• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky České Budějovice. Popovídáme si?

29. prosince 2013 
@dvoranna to by jsi se s odpuštěním z toho poblila...jo, oni na to mají, tak se jim to povídá..nehledě na to, že každý normální pár si přeje dítě přirozenou cestou, už jako by umělé oplodnění nebylo dost stresující, ještě tě to musí finančně zruinovat...taky jsem vždycky chtěla velkou rodinu, ale přesně jak říkáš, že těchto podmínek co tu jsou to není možný...ano dítě uživím, ale kde jsou kroužky, tábory, dovolená, výlety, vzdělání...
8. říj 2013 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dvoranna Ahoj, tak jak to s tebou vypadá? :slight_smile: Myslím, že jsi říkala, že test budeš dělat 24.12. :slight_smile:
23. pro 2013 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ovce11 ahoj. nakonec se vse protahlo a na oplodneni jedeme az v lednu. mame dve embrya
takže dva pokusy. nestiham sem ted chodit. jak si na tom ty
23. pro 2013 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, já těhotná byla, bohužel přestalo být srdíčko, takže jsem měsíc po revizi a čekám na unor, kdy můžeme zkoušet znovu...tak třeba se sejdeme :slight_smile:
23. pro 2013 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky i ja sem cchodim
23. pro 2013 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xaxanka to je super, aspoň nás tu bude trochu víc...a jak to vypadá s tebou? :slight_smile:
29. pro 2013 v 00:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ovce11 zitra jdu na krev a uz tak uvidime......uz sem mela dalnice tak netestuju...... ddnes sem tretzi tyden po iui
29. pro 2013 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xaxanka je, tak to moc gratuluju :slight_smile: držím palce, ať je všechno v pořádku :slight_smile:
29. pro 2013 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ovce11 diky.. uvidime
29. pro 2013 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek