Snažilky o druhé mimi od září 2011

rennik
16. črc 2011

Ahoj holky plánujete některá druhé miminko a chcete se začít pokoušet štěstí od září letošního roku? Pak honem sem ať si můžeme navzájem držet palečky 🙂

lenuli2
31. srp 2011

veruvojtkova 😉 no nevim🙂prsa me neboli,v brisku me obcas popichava,a sem tam mam motani,od naseho styku je to dnes 11dni a nic zatim🙂je mozne vubec otehotnet mimo ovulaci?

ajulinek
31. srp 2011

@veruvojtkova Holčičku bych ráda, ale když bude bráška, taky budem rádi. Našemu raubířovi budou v listopadu dva roku 🙂 Já jsem vysadila HA a nedostala vůbec MS, takže jsem šla na vyvolávačku, teď jsem 38DC a pořád nic, tak nevím jestli ještě čekat, nebo zajít zase na vyvolání a nejspíš dostanu nějaké prášky na úpravu cyklu, přesně takhle jsem to měla i před prvním těhu.

lenuli2
31. srp 2011

ajulinek@ kdy v listopadu je prcek?nas Diminicek je listopadu 16🙂

ajulinek
31. srp 2011

@lenuli2 Davídek je 2. na dušičky 🙂

nemo1985
31. srp 2011

Ahojky holky, Všem pěkný večer.
My se snažíme měsíc o druhé mimi.
Jinak můj cyklus je 28dní. Uvidíme zda se zadařilo. termín měsíčků je 10.9.

Jsem 22DC, stále v podbříšku mě pobolívá, prsa citlivá, občas bolest mi jde do zad, časté lítání na wc, skoro každou hodku.

U prvího těhu jsem také tak lítala, co vy myslíte?
😉

lenuli2
31. srp 2011

jak tam davate tu odpoved stim zavinacem?😀....

lenuli2
31. srp 2011

@nemo1985 ..tomu bych se priklanela,ze ano🙂)

lenuli2
31. srp 2011

@lenuli2 uz vim😀

nemo1985
31. srp 2011

lenuli2.....díky za odpověd, snad máš pravdu.
S testíkem chci počkat do toho desátého. 😉

lenuli2
31. srp 2011

to urcite pockej🙂ja mam spozdeni tri dny a test zatim negativni☹..tak jeste pockam,dnes jeto teprve 11 dni od pocatku🙂

lenuli2
31. srp 2011

@nemo1985 to urcite pockejja mam spozdeni tri dny a test zatim negativni..tak jeste pockam,dnes jeto teprve 11 dni od pocatku

nemo1985
31. srp 2011

Břicho hrozně nafouklé a ty příznaky mi začali tak 3dny po ovulaci,
Jinak když mám měsíčky dostat je to tak týden před a ne skoro dva týdny před 😕

Prsa nateklá, citlivá, a občas v podbříšku cítím takové cukání(škubání),jestly ty vazy se natahují a děloha připravuje, kdo ví 😅

nemo1985
31. srp 2011

lenuli2......tak to držím palečky, a co příznaky?

U prvního těhu mi testík vyšel pozitivní 2dny po měškání, chce to vydržet 🙂

lenuli2
31. srp 2011

@nemo1985 ja mam pobolivani popichavani v podbrisku,prsa teda neboli,a obcas motani🙂))a kdyz mam svy dny mit tak den predem mam bolesti bricha nesnesitelny😀...ale ted ani naznak ze bych to mela mit🙂

veruvojtkova
31. srp 2011

@lenuli2 no tak to já nevím o ovulaci a podobný věci jsem se začala zajímat až nedávno, doteď jsem nevěděla pořádně která bije 😅 ale tak pokud na 100% nevíš že jsi tu ovulaci měla, mohla být třeba opožděná nebo tak, tak klidně můžeš být těhotná..jinak ten zavináč dostaneš, když klikneš na odpověz dole pod textem 😉
jé a já jsem 9.listopadu... 🙂
aha a co ti na to Dr. řekla, že jsou to rozhozené hormony?

@nemo1985 ahoj, tak já měla příznaky až po vynechané MS do té doby nic, ale třeba to možné je, že jsi těhotná a už se to tak projevuje..no jinak já po porodu chodim na WC jak kdybych byla protržená, když to tak napíšu 😀 🙂 tak dej vědět jestli se vám zadařilo, já to mám dostat 15.9. tak jsem taky zvědavá..akorát já když se moc pozoruju tak je to na nic, to mám pak všechny příznaky a stejně těhotná nejsem, nesmim na to tak myslet 🙂

lenuli2
31. srp 2011

@nemo1985 me u prvniho tehu bylo necekane a to sem test mela pred mesickama tyden....a ukazal ...bouzel u Dominicka to bylo neplanovany tudiz sem ani nevyhledavala nake priznaky☹

nemo1985
31. srp 2011

Noooo,to zní nadějně. já od 20.tého měla ovulaci 😉

veruvojtkova
31. srp 2011

@lenuli2 ty rozhozený hormony patřili @ajulinek 🙂

lenuli2
31. srp 2011

@veruvojtkova ja u lekare nebyla🙂 nepujdu tam dokud nebudu mit dve carky😀

lenuli2
31. srp 2011

@veruvojtkova aha🙂

veruvojtkova
31. srp 2011

@lenuli2 ten lékař to nebylo na tebe 🙂 já zapomněla kliknout na zavináč 😅

lenuli2
31. srp 2011

@nemo1985 pokud se ted zadari tak sem mela ovulaci pozdeji nebo dvakrat😀 jinak sito nedovedu vysvetlit🙂

zabula
31. srp 2011

teda holky já bych ráda taky holčičku,ale mám předpovězeno,že to bude kluk 😀 a na tom testíku fak počkat 😉 ale člověk už je napjatý ted,co?

lenuli2
31. srp 2011

@zabula tojo uz mi padly 4 testy😀..sme nedockavy🙂))taky bysme chteli holcicku jednoho draka uz mame🙂))

zabula
31. srp 2011

@lenuli2 ale věříš že kluk je i hodnější než hlka,teda aspon u nás to tak je 😀

zabula
31. srp 2011

zítra de malej poprvé do školky,tak su zvědavá jak to tam zvládne,že už nevím z čeho mě má bolet břicho 😀

lenuli2
31. srp 2011

@zabula tak to vam zavidim😀... u nas je Dominik za pet takovych,nekdy je snim k nevydrzeni vcera nam zacal lezt na stenu a dela hop dolu😀...to bude mit tri roky,co vymysly v peti letech?😀...do skolky? tak hodne stesti🙂 nas nevzaly,prej je v listopadu ma tri roky a tak mame smulu jedine ze by nekdo nenastoupil🙂))ale pokud se zadari tehu,budu snim klidne jeste rok doma😀....stejne by nam ze skolky porad volaly😀

ajulinek
31. srp 2011

@veruvojtkova doktor mi říkal že někdy je třeba tělo po vysazení HA nastartovat, že jsem jinak v pořádku, tak uvidím, zítra tam zajdu na vyvolávačku...úplně stejné sem to měla před prvním těhu, doufala jsem, že se to po porodu změní a ono prd :(

ajulinek
31. srp 2011

@lenuli2, teď mě napadá, že 16.listopadu jsem měla termín :D pak se ale Dáda rozhodl ukázat už druhého. Jinak je to taky pěknej drak, je až moc akční, asi po mě :D chvíli neposedí, jen u knížek, jinak furt lítá, takže zahrada to u nás jistí :D

lenuli2
31. srp 2011

@ajulinek Dominicek sel o 14 dni driv🙂)takze 16 ani nemel jeste byt🙂tak to mate stejny jako my🙂 my neposedime ani u jidla,nekdy za nim chodim s talirem ,aby se vubec najedl🙂ma mooc prace😀 rekne mi mamiii pacuju😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru