• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od ledna/února 2014

8. září 2015 
@pettyp :grinning: budeš ráda i když ti bude blbě, to mi věř :wink: .ale je fakt že taky závidim těm holkám, které ani pomalu nevěděly že jsou těhu, věděly to vlastně jen díky tomu že rostlo břicho :slight_smile: třeba kámoška to tak měla...nikde ani nic nenabrala,žádný ,,špek,, měla jen břicho,jinak postava pořád stejná, žádné nevolnosti, nechutě, nic. a pak zas někde slyším jak některé mají celé 3 měsíce hlavu v míse, no někde se to vykompenzovat asi musí, že :grinning:
22. kvě 2014 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanule89 Já myslím.. I když mi přijde, že blázním :grinning: ... čtu diskuze, fóra, názory, zkušenosti... A najednou mi je blbě od žaludku, jednou je mi zima, pak teplo... bolí mě břuch... :grinning: mi naroste i břicho, aniž bych byla těhotná... :grinning:
22. kvě 2014 ve 13:35  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@enalga jj, hodně holek tady během měsíce otěhotněly...takže to taky vidím hooodně nadějně.
22. kvě 2014 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennaaa Přesně taak... :grinning: Jedna se do mísy ani nepodívá a druhý přijde, jak kdyby nad ní i spala... :grinning: Musí se to vyvážit, no... :grinning:
22. kvě 2014 ve 13:37  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pettyp ať žije autosugesce :grinning: já jsem měla každý měsíc příznaky, celých 10 měsíců snažení jsem měla prostě vždy příznaky, už jsem si připadala jak blázen :grinning: a ten poslední nebyl zrovna ani jeden :grinning:
22. kvě 2014 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pettyp a jak dlouho se snažíte?
22. kvě 2014 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennaaa Já si tak taky začínám připadat... :grinning: Hlavně mi furt kručí v břichu... :grinning: Takhle než otěhotním naberu 30 kilo jen to hvízdne... :grinning:
22. kvě 2014 ve 13:40  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanule89 Jak jsem psala, jsme na startu.. :slight_smile: Měla jsem za to, že 2-3 týdny, ale bude to nakonec asi o malinký trošek déle.. jelikož jsem vysadila, snažení a teď by měla přijít M... mám v tom zmatek... :grinning:
22. kvě 2014 ve 13:41  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pettyp takže je možné že by jsi mohla byt v tom? moc bych ti to přála, aby se ti to splnilo co nejdřív ... :slight_smile:
22. kvě 2014 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pettyp já teď začla více jíst,ale fakt jen proto ať mi není pořád tak blbě..páč když mám hlad tak je mi ještě víc špatně..takže jím méně a častěji.a kdy čekáš mrchu?
22. kvě 2014 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanule89 Nebo měla přijít...přišla včera večer, mrcha... :grinning: bylo to teda spíš takové slabé zašpinění, ale dorazila... a dnes trvá... slabá, spíš do hnědé barvy, než červené, ale je... :slight_smile: takže to musí být déle než 2 týdny... :grinning: Než jsem sem vlezla, tak jsem to nesledovala a teď si budu asi vše zapisovat, jak jsem vyblázněná... :grinning:
22. kvě 2014 ve 13:46  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennaaa No my už jedeme 6 tý pokus....
22. kvě 2014 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennaaa Mrchu jsem čekala v pondělí a dorazila včera... MRCHA!! :grinning: takže další měsíc čekaaat...
22. kvě 2014 ve 13:47  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pettyp já mam z tažený v mobilu kalendář a tam si vše píšu je to lepší máš ve všem přehled :grinning:
22. kvě 2014 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanule89 To určo ne, jak jsem psala... dorazila :slight_smile:
22. kvě 2014 ve 13:48  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanule89 No já ho nemám vůbec.. opravdu až do doby, co jsem se připletla do téhle diskuze, tak zjišťuji, koukám.. přemýšlím, počítám.. :grinning:
22. kvě 2014 ve 13:48  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pettyp je to opravdu fajn mít kalendář .....
22. kvě 2014 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@enalga to pořád nic není, nám vyšel až 11tý :wink: takže i kdyby náhodou to nevyšlo, buď v klidu. ale kámošce se to taky podařilo 6tý měsíc.
@pettyp a odkud jsi?
@lennaaa Je mid neska super blbě. Návaly horka a zimy, zpocený ruce, bolí mně i v krku...no to by mi tak chybělo, abych byla ještě nemocná :frowning2:
22. kvě 2014 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pettyp každopádně se ti teď po vysazení HA bude srovnávat cyklus..chtělo by to dělat testy na ovu...je možné že ti teď 3 měsíce po sobě přijde jinak mrcha. vše si znač,poznáš své tělo, někdo pozná i jak má ovu...
@hanule89 já si to značila vše do toho normálního papírovýho menstruačního kalendáře:slight_smile:
22. kvě 2014 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@enalga hej,to vypadá nadějně:slight_smile: spousta holek se cítila jak nemocná před těhu. je pravda že mi taky byla větší zima.nebo to opravdu bude jen viróza,se uvidí.ale je to moc moc nadějný :wink:
22. kvě 2014 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennaaa jj teď jsem ho dostala od Mudr. že si tam mam všechno značit :slight_smile: aby jsme věděli co a jak :slight_smile:
22. kvě 2014 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lennaaa já to vidím spíš na tu virózu, protože Juráš je teď taky nějakej nachcípanej, tak mi předal vira :grinning:
22. kvě 2014 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a konečně mi taky trochu rostou prsa z těch mojich nulek :grinning: ,manžel má vánoce :grinning: bolest ale jak ****** může se ale jen dívat, nešahat :grinning:
22. kvě 2014 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@enalga no však uvidíš :wink:
22. kvě 2014 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsou nervy ten hokej :angry:
22. kvě 2014 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennaaa Tak jsem se probudila s migrénou, no super :frowning2:
22. kvě 2014 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nolies nebudeš mi věřit ale mě před chvíli taky chytla :unamused:
22. kvě 2014 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennaaa Jsme chuděry, že? Já s migrénou mám docela problémy, když mě občas chytne, tak třeba trvá i několik dní :frowning2:
22. kvě 2014 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek