Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

lennaaa
21. kvě 2014

@nolies
@pettyp 23 je super.podívej na mě..pořád čas, čas...začli jsme se snažit v mých 26 a rodit budu ve 28 letech - 1. dítě.takže to druhé bude na hraně 😒 jsem si myslela jak vysadím a bude hned zaděláno , no jenže ono vždy není vše tak jak si poručíme, že.

lennaaa
21. kvě 2014

@pettyp my to taky nikomu nemluvili že se snažíme o mimi...nedokázala bych asi k tomu všemu ještě poslouchat věci typu,,tak co, už to je?,, snažili jsme se 11 měsíců...takže celou tu dobu to poslouchat že někomu to vyšlo v prvním měsíci a mě ne...jestli nejsem nemocná atd...to opravdu NE!!

pettyp
21. kvě 2014

@nolies Joo, mě to taky zvláštní nepřijde, ale jim ano. Jim přijde nemyslitelné, že by se nemohli jít víkend co víkend bavit do rána na diskotéku, že by museli kupovat věci i pro někoho jiného než jen pro sebe a že by se museli někomu přizpůsobovat. 🙂

hanule89
21. kvě 2014

@lennaaa přesně tak ... nám to pořad taky každý říká mate čas mě je 25 přítel je sice mladší, ale i on chce tak v tom nevidíme problém... a navíc jsme si mysleli to samé vysadím AT a do dvou měsícu max.3 se to povede a teď bud ráda když se to povede aspoň do konce roku 🙂

nolies
21. kvě 2014

@pettyp Tak tohle mě asi nějak minulo, nikdy jsem se takhle nebavila. A mít dítě je to nejhezčí co může být a člověku přijde, že má pro co žít.

pettyp
21. kvě 2014

@lennaaa Já si právě říkám, co kdyby se nedařilo? Tak chci mít čas to nějak řešit a vyřešit do "rozumného" věku. Neodsuzuji nikoho, kdo se rozhodne pro dítě ve 30, každý to cítí jinak, ale já vím, že bych nejdéle to 1. do 27 chtěla a to je pro mě strop.

Jooo, tomu se taky chceme vyhnout. Z toho by mě totiž šiblo, kdyby se mě stále někdo ptal. To bych se pak cítila pod tlakem a tím spíš by to nešlo.. Chci se "snažit" v klidu a pak jen pěkně říct: "čekáme miminko".. 🙂

nolies
21. kvě 2014

@lennaaa A i v těch 28 budeš skoro nejmladší v porodnici. Já v těch 27 byla 🙂 🙂

pettyp
21. kvě 2014

@nolies Já tak tak právě taky nemám. V nějakých 18, 19 možná... Ale od té doby ne, proto to beru tak, že pro mě se toho tolik nezmění. Já jsem nejraději doma, jdu na procházku se psem, něco dobrého uvařím a když už si chci s někým popovídat, tak nejraději doma, v klídku, při sklence vína a něčím na zakousnutí.. 🙂 Taky to teď tak cítím, že by to bylo to nejhezčí, co mě potkalo.. 🙂

lennaaa
21. kvě 2014

@nolies to se uvidí, abych tam nebyla nakonec nejstarší 😀 😀

@pettyp tak , tak 🙂

nolies
21. kvě 2014

@pettyp Tak to jsme v tomhle stejný. 🙂 Pejska bysme moc chtěli, ale k miminku bych ho asi nezvládla. Před rokem nám pejsek umřel na stáří a pořád mi ten zvířecí přítel chybí ☹

nolies
21. kvě 2014

@lennaaa Tak to s tebou klidně vsadím. 🙂

hanule89
21. kvě 2014

@nolies @pettyp tak vidím, že nejsem jediná prdlá holka, které se nechce chodit nikde po diskotekách, ale dá přednost miminku 🙂 jsem strašně ráda, že v tom jsme s přítelem za jedno 🙂 a vidím že i vy to tak mate 🙂

lennaaa
21. kvě 2014

@nolies no tak dobře, budu nejmladší nebo alespoň nebudu nejstarší 😀 ... pak si na tebe vzpomenu a dám vědět 😉

nolies
21. kvě 2014

@lennaaa Tady v té diskuzi jsem zase nejstarší 🙂 🙂 🙂 Ale co, někdo musí být.

nolies
21. kvě 2014

@hanule89 Tak to opravdu nejseš, mě tohle nikdy nebavilo, já jsem na jiný druh zábavy, ikdyž pro někoho to může být nuda. A ta starost o malý je úžasná.

lennaaa
21. kvě 2014

@nolies ale no no babičko 😀

nolies
21. kvě 2014

@lennaaa Naštěstí si takhle nepřipadám 😀 😀 😀

hanule89
21. kvě 2014

@nolies taky jsi myslím ... já chodí ke známe ta má pul roční holčičku a úplně si to užívám 🙂 musí to být úžasné 🙂

pettyp
21. kvě 2014

@nolies My máme s přítelem 2letou kočičí slečnu a 11měsíčního psího puberťáka. 🙂

Vím co to je. ☹ V 16letech jsem si z útulku přivezla prvního psího přítele, kterého celá naše rodina zbožňovala. Před rokem a kousek jsem se sestěhovala s přítelem a pejska si nechali rodiče - denodenně jsem ho i tak vídala a mohla ho pomazlit. Bohužel měl delší dobu velké zdravotní problémy - byl to týraný pes a tak celou dobu, co jsme ho měli se objevovali následky týrání... Za těch 6 let, co jsme ho měli prodělal x operací a zákroků, bral několik prášků, ale člověk se nechtěl smířit s tím, že by měl odejít. Bohužel už pak nemohl ani sám chodit, nechtěl jíst a zavodňovaly se mu plíce... Takže jsme ho museli dát utratit... Bylo to asi to nejtěžší rozhodnutí, jaké člověk do té doby udělal. Pro někoho to je zvíře, pro nás to byl plnohodotný člen rodiny. ☹ Doteď strašně chybí.... Mamina už psa prý nikdy nechce, že to odcházení je to nejhorší.. Já jsem za to, že toho puberťáka máme ráda, jelikož překonání toho smutku s ním bylo mnohem jednodušší.

pettyp
21. kvě 2014

@hanule89 Jestli si prdlá, tak já taky... 😀

nolies
21. kvě 2014

@hanule89 V tom půl roku jsou děti úžasný. Ale každý to období má něco do sebe. Třeba se těším až bude Tobík a to prtě větší a budeme moct cestovat vlakem na výlety.

lennaaa
21. kvě 2014

@nolies to je důležité! jak se cítíš, ne kolik ti je. hele já budu mít za pár měsíců 28 ,ale vypadám na 16.opravdu! a čím jsem starší tím míň mi to vadí. takže já když budu v te porodnici tak si řeknou kdoví co 😀 a kdybych měla říct na kolik se cítím, tak 28 to asi taky nebude,ale ani na 16 už se opravdu necítím 😀 zas jedna moje kamarádka je jen o 2 roky ode mě mladší,vzhledem vypadá o 10 let starší než já a povahou o 10 let mladší a taky pařby, pařby, pařby....

nolies
21. kvě 2014

@pettyp Taky jsem musela dát pejska utratit, selhaly mu skoro všechny orgány a hrozně trpěl. Bylo to tak těžký se loučit. I teď mám slzy v očích když to píšu. Měsíc v kuse jsem brečela, měla jsem ho 14 let. A když vidím ty svině lidi, jak týrají zvířata, tak bych je nejradši zabila.

hanule89
21. kvě 2014

@pettyp jéé tak tohle znám taky mam 6 let kočičku a 1 a půl letého hafana a vždycky jak je mi nejhůř tak ty chlupaté potvůrky to vicití a přijdou se pomazlit je úžasné mít zvířecího kamaráda 🙂

nolies
21. kvě 2014

@hanule89 @pettyp Já mám 3 kočky, 2 jsem si vzala protože je chtěli utopit, protože jsou holky a jeden kocourek se k nám nedávno přitoulal a už zůstal - je to hroznej mazel. 🙂

nolies
21. kvě 2014

@lennaaa Já se na 29 necítím, tak na 24-25. A taky mě každej typne míň - což hooodně potěší 🙂 🙂 🙂

pettyp
21. kvě 2014

@nolies To já taky nesnáším!!!! Nechápu, jak někdo může být tak bezcitný. Ale na druhou stranu, co by člověk čekal? Lidé se neumí chovat sami k sobě, tak jak se pak mají umět chovat ke zvířatům...

pettyp
21. kvě 2014

@hanule89 Přesně tak, jsou to miláčci... 🙂 Když jsem tehdy trpěla s moudrákem a ležela doma a brečela bolestí, tak pesan vyskočil za mnou na postel a přitiskl se mi tím svým ksichtíkem na to místo, kde mě to bolelo.. je to strašné dobíjení energie.. 🙂 I když bych je někdy nejraději přetáhla, to né, že né... 😀

hanule89
21. kvě 2014

@pettyp @nolies jj přesně ... no však ono se říká kdo nemá rád zvířata nemá rád lidí ... a něco na tom asi bude ...

pettyp
21. kvě 2014

@nolies Jak může mít někdo žaludek na to to utopit. My jeli na dovču před 2 roky a paní, které uklízela v hotelu, v kterém jsme byli ubytovaní našla ten den vyhozené kotě... Opravdu malou bílou, chlupatou kuličku, mohl jí být maximálně měsíc - špinavá, zablešená, vystrašená.. Tak tam řešila, co s ní.. Jen jsem to slyšela, tak jsem věděla, že domů pojedeme o jedno "závaží" těžší... 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru