• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky o druhé mimi od září 2011

5. prosince 2011 
@pejullka jj koupim stejnou znacku raci:slight_smile:))ta byla 10:slight_smile:))no a negativni byla bouzel25:frowning2:tak tomu jeste dam sanci:slight_smile:
27. říj 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veruvojtkova jj jen meto dost zmatlo:grinning:....
27. říj 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenuli2 no ono 25 je moc na takhle brzo po ovulaci, to zkus az v den ms:slight_smile: to bude, uvidis
27. říj 2011 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@lenuli2 leni ještě to nevzdávej, fakt skus ten mamatest, já jsem ho tentokrát zkusila ale později, jinak jsem měla testy z Tesca cca za 45Kč a byly všechny pozitivní pravdivě takže spolehlivých testů je víc jen najít ten správný. Koukni se mi do Albíčka jsou to takové ty v modrém obalu.
28. říj 2011 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rennik skusim to:slight_smile:no kazdopadne nechapu proc mi ted ukazuji negativni vysledky,kdyz sem mela pozitivni...achjo to sou nervicky :angry:
28. říj 2011 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenuli2 v tom ti rozumím, ale nevzdávej to!!!!
28. říj 2011 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rennik myslis,ze je mozny citit nake priznaky i kdyz test ted uazuje negativni vysledek?v nedeli ma prijit MS...snad nedorazi...a nebo myslis,ze sem mohla prodelat ten ranny potrat?kdyz byl test pozitivni a ted je negativni? :cry:
28. říj 2011 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenuli2 nechtěla jsem ti to psát, protože mě se stalo to samé, nejdřív test ukazoval že jo pak čárky zmizly, i když i MS nepřišla, ale po 3 dnech zpoždění, velké bolesti břicha a krvácení s velkými kusy sraženin.Asi to ranný potrat byl, ale u tebe je to třeba jinak nechci tě strašit. A máš nějaké příznaky?? bolestivé prsa, podbřišek nebo něco?
28. říj 2011 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rennik no mam jen ze me strasne pali prsa hlavne teda prave...a pred 4dnama sem mela pichani v podbrisku,dnes je mi celi den nevolno,ale spis me zajima teplota,jelikoz mam porad teplotu nad 37,napr:37,3,37.2,ale i 37,6,37.8 proste mi jeste pod 37 nesla vlastne jen jednou na 36.8 ale rano za tri hodiny zase vyskocila na 37.3....
28. říj 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenuli2 A co to znamená, ta zvýšená teplota? Já tomu totiž moc nerozumím.
28. říj 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucikf to pisi o bazalni teplote v pochve...nekde sem cetla ze tehu ma byt zvysena nad 37 porad,klesat to ma pred MS,ale prave proto se ptam tady jaky maji holky skusenosti..
28. říj 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenuli2 Aha, já si tu teplotu neměřím. Zatím to zkoušíme, tak jak se zadaří.
28. říj 2011 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucikf no ume jeto slozitejsi no:slight_smile:)pred6dnama sem mela testy dva pozitivni,ale dnes mi ukazal negativni a mam 2dny pred MS tak sem zmatena:slight_smile:))ale tobe drzime palecky at se zadari:slight_smile:))
28. říj 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenuli2 no jestli je teplota pořád vysoká může to znamenat těhu, ale to by se musela držet nad 37 až 18dní po ovulaci. Mě třeba taky vystoupla nad těch 37 ale jak čárka zmizla, zmizla i teplota. Takže pokud se drží pořád máš naději že to těhu může být.
28. říj 2011 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rennik carka sice neni,ale teplota se drzi porad vysoko...ale nevim kdy ma klesnout pred MS...kazdopadne se nak uklidnuji ze je na test treba brzo:slight_smile:)kdy sis test udelala?a byl pozitiv:slight_smile:
28. říj 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenuli2 teplota klesne těsně před MS,a test myslím 4 dny předem
28. říj 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenuli2 teplotu musíš měřit hned ráno jak se probudíš, než vstaneš z postele, první hodnota co naměříš je ta pravá, ostatní jsou už zkreslené. Když jsi těhotná, tak už první den, kdy máš dostat menzes se teplota drží na 37,1 , jestli ti klesne pod 37 tak těhotná nejsi. Když se budeš měřit, nemusíš si dělat žádné testy, teplota je 100 %. Holky nemáte někdo zkušenosti s IVF ve fakultce v Olomouci?
29. říj 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenuli2 teda jo, ty jsi už testovala? Já to zkoušela taky, ale citlivost 10 byla nagativní. Jsem 20 Dc, což je teda asi hodně brzo, jen mě zarazilo, že na těch testech bylo napsaný, že může ukázat pozitivní test už 6 dní po ovulaci, ale jsem blbá, minulý měsíc jsem si říkala, že jsou to zbytečně vyhozený prachy, dělat testy takhle brzo.

no jinak jste tu řešily ty testy v těhu, každej doktor to asi dělá jinak a všechno je podle mě správně. Každej člvoěk má jiný chorobopis a oni se asi trošku musí řídit tím.
29. říj 2011 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenuli2 jinak pevně doufám, že těhu test bude nakonec pozitivní. Co se týče toho mini potratu, tak je to možné, proto se asi člvoěk nemá testovat tak brzo, aby pak nedošlo ke zbytečným nadějím. NO ale uvidíš za pár dní!
29. říj 2011 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak, jsem 2 DC. Přišla tentokrát naprosto přesně. Aspoň nejsem zklamaná, jako minule. Moc jsem s tím ani nepočítala, když jsem měla tu mykózu. Aspoň si to snad tento měsíc vynahradíme. :slight_smile:
29. říj 2011 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucikf určitě jo, člověk to musí brát pozitivně, jinak to nejde!!!!!
29. říj 2011 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jifu77 Ahojda:slight_smile: merim si ji kazdy rano:slight_smile:jeste nesla pod tech37 ale nevim jestli nespadne kdyz zitra mam dostat MS...
29. říj 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jihajiha ten mini potrat...stim asi pocitam vic no:frowning2:tak snad nekdy priste....
29. říj 2011 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenuli2 ale když se teplota drží, tak by to mělo být na dobré cestě? Já teda bazální teplotu neměřím, nějak jsem nepřišla na to, jak.... ale četla jsem, že v případě těhu ta teplota neklesá, tak to vypadá nadějně. Pak dej vědět!!!!!
29. říj 2011 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, můžu se k vám přidat? Sice se začneme snažit až teď v listopadu, ale snad to enva :slight_smile:
29. říj 2011 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenuli2 když nejsi těhotná, tak teplota začne klesat asi 4 dny před menzes v den menzes by měla být asi 36.5-jak u koho, takže jestli to máš zítra dostat a máš ráno teplotu přes 37, tak jsi 100% těhulína. Ale musíš to opravdu měřit než vstaneš z postele hned jak se probudíš :slight_smile:
29. říj 2011 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jifu77 tak to ja snad ani rana nedospim:slight_smile:))tak snad neklesne:slight_smile:))dekuju:slight_smile:tohle sem chtela slyset:slight_smile:
29. říj 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jifu77 a jeste neco:slight_smile:v pet rano sem ju mela nez sem se sla vycurat tak 36.8 ale potom v osm rano uz byla 37.3 myslis ze to neni pokles?
29. říj 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky.. makame na tom nasem bytecku, tak nemam ani silu vas docitat.. jen zdravim a jdu do sprchy :pensive: jsem zvedava, co na to malej az zitra prijede od babicky a dedecka a hlavne jak zvladne spinkani sam :confused: :slight_smile:
preju pekny vecer
@lenuli2 jen koukam.. nejaky problem s tehu??
29. říj 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@poletuszka Ahojdaa:slight_smile:no da se rict.,..dva testy ukazaly pozitivum treti uz negativum:frowning2:zitra ma dojit MS tak doufam,ze nedorazi:frowning2:nevim co se deje... :unamused:
29. říj 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek