Snažilky o druhé mimi od září 2011

rennik
16. črc 2011

Ahoj holky plánujete některá druhé miminko a chcete se začít pokoušet štěstí od září letošního roku? Pak honem sem ať si můžeme navzájem držet palečky 🙂

rennik
autor
8. srp 2011

Ahoj ashlee tak to jste se museli mít určitě taky fajn 😉

poletuszka
9. srp 2011

dobre ranko holky.. mam ted dva dny bez maleho, ale zadnej klidek a valeni, kdybyste si nahodou myslely 😀 za chvili se jedu divat na jeden vetsi byt a pak se jdu domluvit na brigadu, pac penizku je treba..

😀 ashlee takze jste taky dopadli jako u rennika?? ja se snad dam na piti.. 😀

ashlee
9. srp 2011

@poletuszka ne,spali jsme v pokoji kde s nama spala moje teta 😀 😅

rennik
autor
9. srp 2011

ashlee to je škoda co? 🙂)))

poletusz měla bys to taky zkusit 🙂

rennik
autor
10. srp 2011

Ahoj holky dneska mě pekelně bolí břicho, zase ta ovu, proč to tak bolí 😠

poletuszka
10. srp 2011

ahojte.. renni to mas dobre, ze poznas, kdy mas ovu.. teda jako ne ty bolesti 😉 ja to nepoznam 😖

nebojte uz zacnem taky zkouset.. jste me nakazily 😀 jen je legrace, ze jak bude zrejme ta idealni doba na plozeni potomka, tak budem zrovna na chalupe s manzovyma rodicema.. ashlee takze na tom budem jako vy s tetou 😀 😀 jen teta asi nechrape tak jako muj tchan 😀 😀 co?! 😀 😀

rennik
autor
10. srp 2011

poletusz tak to budete muset být hodně potichu 😀 😀 😀 hlavně doufat že to vyjde 🙂))
ta ovu je na jednu věc dobrá že ji poznám ale ty bolesti jsou hrozné, dneska mě to sice bolelo jen ráno a přešlo to ale i tak to prostě bolí.. 😠

ashlee
10. srp 2011

ahoj holky,
my se budeme snažit až od zaří.
Chcete holku nebo kluka?ja bych chtěla holčičku,ale je to jedno,hlavně když to bude zdrave.
@poletuszka teta nechrape ale stryc jo ,chrapal ve vedlejší mistnosti 😀 😀 .
Ja ma pokaždy ovulaci jindy,mam nepravidelne cykly,nekdy 32dni ,28 dni,30,29.

rennik
autor
10. srp 2011

Ashlee my se taky chceme snažit až od září jen se nám to trošku vymklo v onen pátek 😀 já bych chtěla holčičku Terezku je to můj sen ale pokud bude kluk nevadí hlavně když bude zdravý!!!Máte už vybraná nějaká jména? My se pro kluka pořád nemůžeme rozhodnout, u holky je to jasná Terezka ale chlapečka furt váháme, jestli Tomášek nebo Vojtíšek, popř. Adam nebo Marek. Ach jo snad to fakt bude holka jinak si nevyberu. ☹

ashlee
10. srp 2011

@rennik me se libí jmena valerián,alexandr,Valerie

rennik
autor
10. srp 2011

ashlee Alexandr je moc pěkné i Valerie 😉 známí mají Viktorii a teď čekají druhou holčičku a bude to Melánie 🙂

poletuszka
10. srp 2011

😀 no myslim, ze potichu na starych valendach to neklapne 😀 😀 takze nebudu trhat partu a naostro to bude az od zari 😀

ashlee ja mam cykly taky nepravidelne a navic se mi to ted zacalo nejak zkracovat.. nevim co to tam ten femigard vyvadi 😀

no ja budu rada, kdyz to bude hlavne zdrave.. ale vzdycky jsem chtela i holcicku.. manzel si pri prvnim vyberu vybral pro holcicku jmeno Marketka, tak uvidime.. jinak se mi libila Rozalie nebo Justina.. kluka vubec nevim.. Viktorie byla moje prababicka 😵 ..

rennik
autor
10. srp 2011

přesně holky hlavně že to bude zdravé, ale jak tak koukám holky máte vybrané krásné jména. Já jsem Terezku chtěla snad od 15 let takže už to ani nebudu měnit, i když je to teď hodně časté jméno. Každý mě totiž odrazuje že Terezka je každá druhá, já si zas říkám no a co, za to prostě nemůžu že je to teď populární jméno, líbí se mi a hotovo. Ale podle mě budeme mít zase kluka nevím proč ale mám takový pocit. 🙂

poletusz to máš teda pravdu na rozvrzaném gauči se to opravdu nedá potichu 😀 😀 😀 😀 takže holky nic jiného nám nezbývá než počkat do září, ale to je už už už už už skoro tady 😀 😀 😀 😀 😀

galigula
11. srp 2011

Ahoj holky, mohla bych se k vam pridat? Mam 17mesicniho prcka doma a snazime se o druhe, ale nejde nam to, tak musime na IVF a to mame naplanovane na zari, prvni je taky z IVF, tak aspon vim, do ceho jdu 🙂

ashlee
11. srp 2011

ahoj holky,
my jsme meli vybrany jmeno pro holku Terezka a pro kluka Matyáš.
Ja mam dnes ovulaci,delala jsem si ovulačni test 😀 .

Holky jestli chcete holku tak se musite snažit 3dny před ovulací

ashlee
11. srp 2011

Tento cyklus mam ovulaci 16dc ,tak to budu mít cyklus 29dní

rennik
autor
11. srp 2011

ashlee tak že bys urychlila na tento měsíc? 😀 o té holčičce vím, že když jí chceš tak se musíš snažit o 3 dny dřív, no my jsme spolu spali v ten pátek to bylo 11 DC většinou mám ovulaci 14 den což by vyšlo jenže já jsem měla bolesti včera, takže se ovu asi posunula na 16 den a další sex byl předevčírem, kdy jsme si taky nedali pozor tak nevím no, jsem zvědavá kdy to teda dostanu. Mívám MS fakt pravidelnou co 28 dní, málokdy se stane že by přišla později, to spíš dříve. Ale zmátla mě ta ovulace. A to ashlee sleduješ ovu každý měsíc podle testů nebo jen tento? Já jsem je před Lukášem taky ten měsíc vyzkoušela a vyšel hned napoprvé.Ale teď je nemám.

Jinak já jsem Chtěla taky Matyáška místo Lukiho ale neprošlo mi to 😠

ashlee
11. srp 2011

@rennik tento mesic ne.ja chci holku,tak se budeme snažit každej mesic 3dny před ovulaci dokud to nevyjde. 😀
Ja si kupuju levny ovu testy,musela jsem si hlidat kdy mam ovulaci,protože jsem nesmela otehotnet a nesmim brat antikoncepci

ashlee
11. srp 2011

@rennik když jsme se snažili o matyska tak jsme se snažili v den ovulace a po ovulacia mame kluka.
Manžel taky nechtěl matyáše ale ja jsem chtěla 😀 tak mame matyáše. a další jmeno vybíram taky ja.

rennik
autor
11. srp 2011

jj my jsme Lukiho taky počali v den ovulace, teda podle mě, snažili jsme se 10,12,14,16 den a podle mě až ten 16 den to vyšlo, opět podle bolesti. A je kluk tak nevím🙂))Pokud to náhodou tento měsíc nevyjde což je pravděpodobné tak v září sexuju 3 dny před ovu jak divá 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ashlee
11. srp 2011

@rennik 😀 😀 😀

ashlee
11. srp 2011

holky neudělame si tabulku ?

ashlee...26let...............16dc

rennik
autor
11. srp 2011

to je paráda ale já jsem na to levá holky takže pokud se někdo nabídnete budu fakt ráda.

rennik....... 25let 17DC

mojsha
11. srp 2011

ahojky,
přidávám se k vám snažilkám 😉 a mimochodem chci holčičku .... pač doma mám už synka 2.5r Tobiáška

ashlee
11. srp 2011

snažilky

rennik....25let.........17DC
ashlee....26let.........16DC

holky přidejte se

mojsha
11. srp 2011

@ashlee pochopila jsem že jmeno, věk a den cyklu?ale jaký den? 😕

ashlee
11. srp 2011

@mojsha ano ,kolikaty jsi dc,počita se to od začatku menstruace

mojsha
11. srp 2011

27 let ...........7dc

ashlee
11. srp 2011

snažilky

rennik..........25let.........17DC
ashlee.........26let.........16DC
mojsha........27let...........7DC

rennik
autor
11. srp 2011

holky jsem zatím nejmladší? 😀 😀 😀 ale v říjnu mi bude 26 tak to tě ashlee doženu 😀 😀 😀

mojsha ahojky jasně že se přidej 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru