Snažilky, jaro 2012

zuzkka88
1. lis 2011

Ahoj holky. Které se chystáte začít se snažením o potomka na jaře roku 2012, přidejte se. Můžeme si navzájem radit, podporovat se, a tak celkově sdílet snad jedno z nejhezčích období v životě. 🙂

jane_s
12. čer 2012

@verisek.s přesně tak..já jsem si myslela, že už mám příznaky Těhu, tak jsem byla taková šťastná a najednou v pátek bolesti hlavy jako blázen..najednou i břicha a už jsem věděla, že to je průšvih..no a v neděli večer to bylo tady jako na koni:-/ tak jsem byla maličko zklamaná, ale co člověk může dělat, prostě jít dát a doufat v další pokusy..jak dlouho se snažíte?😉

verisek.s
12. čer 2012

@jane_s Přesně tak, budeme se snažit dál...snažíme se 3 měsíce, rozhodla jsem se teď nakoupit hromadu ovulačních testů a snad to bude ku prospěchu 🙂

jane_s
12. čer 2012

@verisek.s Taky jsem dnes pro ně byla v lékárně😀DD jsem jí celou vykoupila..chci totiž vědět, jestli jí vůbec mám a kdy..protože moje známá otěhotněla 5 dní po MS a druhá 5 dní před MS, takže spoléhat se na všeobecně počítané kalendáře se mi nechce..počítala jsem to a máme za sebou 4. snažení..s tím že první po práškách nebylo, protože mě bolelo břicho a měla jsem snad něco s hormonama..no a jednou jsem měla chřipku, takže jsme se snažili zatím jen 2 krát🙂) tak snad to teď vyjde..kdypak očekáváš plodné dny teď?

verisek.s
12. čer 2012

@jane_s Chacháá, mně je objednává manžel přes ebay, jsou tam za úžasné peníze a třeba i 60ks, takže slušná zásoba 😀 Já čekám dnes MS, cyklus mám 28 dní, takže budu testovat raději už od 9. dne, ať to nááhodou neprošvihneme 😉 Podle hlenu si myslím, že ovulace je cca 10.-11. den, ale uvidíme. Minulý cyklus jsem si testy dělala, ovulace vyšla na 12. den dle toho testu, pojistili jsme to před i po, ale nezadařilo se. Tak uvidíme tentokrát 🙂 Zase se mi nechce měřit BT, to už bych si připadala jak blázen, každý den vstávat stejně, i když mám volno atd atd...no, radši zkusím ty testy a uvidíme 🙂

jane_s
12. čer 2012

@verisek.s Nééé to zatím vůbec neměř, zkus ještě jednou ty testy jako já a pak je fakt asi nejlepší se na to vykašlat, uvolnit se a ono to přijde..člověk chce ale hned vid?:-/ kdyby šlo tak otočit kouzelným prsteneme..tady člověk strašně dlouho pořád čeká, jestli přijde tohle a pak zase tohle😀 to je pořád dokola..ale tak doufám, že už nám to oběma co nejdříve vyjde ju? Budeme se informovat.. Jééé tak to máš šikovnýho manžela, že si ho takhle zainteresovala😀DD tak to si pak můžete otevřit obchod s OVU testama😀DD Já bych měla mít OVU kolem 24.6. tak jsem zvědavá..teď mám MS.. kdy Tobě vychází asi tak další OVU? A co když to vyšlo a nedostaneš to?😉 To by bylo něco ne?

verisek.s
12. čer 2012

@jane_s Jojo, přesně tak, necháme to náhodě. My jsme byli v květnu na dovči na měsíc, byli jsme v Kanadě a v Mexiku a tak nějak jsme tajně doufali, že si přivezeme dáreček...ale bohužel, hold to bude Čech jak poleno 😀 Určitě si dáme vědět, jsem ráda, že mám nějakou spřízněnou duši 😉 No dělala jsem si test těhu a byl negativní, migréna byla, takže to určitě přijde 😔 Jinak mi vychází ovu kolem 23.6., tak to máme skoro stejně 😀 😀 😀

jane_s
12. čer 2012

@verisek.s 🙂 tak se budeme informovat jasan? No my byli na konci května taky na dovče😀 taky jsem doufala, že si přivezeme dáreček, ale dostala jsem to, takže smůla no🙂 koukám, že jsme měli stejný záměr😀 no nevadí, teď si odbydeme snad poslední MS a bude to😀 Jsem taky ráda, že jsme na tom stejně, většinou už tady jsou holky, kterým to úspěšně dopadlo, tak já si tady přijdu jak tragéd, takže teď aspoň mám s kým rozebírat tu svojí situaci😉 a jak bylo v Kanadě? Je to tam asi krásné vid?

verisek.s
12. čer 2012

@jane_s Jasan, budeme si psát 😵 😵 V Kanadě bylo super, já tam mám taťku, takže tam jezdíme za rodinou, tak to máme takové jednodušší a i s průvodcema 😀 😀 A kde jste byli vy? Heršvec, takový jasný plán a nic, no nevadí, vyjde nám to rozhodně teď. My máme 16.7. rok výročí svatby, tak dám snad manželovi origoš dárek 🙂

ddanda
12. čer 2012

@jane_s @verisek.s Ahoj holky, přidávám se k Vám do klubu (jestli mohu), taky bych měla mít ovu kolem 22.6 a na dovče jsme taky na konci května byli. Máme hodně podobné životní scénáře 😀

jane_s
12. čer 2012

@verisek.s My máme výročí svatby 17.6.:-D to jsme si to hezky prohodili ty čísla že?😀 to mě podrž..jéééé tak to máte super, že takhle můžete za taťkou zrovna do tak úžasného státu..klidně bych tam žila, je to tam asi jiné vid? Jsou tam peníze, jiné poměry, podle mě vyšší úroveň..no hned bych🙂)) A tak bys ráda dala dárečkem pozitivní testík?🙂 No já jsem právě měla naplánováno, kdybych to nedostala, že si udělám test, zabalím do krabičky, pozvu na véču a ono nic☹ Achjo, takové plány..ale nevadí..minulý měsíc jsem si myslela, že už to dopadlo ale vyklubala se z toho leda tak obr cysta☹ tak jsem měla akorát nervy, ale teď se budeme podporovat a ono to vyjde..jaký OVU test je nejlepší?😉

verisek.s
12. čer 2012

@ddanda ahojky, no jasně, další spřízněná duše 🙂 Teda, to je něco, stejné příběhy 🙂 🙂 Tak držím nám všem palce, doteď jsme to měly podobně, tak příští ovu to u všech jistííí 😀 😀 😀

jane_s
12. čer 2012

@ddanda
@verisek.s Jasný, jasný, vítej v klubu😉 Udělaly jsme si tady s veriskem drbárničku snažilek, protože už chceme mooooc prťousky, tak snad to vyjde..i Tobě hrozně moc štěstíčka a dovču sis doufám užila..my jsme byli holky v Turecku, bylo to nádherné, po 7 letech u moře, navíc po roce takové dodatečné líbánky🙂) loni jsme si radši postavili pergolu za penízky🙂)) Kdepak jsi byla?

ddanda
12. čer 2012

tak se domluvme, že nám to všem dopadne v červnu, platí? 😀

verisek.s
12. čer 2012

@jane_s Hahááá, tak to je fakt goool 😀Nevadí, vyjde to příště a večeři určo uskutečníš 😉 😉 Je to tam jiné, jiní lidé hlavně a o tom to asi je. Jinak na práci a peníze je to hodně přísné, u nás je to daleko "volnější", když to porovnám, tam třeba neexistuje neschopenka, nebo dlouhá dovolená, tu získáváš postupně až za odpracované roky u firmy, mateřská není, no prostě je to jiné....ale když se umíš otáčet a pořádně pracuješ, ze začátku si toho spousty odřekneš, tak se dostaneš na slušnou úroveň žití, to je fakt. No ty ovu testy, vůbec nevím, já si myslím, že je to všechno na jedno brdo, takže to nijak blíž nezkoumám 🙂

verisek.s
12. čer 2012

@ddanda Domluveno 😀 😀 😀

jane_s
12. čer 2012

@ddanda 😀 S ničím jiným jsem ani nepočítala😀

ddanda
12. čer 2012

@jane_s My byli jen tady v čechách na chalupě u známých. Ale odpočaly jsme si. V zahraničí jsme byli taky, koukli jsme se do Polska (bylo to asi 5 minut autem 🙂) Ještě bychom chtěli na jednu-k moři, jestli to vyjde.To musela být pěkná posvatební cesta. my byli loni po svatbě v Norsku, cestovali jsme tam autem po celém Norsku.
Jinak jsem si taky plánovala scénáře, jak na první výročí svatby dám miláčkovi balíček s pozitivním testem a nic 😒 Taky bychom to už chtěli a trochu i potřebovai. Snažíme se teprve 10. měsíc, ale ....Takže v červnu to dopadne všem třem, ju? 😉

jane_s
12. čer 2012

@verisek.s Jj dobře, tak snad jsem koupila dobře🙂 ono na tom fakt asi nezáleží..tak budu testovat..jak dlouho po MS pak testuješ? To je sranda ty jo..ještě včera jsem tady byla jak tragéd a teď tady máme trio😀 a máme z toho srandu že budeme všechny nastejno..on člověk stejně tu podporu potřebuje od někoho kdo je na tom stejně že? Mě tady uklidňují holky, co už mají mimi v bříšku, ale to je jiné... Kolik Ti vlastně je?

jane_s
12. čer 2012

@ddanda No už jako musííííííí😉 To je jasný..teď to vychytáme, koupíme OVU testy a prostě to odhadneme, hlavně musíme být přítulné k těm našim chlapákům..známá mi radila sex ob den, protože spermie 24 hodin přežívají tak prostě ob den naprosto ideální..tak se budeme muset snažit😀 A jinak v Čechách je krásně a v Norsku to musí být také super...nikdy jsem tam nebyla.. a kolik je Tobě? Jak, že se jmenuješ? Danča? Odhaduji z nicku🙂

ddanda
12. čer 2012

@jane_s Je to fakt super když se můžem podporovat my, co jsme na tom stejně. A vypadá, že jsme i skoro stejně dlouho vdané, že?

jane_s
12. čer 2012

@ddanda
@verisek.s No já nevím jak vy holky, my máme teď 17. výročí rok🙂 na moje narozky, takže my bude už 28, takže asi chápete proč po miminku tak toužím..a kolik je vám?

ddanda
12. čer 2012

@jane_s JJ, jsem Danča, brzy mi bude 29☹ Jábych tulení ob den klidně brala, ale ne vždy jsem na to oba naladěni a ne vždy je manžel doma. ☹

ddanda
12. čer 2012

@jane_s @verisek.s My měli první výročí 14.5. 😵

jane_s
12. čer 2012

@ddanda Jéééé, tak to jsme na tom skoro stejně Dani..kdy máš narozky? Neboj se, do 30 porodíme😀 žádný jiný varianty nejsou..já jsem si to vždycky přála mít do 30 let první dítko..No práááávě, ne vždy je na to čas nebo nálada, ale tak holky teď to musíme v červnu pořádně rozjet😀DD chtě nechtě..a hlavně pro zábavu, nejen kvůli těm prckům😉

verisek.s
12. čer 2012

@ddanda
@jane_s Tak tak, já mám 2 kamarádky, které teď rodily, těhotnou tetu v rodině (před rokem potratila), moje spolupracovnice teď potratila ☹ , ale snad se jí znovu zadaří. Prostě všude někdo s břichem 🙂 Tak doufám, že se nám to taky povede. A obden to taky praktikujeme v plodné období....ale ne vždy to jde. Na té krabičce ovu testu jsem měla takovou tabulku a tam byl podle délky cyklu uveden den, který se má začít testovat. Já začnu 10. den cyklu a uvidíme. Mně bude v listopadu 28let a jsem Verča. A jane_s bude Janča a ddanda taky tipuju na Danušku 🙂

jane_s
12. čer 2012

@verisek.s
@ddanda Jééé tak to jsme na tom fakt skoro naprosto stejně😀 to je sranda, stejně vdané skoro, stejně staré skoro, to snad není pravda, vás mi sem seslalo nebe😀 jinak si to nedovedu ani představit..no takže holky..budeme bojovat, sdělovat si dojmy no a pak až to dopadne, tak se budu těšit na Vaše fotečky testíku, ale už pozitivních těhu testů a foteček bříška..jak dlouho se snažíte? Kdy jste vysadily prášky? Já jsem vysadila v únoru, první snažení v březnu, ale nedopadlo dobře, bolelo mě tak břicho při té ovu, že jsem se na nic nezmohla..pakuž to bylo OK, minulý měsíc ta blbá cysta☹ no pořád samé pikošky ty jo...

ddanda
12. čer 2012

@verisek.s @jane_s Jsem Daniela (Danča) mám narozky 8.7. Taky jsem to plánovala do 30ti, pak jsem to posunula na 29, ale to bohužel nedopadlo, no 😢 Taky mi připadá, že je kolem mně nějak moc těhulek. Možná je to tím, že si toho víc všímám.

ddanda
12. čer 2012

@jane_s @verisek.s Musím se na hoďku odmlčet 🤐

verisek.s
12. čer 2012

@jane_s Já jsem vysadila prášky v lednu a snažíme se od dubna.
@ddanda Nevadí, ono to jednou prostě vyjde a nezáleží na tom, jestli je ti 28 nebo 34 😉 😉 Kdo si počká, ten se dočká 🙂

jane_s
12. čer 2012

@ddanda
@verisek.s jasně, čím víc chceme, tím víc najednou vidíme těhulky, nebo maminky s kočárkama🙂 je to jako naschvál..čím víc si říkám, že to nebudu řešit, tím jich snad víc potkávám.
Jinak v pohodě Dani, píšeme si tady jak se zlíbí🙂)) já tady taky nejsem pořád..prostě když to jde, připojím se a povídám.
A co děláte za práci holky? Doufám že ne v nějakém moc stress prostředí?😉