Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

nolies
22. kvě 2014

@hanule89 A co ti kamarádka řekla?

pettyp
22. kvě 2014

@lennaaa Právěže mi jsme na úplném začátku, prášky jsem vysadila asi cca před 2 - 3 týdny, takže teprve začínáme pracovat.. 🙂 Nad mimísem jsem uvažovala už delší dobu, ale chtěla jsem, aby to nebylo jen mé rozhodnutí.. Chtěla jsem si být jistá tím, že to přítel cítí stejně.. 🙂 A když jsme se na tom shodli a cítili jsme oba stejně, že je ta správná doba, tak šly prášky "do koše".. Takže jsme na startu.. 🙂 Ale nejraději bych to už příští měsíc nedostala.. 😀

pettyp
22. kvě 2014

@nolies No uvidíme, kdy se zadaří. 🙂 Jak si tak čtu ty diskuze a názory jinde, tak jsem nabyla dojmu, že když jsem brala tak dlouho antikoncepci, že je nereálné, aby se to hned tak povedlo...

lennaaa
22. kvě 2014

@nolies hmmm...dala bych si🙂 a kde bereš inspiraci denně vařit? já vařim jen o víkendu, páč přes týden máme oběd v práci každej. a to ještě na víkend už 2 dny předem přemýšlím co budu vařit...nic mě nikdy nenapadne.a vidím že máš i rychlo navařeno, šikovnáá 🙂

hanule89
22. kvě 2014

@nolies teda taky bych si dala takový oběd 🙂 no kamoška mi napsala něco v tom smyslu, že mě chápe na jednu stranu ale že aspon vím že je chyba na mé straně a že se to vyřeší a že jsi aspoň nemusim nalhavat že je vše v pohodě ....

lennaaa
22. kvě 2014

@pettyp to je strašně individuální...někomu se fakt zadaří 1. měsíc a další čeká 2 roky, bez ohledu na to jak dlouho bereš ha. já ji brala cca 6-7 let.a podařilo se po ,,nekonečných,, 11 měsících. už nám hrozily testy, manžel spermio a já na krev.a zrovna se zadařilo.a to jsme si byla tak jistá že přijde ms, vše tomu nasvědčovalo.

hanule89
22. kvě 2014

@pettyp neboj to vyjde... 🙂 určitě přiští měsíc tady hodiš fotku tvých TT 🙂 a bude to 🙂 prý se po práškach rychle otěhotní mam kamošku která otěhotněla hned první měsíc po ANTI

hanule89
22. kvě 2014

@lennaaa tak to máte skvělé nás bohužel ty testy neminou :( ... ale co když to pomůže tak člověk uděla cokoliv aby se to povedlo 🙂

pettyp
22. kvě 2014

@lennaaa Ty jo. To mi přijde jako straaašně dlouhá doba.. 🙂 Ale když to pak člověk čte, tak to zase tak hrozné není. Důležité je, že se to povedlo.. 🙂 Já si furt říkám: "Je mi 23, příteli 28.. máme nejlepší věk, povede se to hned.." 😀 Jsem praštěná.. 😀

lennaaa
22. kvě 2014

@hanule89 no jistě že ano, chtěla jsme to konečně taky řešit a vědět kde je zakopaný pes ať se s tím něco dělá, ať se to pohne.. ale nejsem si jistá jestli bych tam manžu dostala.. 😒 to fakt nevím...chlapi, no.. 😠

pettyp
22. kvě 2014

@hanule89 Kéž by.. 🙂 Jo? To ráda slyším, že se to někomu povedlo.. 🙂 Já na to čtu na internetu různé názory.. Někde píšou, že když se užívá dlouhodobě, že je to cca rok nemyslitelné otěhotnět a někde zase, že po vysazení je následující 3 měsíce největší pravděpodobnost.. Je to prostě individuální a u každého jiné..

A Ty něvěš hlavu, u Tebe se také 100% zadaří... !!! 🙂

lennaaa
22. kvě 2014

@pettyp jj, navíc jsem měla strašně dlouhé cykly 33-38 den takže jsem na vše čekala strašně dlouho. ty poslední 2 měsíce už to bylo horší a horší, s každou ms zoufalství a beznaděj... a ,,věděla,, jsem že je něco špatně.že to prostě asi tak snadno nepůjde a modlila se aby to bylo alespoň do konce roku.nejhorší bylo tady sledovat jak víc a víc holek tady dávaj // to bylo šílený...já si myslela že už je nikdy neuvidím..že je uvidím jen na monitoru,tady na mk.

hanule89
22. kvě 2014

@lennaaa no já měla obavy, že přítel taky bude proti, ale k mému podivu to vzal zodpovědně a řekl, že pokud nám to pomůže tak, že to absolvuje, že mu to sice není moc příjemné, ale že prcká taky chce 🙂

pettyp
22. kvě 2014

@lennaaa To věřím, to pak musí být hrozný... Ale teď už to vše můžeš hodit za hlavu. Povedlo se - povedlo! A to je supr.. Teď už si můžeš jen užívat to čekání na mimíse.. 🙂

nolies
22. kvě 2014

@pettyp Ono hrozně záleží, kolik v té antikoncepci bylo hormonů a jestli to byly gestageny nebo progesterony. Ty gestageny jsou v pohodě, u progesteronů je to už horší. Ale každé tělo je jiné a každé se pročistí jinak.

lennaaa
22. kvě 2014

@pettyp teď těch 11 měs. vidím jako nic...hned na to zapomeneš a řekneš si že to za to stálo.tobě to taky přeju co nejdříve zažiješ ten krásný a jedinečný pocit když vidíš // je to takový nával štěstí a euforie...moc vám to oběma co nejdříve přeju. a každá se dočká, fakt každá!!! jen proto musíte někdy něco udělat, nakopnout to a pomoct tomu 😉 já pila čajík konth. a dělala ovu testy..
@hanule89

nolies
22. kvě 2014

@hanule89 Tak kdybys bydlela blíž, nebyl by problém dojít si na oběd 🙂 Tak aspoň, že ti neřekla nic špatnýho. Ale tahle nemoc není konečná, jen se musí léčit a pak to půjde rychle 🙂

nolies
22. kvě 2014

@lennaaa No tak tu inspiraci moc nemám, nikdy nevím, co vařit. Takže je to náhoda. Třeba něco zahlídnu v televizi a tak. Nebo se dívám na prostřeno 🙂 🙂 🙂

lennaaa
22. kvě 2014

@nolies na to kouknu taky někdy 🙂

pettyp
22. kvě 2014

@nolies Ahaa.. Já se v takovýhlech věcech nějak vůbec neorientuji.. 🙂 . Každopádně jsem teď tedy koukala, co obsahovaly ty mé a byl to evonorgestrel - ze skupiny progestinů. No uvidíme...

pettyp
22. kvě 2014

@lennaaa To je jasné, že na to pak zapomeneš, protože ten pocit, když zjistíš, že se to povedlo... uaa, fíha - musí být krása.. 🙂 No já netuším, jak tomu pomoci.. Nějaké tipy?

lennaaa
22. kvě 2014

@nolies no každopádně me to častější vaření od příštího roku taky asi čeká..

hanule89
22. kvě 2014

@nolies tak to je opravdu škoda, že blíže nebydlím ... 🙂 jj neřekla nic hnusného, ale i tak mě to od ní zamrzelo čekala jsem že mi napiše bude to dobré atd...

nolies
22. kvě 2014

@lennaaa Jj. Já už jsem si zvykla vařit každý den a nevadí mi to. Mám lepší pocit, když kluci jí domácí stravu 🙂

nolies
22. kvě 2014

@hanule89 Jestli se o malý nesnaží, tak tohle nepochopí. ☹

lennaaa
22. kvě 2014

@pettyp doporučuje se na prokrvení sliznice pít do ovu 2 šálky konth. čaje. pak je tady dobré vědět kdy máš ovu.já to poznala až díky testu,jinak jsem to na sobě nepoznala neměla jsem žádné příznaky nebo tak. a pak taky je dobrý pít ty džusy myslím že grepový před ovu a ananasový po ovu, že
@nolies Markét? jo a já už jsme byla tak hyn že jsem zrovna ten měsíc dělala po styku během ovu i stojky 😀 a to jsem si říkala že přeci nejsem ,,magor,,, abych je dělala 😀 ale prostě z toho zoufalství už fakt skáčeš i na hlavě 😀 všechno tohle jsem dělala až ten poslední 11 měsíc...jen ten džus jsem pila jenom ten grepový.

hanule89
22. kvě 2014

@pettyp já třeba piju kontryhelový čajík ... ted mi mudr doporučila nosifol a jinak mi Markétka doporučila ovocné džusy grepový do ovu a ananasový po ovu stačí půl litru denně jo a listovku taky zobu

hanule89
22. kvě 2014

@nolies no právě, že je těhotná ... tak jsem si myslela, že mě pochopi ..

nolies
22. kvě 2014

@pettyp Tak to jsou ty hormonální. Ale to fakt nikdy nevíš, jak to půjde. Já jsem přestala brát HA hodně dlouho před tím, než jsme se začali snažit o malý a stejně vyšlo za 2 roky. Takže pozitivní mysl. 🙂

nolies
22. kvě 2014

@pettyp Přesně jak píšou holky, kontryhelový čaj, listovku a džusíky, popř. Nosifol. 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru