Snažilky České Budějovice. Popovídáme si?

marcelkap
23. lis 2008

Ahoj holky.
Sice už tady téma Česko Budějovice je, ale už je dooost obsáhlé a jsou tam především maminky. Chci tedy založit nové téma, jen pro ty, které ještě miminko nemají, ale rády by měly 🙂 A samozřejmě jsou z ČB 🙂
Tak si pojďte povídat 😎

ovce11
8. říj 2013

@dvoranna to by jsi se s odpuštěním z toho poblila...jo, oni na to mají, tak se jim to povídá..nehledě na to, že každý normální pár si přeje dítě přirozenou cestou, už jako by umělé oplodnění nebylo dost stresující, ještě tě to musí finančně zruinovat...taky jsem vždycky chtěla velkou rodinu, ale přesně jak říkáš, že těchto podmínek co tu jsou to není možný...ano dítě uživím, ale kde jsou kroužky, tábory, dovolená, výlety, vzdělání...

ovce11
23. pro 2013

@dvoranna Ahoj, tak jak to s tebou vypadá? 🙂 Myslím, že jsi říkala, že test budeš dělat 24.12. 🙂

dvoranna
23. pro 2013

@ovce11 ahoj. nakonec se vse protahlo a na oplodneni jedeme az v lednu. mame dve embrya
takže dva pokusy. nestiham sem ted chodit. jak si na tom ty

ovce11
23. pro 2013

no, já těhotná byla, bohužel přestalo být srdíčko, takže jsem měsíc po revizi a čekám na unor, kdy můžeme zkoušet znovu...tak třeba se sejdeme 🙂

xaxanka
23. pro 2013

holky i ja sem cchodim

ovce11
28. pro 2013

@xaxanka to je super, aspoň nás tu bude trochu víc...a jak to vypadá s tebou? 🙂

xaxanka
29. pro 2013

@ovce11 zitra jdu na krev a uz tak uvidime......uz sem mela dalnice tak netestuju...... ddnes sem tretzi tyden po iui

ovce11
29. pro 2013

@xaxanka je, tak to moc gratuluju 🙂 držím palce, ať je všechno v pořádku 🙂

xaxanka
29. pro 2013

@ovce11 diky.. uvidime