to si ten víkend hezky užíjte 😉 No my nic zvláštního, manžel musí v sobotu do práce a pak se budem válet. Jsem už fakt dost nervózní na to pondělí. Nejhorší je to čekání ☹

jarca.macho
24. zář 2010

@janaelka Dobré ráno, ty jo v 6,16 jsem se ještě válela v postýlce a koukala na muže, jak se obléká do práce 🙂
Tak čekání je škaredé, ale tak ty z testíků víš, že jsi těhu, tak je to pěkné čekání, co? To já stále čekám na "mrchu" a ono nic ☹ stále ☹

janaelka
24. zář 2010

@jarca.macho tak třeba už nedorazí několik měsíců 😀 no to že mám pozitivní testíky ještě nic neznamená 😒 bohužel mám špatnou zkušenost a bojím se, jak v pondělí dopadnu

jarca.macho
24. zář 2010

@janaelka tak si udělej ještě, ale já věřím, že se Vám to povedlo 😉
tys už mívala pozitivní test a nebyl jsi těhu? 😒 grr to je blbý...
mrcha přijde, měla jsem negativní testík 😠 ve středu

janaelka
24. zář 2010

@jarca.macho jestli dorazí, tak se to povede příště 😉 posledně jsem měla pozit. test ale čárka slábla, hcg bylo nízké, měla jsem biochemické těhu, bojím se už i podívat na test 😒

jarca.macho
24. zář 2010

@janaelka co to znamená biochemické těhu? Určitě ti v artu v pondělí řeknou mamino 🙂 moc Vám to přeju 😉

janaelka
24. zář 2010

@jarca.macho díky, biochemické je to, když se ti embryjko chytne, nějakou dobu produkuju hcg a pak se pustí a je konec, kolik žen bylo těhu a ani o tom neví 😒

jarca.macho
24. zář 2010

@janaelka tak ted se tě určitě drží jak klíště 😉

janaelka
24. zář 2010

@jarca.macho jsi hodná, ale uvěřím až v pondělí 😒 jestli to do té doby přežiju 😀 strašně se mi to vleče. No a co vy máte v plánu takhle do budoucna?

jarca.macho
24. zář 2010

@janaelka hodná? Však už v řadě na mimčo stojíš dlouho, tak si to zasloužíš a taky na tebe musí přijít jednou řada, ne? 😀
Musíš udělat o víkendu nějaký plán, nějakou zábavu, aby ti to utíkalo, v sobotu je muž doma, tak si dojdi nakupovat, plavat, no a v neděli třeba nějaký výlet, i když počasí má být na prd, tak třeba na bowling, tam na to přestaneš myslet. A bůh ví za jak dlouho se na bowling dostaneš, těhu, pak budou děti... 😀
budoucnost 🙂 říká se, že chlap má postavit barák, zasadit strom a zplodit kluka. Tak v baráku sice bydlíme, ale muž ho nestavěl, ale pomáhá při přestavbě chalupy, strom ještě taky nezasadil, ale občas mi pomáhá se sázením kytek, a už zbývá jen ten kluk. A prý budu rodit tak dlouho dokud nebudeme mít kluka 😀 tak jsem zvědavá 🙂
Co vy a budoucí čas? A co mimčo, jaké pohlaví bys raději chtěla 😉 Je jasné, hlavně aby bylo zdravé, ale co pohlaví hm?

janaelka
24. zář 2010

@jarca.macho 😀 tak vám přeju toho kluka, nám je to jedno i když bych chtěla mít holčičku 🙂 no jinak moc toho dělat nemůžu, mám předepsaný klidový režim, tak že kratičká procházka a jinak nic moc ani neluxuju, to dělá manžel 😀

jarca.macho
24. zář 2010

@janaelka hm tak si udělejte třeba nedělní kinoden, budeš v postýlce či na gauči, klidový režim bude, budete čučet na telku a nebudeš na pondělek myslet 😉 já bych taky raději holčičku 😎 , všude okolo nás jsou holky, tak bych dostala hodně hadříků a přijde mi, že si je můžeš více parádit 😀
kde v čb bydlíš?

janaelka
24. zář 2010

@jarca.macho no já se nějak zabavím, hodně koukám na dvd 🙂 u IGY

jarca.macho
24. zář 2010

@janaelka a na co ráda koukáš?

janaelka
24. zář 2010

tak nějak na všechno, ale musí to být dobrý 😀 historický, romantický, dobrodružný, no prostě dobrý film

jarca.macho
24. zář 2010

@janaelka tak jsem ted dostala lístky do divadla do Metropolu, jupí, tak se budeme kulturně vzdělávat s mužem. aspon se odreagujeme 🙂

janaelka
24. zář 2010

@jarca.macho a na co? to je príma 🙂 já už nebyla za kulturou ani nepamatuju 😒 naposled jsem byla v jihočeském, ale to už je let 😝 kde vlastně bydlíš ty?

jarca.macho
24. zář 2010

@janaelka je to představení Jakeovy ženy, dostala jsem to od kolegyně, koupili si to k výročí svatby, ale muž musí na školení, tak nám je dala. No a v divadle jsem snad s mým mužem ani nebyla a to bude ted slavit 7 let 🙂 spolu a zrovna jsme si říkai, že bychom taky měli vyrazit, ale my jsme spíš na festivaly a kina než na divadla 😀 😎
ale vlastně na podzim jsme byli v divadle na muzikálu. 🙂
bydlím kousíček za tescem.

janaelka
24. zář 2010

@jarca.macho tak si to tam pěkně užíjte a pak podáš hlášení, jaké to bylo 😉

jarca.macho
24. zář 2010

@janaelka je to pražské divadlo prý a koukala jsem, že by tam měla hrát i Adéla Gondíková a jiní, tak uvidíme, jak to bude obsazeno 🙂
já si myslím, co myslím, JÁ VÍM, že po pondělku budeš už nakukovat do jiných diskuzích 😉 a řešit jiné problémy 😉 a já se k Vám pak taky přidám 😉 😀 😀 😀

janaelka
24. zář 2010

@jarca.macho tak to vypadá na pěkné představení 🙂 no uvidíme, snad jo, ty se doufám přidáš příští měsíc 😀

jarca.macho
24. zář 2010

@janaelka jasně, ani nevím, jestli je nějaká diskuze těhulky čb
vždycky když si něco najdu, tak se snažím to přelouskat od začátku a když dojedu do konce, tak zjistím že už tam nikdo nechodí 😀
v pondělí dej vědět, jak budeme u tchýně tak na netu budu jen občas, do práce nejdu, ale určitě večer se mrknu a budu moc moc ti držet pěstičky... 😉 ale ono to vyjde 😉

janaelka
24. zář 2010

@jarca.macho něco asi určitě bude, jinak v pondělí hned jak dorazím od doktora, tak dám vědět 😉