• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o druhé mimi od září 2011

5. prosince 2011 
@lenuli2 ted je hodně dětí,nás by minulej rok taky nevzali,tak sem to ani nezkoušela,to je v prosinci.Hihihi to jo kluci sou kaskadéři,malej mě lezl na stůl a ted leze po stromě,ještě že je malej jako ten strom :grinning:
31. srp 2011 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabula :grinning: kluci rostaci:slight_smile:))aspon clovek vi ze je ma:slight_smile:))raci tohle hlidat,nez abys to posadila do kouta a nevedela onem:grinning:...ne?
31. srp 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten náš taky věčně leze na stůl, a je pořád samá boule :D Jediná výhoda z toho jeho lítání je, že je večer unavenej a jde v půl osmý do postýlky :slight_smile:
31. srp 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajulinek kruci:slight_smile:tak to ja Domcu nemuzu dostat do postele jeste v devet hodin vecer:grinning:a kdyz jo tak si stejen pusti televizi:grinning:....achjoooo:slight_smile:))
31. srp 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenuli2 on tam chudák ani tu telku nemá :D Ale to už je zvyklej od miminka na ten čas, tak doufám, že mu to ještě nějakou dobu vydrží :D
31. srp 2011 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
aspon víme že je máme :grinning: malej mě nechodí spát přes den od 2let,taky vám nespí? pak se budí tak kolem pul9ráno a usne mi kolem 9-10večer a někdy vyrdží i do 11uf
31. srp 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabula tak nám ješrtě dva roky nejsou, takže přes den chodí, měl období, že spal jen půl hoďky a teď spíš tak dvě hodinky, ale ráno vstává v 6:15 :(
31. srp 2011 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajulinek no to raní vstávání ti tedy nezávidím,my sme ráno spáči všichni,tak to má mít pokom :grinning:
31. srp 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabula no já si ho vemu k sobě do ložnice a on si sedne a něco tam vykládá, takže můžu ještě hoďku ležet :grinning: Ale minulej tejden spal do půl osmý, že sem i já byla už vzhůru a čekala na něj
31. srp 2011 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
31. srp 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
zatím pá pá holky už du hají,ráno brzy vstávám,a než napakuju ty věci do auta co toho mají do školky a školy :stuck_out_tongue_closed_eyes: hezkej večer :slight_smile:
31. srp 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky :slight_smile: Tak mě dneska čeká vyvolávačka u doktora, musím tam i s prckem, nemám hlídání :( Tak doufám, že nepřevrátí ordinaci vzhůru nohama :DD
1. zář 2011 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veruvojtkova Zatím ne, ale bojím, bojím.... :confused:
1. zář 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre poledne holky:slight_smile:tak dnes opet jeste nic:slight_smile:))ani naznak:slight_smile:))jinak Dominik po obede spat jeste chodi:grinning:...a to me vyhovuje na uklid a tak:slight_smile:pri nem se to tezko dela:slight_smile:)odpoledne spava hodinu a pul nekdy si prispi i tri hodiny:grinning:
1. zář 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajulinek vyvolavacka?upresnit prosim:slight_smile:)
1. zář 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenuli2 dostala jsem vyvolávací injekci, aby přišla menstruace, a dal mi prášky Orgametril na úpravu cyklu.
1. zář 2011 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, teda tady to žije :slight_smile:
@zamilovanadonej tak to vypadá hodně nadějně a který den jsi to měla dostat? a máš nějaké příznaky?
@lenuli2 a jinak to teda míváš pravidelný? to ti to dítě takhle krásně spí??? :astonished: :slight_smile: mě právě malej ted odmítá přes den spát, navíc jsem vzala práci z domova- ještě když spal a vůbec nevím jak to s ním budu zvládat, taky jsem si navařila poklidila a měla klid na koníka :grinning: uvidíme, třeba si to zase rozmyslí :sweat_smile:
1. zář 2011 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veruvojtkova jj mivam to prave presne na den i na hodinu + - hodinu:slight_smile:))tak sem trosku zaskocena:slight_smile:jeste sem si rekla,ze by to mohlo byt tim ze sme byli v te Parizi ,cestovani,ale nevim ...test mi dneska jeste ukazal jen jednu,tak asi to chce opravdu pockat:slight_smile:))
1. zář 2011 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajulinek vyvolavaci?to potrebuji upresnit:slight_smile:)takze kdyz to nedostanu tak mi ju taky pichne?i kdyz je tu moznost tehu?
1. zář 2011 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajulinek to mi něco připomíná ordinaci vzůru nohama,když tam vezmu oba dva :grinning: tu injekci ti teda nezávidím,snad už to bude o.k. :wink:
a jinak třeba už se to některé z nás podařilo :slight_smile: držím palečky
jinak malej z prvního dne ve školce moc nadšenej není,vůbec nechce papat,jen doma mlíko a mlíko,já se picnu,tak su zvědavá za pár dní,doufám že si zvykne
1. zář 2011 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenuli2 tahle injekce by měla do 14 dnů vyvolávat menstruaci, mě jí pokaždý vyvolala, ale kdybych byla těhotná nijak to miminku neublíží, jen prostě MS nepřijde. Když menstruaci nedostaneš a budeš mít testy negativní tak ti jí píchne Dr., koukal se i ultrazvukem a říkal, že je vše v pořádku a těhu nevidí.
1. zář 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabula naštěstí ordinace byla bez újmy, nechala sem ho v kárce a zásobila jídlem :D Naštěstí to byla rychlovka. No uvidíme, snad už se mi ten cyklus rozeběhne normálně....
1. zář 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajulinek tak to su zvedava:--)treba se ti podarilo:slight_smile:dej vedet informuj:slight_smile:ja pockm do vikendu pokud se mi ty dve carecky neukazou tak taky navstivim pana doktora:slight_smile:v pondeli:slight_smile:
1. zář 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabula zvykne si prdelka:slight_smile:))jen maminka je maminka:slight_smile:))
1. zář 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenuli2 no moc tomu nevěřím, test sem si dělala v úterý a to si myslím, že už by se těhu ukázalo. Při prvním těhoteství sem na to přišla až v 10 týdnu :grinning:
1. zář 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajulinek :grinning: ...noooo treba ses imuni na testy jako ja :grinning: ...taky se mi nic neukazuje,a nikdy sem takovy spozdeni v zivote nemela...a prvni tehu sem neplanovala a uz sem byla 8tyden:grinning:
1. zář 2011 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenuli2 to je možný :grinning: Já právě při prvním těhu špinila, tak sem měla radost, že sem dostala konečně normálně MS bez injekce i prášků a ono už to bylo zahnizďování......a když sem si test potom v tom 10týdnu udělala, tak byl pozitivní během pár sekund :sweat_smile: A to sme se zrovna stěhovali do baráku a já tahala s manžou pračku a vše možné....možná dobře, že sem to nevěděla.
1. zář 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky vítám nové snažilky lenuli a ajulinku :slight_smile: držím vám holky palce aby to těhu vyšlo!!!!

my se konečně pomalu blížíme k plodným dnům takže se budeme za pár dní pořádně snažit :slight_smile:

veru k těm ovulačním testům já mám cyklus co 28 dní takže budu začínat 10 den, pak zkusím 12 a 14 protože mám jen ty 3 ale pokud máš rozhozený cyklus tak bych to stejně od toho 10 dne zkoušela co 2 dny a uvidíš, když bude čárka slabá tak bych si je dělala už každý den dokud nebudou obě stejné.V takovém rozmezí 28-38 dní cyklus fakt nejde odhadnout kdy ovu proběhne, takže bych ty ovu testy zkusila a uvidíš :slight_smile:
1. zář 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a holky já mám Lukáška taky v listopadu ( jak jsem četla zpětně) narodil se 30. 11. .:slight_smile: a taky bychom rádu tentokrát holčičku tak snad se podaří :slight_smile:

a kdepak máme poletuszku?????
1. zář 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veruvojtkova Před dvěma dny.... mám nateklá prsa, a vůbec se cítím tak nějak jinak, ale test pořád ukazuje / :pensive: Snad to nedostanu, a pšeju všem, aby se taky zadařilo :grinning:
2. zář 2011 ve 02:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek