Snažilky o druhé mimi od září 2011

rennik
16. črc 2011

Ahoj holky plánujete některá druhé miminko a chcete se začít pokoušet štěstí od září letošního roku? Pak honem sem ať si můžeme navzájem držet palečky 🙂

poletuszka
29. říj 2011

@lenuli2 ☹ to me mrzi, co to s tema testama je?! nejdriv rennik a ted ty.. treba byl jen spatny.. kup dalsi a kdyztak jinde.. drzim palce, at ms nedojde..

lenuli2
29. říj 2011

@poletuszka ja nevim co se deje☹ 🙄 ...ted spoliham na tu teplotu ktera mi dava jeste nadeji,a pokud zitra rano bude vysoka udelam testik,dnes sem to raci neskousela...ja mela strach,abych nemela ten ranny potrat jak onem mluvi vsichni 😖 ...tak snad tam fazolka bude 😢

lenuli2
30. říj 2011

Ahoj,dobre ranko🙂Tak dnes rano ma prijit MS,teplota po probuzeni37.1....a testik se zase ukazal jemnoucky duch...tak je asi brzo,nebo nakonec dorazi? 🤐

pejullka
30. říj 2011

@lenuli2 hele, ja si myslim ze nedorazi, uvidis za par dnu, test si udelej jeste ve stredu, me ukazovalo ducha snad tri dny po sobe a tak to zaclo silit, koukni do fotoblogu

lenuli2
30. říj 2011

@pejullka jdu se podivat🙂

lenuli2
30. říj 2011

@pejullka tak ja teda jeste pockam na dalsi🙂10.11 sem obednana na gyndu na kontrolu preventni tak bych aspon mela vse jednim tahem...nevim co ty testy blbly predtim...ale snad ted uz nebudou neposlusny a bude vse tak jak si prejeme🙂

pejullka
30. říj 2011

@lenuli2 tak si videla ze i slaby duch muze znamenat tehu? nejlepsi je testovat jednim testem, nejlepe od mamatestu. Zjistila jsem to pred ms a bala se ze kramy zacnou, no nastesti ani spineni nic.

lenuli2
30. říj 2011

@pejullka ja mm test od toho doc morris co mam na fotce,predtim sem mela dva pozitivni tak pred 8dnama,pak sem koupila jinej a nic,tak znova ten doc morris a nic a dnes ten doc morris ukazal ducha...prave proto sem byla zmatena co ty testy vyvadeji...ale nastesti si merim pravidelne teplotu,tak diky tomu sem to nevzdavala...ale ve stredu uz skusim ten mamatest co tady kazda zvas chvali🙂vcetne tebe🙂

pejullka
30. říj 2011

@lenuli2 jj, ja ho mela vzdycky spolehlivy🙂

lenuli2
30. říj 2011

@pejullka kdy se ti ukazaly? po spozdeni?jak dlouho po spozdeni?nebo jeste pred MS?

pejullka
30. říj 2011

@lenuli2 asi 6 dnupred ms, ja mela ovu 15 dc a 26 dc jsem testovala

lenuli2
30. říj 2011

@pejullka aha ja mela ovu 17.a dnes jeto 28 dc asi je brzo vid?🙂

pejullka
30. říj 2011

@lenuli2 ja testovala 11 den a bylo to tam, uvidis, bude to silit podle me. Jak dlouho jste se snazili?

lenuli2
30. říj 2011

@pejullka no my se snazime uz 5 mesicu☹nikdy sme se netrefily primo do ovu kvuli praci,tentokrat sme to toho 17 dc stihly a jeste den po...pritel sel na speriograf vysledky bude mit 4.11 tak doufame,ze pro ne ani nebude muset jit🙂

pejullka
30. říj 2011

@lenuli2 uvidis, pockej par dnu a testuj znova

lenuli2
30. říj 2011

@pejullka pockam🙂jen se to tak tahne a netrpelivost je hrozna 😀

pejullka
30. říj 2011

@lenuli2 ja to znam, me se to tahlo taky a tahne porad:D vydrz prdka vydrz...zajimave je, ze se to tahne nez zjistis ze si tehu a pak se to tashne jeste vic do kazde kontroly

lenuli2
30. říj 2011

@pejullka jo tak souhlasim🙂))drzim palecky at je vsechno uz v naprostem poradku🙂))a ja dam vedet jestli nas navstivila mrcha😀

pejullka
30. říj 2011

@lenuli2 ok, jsem na tebe zvedava:D 🙂

marteska
30. říj 2011

@lenuli2 Držím palečky!!!!! Zkoušela jsem až v den vynechané MS a byla slabounká čárka. 6 dní po vynechání už byla pořádná! Tak ať tam máš ve středu pořádný // čárky!!! 🙂

marteska
30. říj 2011

@jihajiha Myslím na Tebe a jsem celá napnutá !!! 🙂

lenuli2
30. říj 2011

@marteska ja uz se bojim testum ted verit🙂)tak zatim spoliham na tu teplotu🙂)ale testovat budu az ve stredu pokud dnes nedojde...myvam to pravidelny,ale pred dvouma mesicama semito spozdilo o 6 dni a teplota klesla,takze si myslim,ze sem v te dobe mela ten ranny potrat..😨(kez by to ted vyslo.. 😉

poletuszka
30. říj 2011

@lenuli2 jee tak to vypada na dobre zpravy.. a ve stredu uz tam urcite budes mit dalnici 😉 no ja jdu ve stredu na ten NT screening, tak jsem cela nervozni, aby bylo mimi v poradku.. porad se mi hlavou mihaji vzpominky na ty hnusne tripple testy z minula 😖 takze streda to rozstipne 😉 🙂

lenuli2
30. říj 2011

@poletuszka tak to budu drzet paleckyyy i na nohach🙂a coto znamena NT screening?

rennik
autor
30. říj 2011

@lenuli2 leni moc držím palečky!!!

lenuli2
30. říj 2011

@rennik Ahujda🙂dekuju...snad to pomuze🙂hlasim,ze jeste nedosla mrcha😀...

rennik
autor
30. říj 2011

@lenuli2 to je jen a jen dobře 🙂)))

lenuli2
30. říj 2011

@rennik 🙂)

poletuszka
30. říj 2011

@lenuli2 to je utz na zjisteni vyvojovych vad.. downuv syndrom.. tady u toho rikaji, ze je tak 80-90% jistota na odhaleni tech chorob nez ty pozdejsi tripple testy, ktere maji jen 50-60%.. tak at mrcha ani nedojde 😠

lenuli2
30. říj 2011

Tak tady je fotky z dneska termin ocekavane MS...na fotce to asi nepoznate ale jinak tam je videt slaby duch...ja jen porad doufam,ze tst bude silit treba po dvou dnech...a ta mrcha nedojde...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru