Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

nolies
29. kvě 2014

@lennaaa A počkej jaký bude obřík na NT 😀 By sis měla změnit datum porodu na profilu, budeš rodit dřív 😀

hanule89
29. kvě 2014

@lennaaa moc moc gratuluji to je super 🙂

lennaaa
29. kvě 2014

@nolies hele mi vyhovuje ten 7tt jak mi to tady ukazuje 😀 zkoušela jsem posunout termín porodu ale to už mi naskočil nějáký 9tt tak nevím... 😀

lennaaa
29. kvě 2014

@hanule89 dík,taky se brzo zadaří, uvidíš 😉

nolies
29. kvě 2014

@lennaaa Však jak chceš mamčo 🙂 Já jsem úplně naměkko, těším se na našeho prcka.

lennaaa
29. kvě 2014

@nolies jj, taky se dočkáš....uteče to.kdy že jdeš?

nolies
29. kvě 2014

@lennaaa Až 12.06, takže za 14 dní.

lennaaa
29. kvě 2014

ale víš co, zase bych nechtěla rodit na vánoce. chudák, by nemělo žádné narozeniny 😒 vždy by se to spojilo s vánocemi.vím že si nevyberu...ale rodit v prosinci se mi moc nechce...
@nolies

makuka88
29. kvě 2014

@lennaaa srdíčko je důležité ... já se toho moc bojím, protože moje sestřenice prodělala asi 5x potrat, protože nebyla srdeční akce ... tak se moc bojím, snad se mi to nestane ... tak ty už jsi s toho venku po tom 8tt klesá i pravděpodobnost zamlklého těhu ... no prostě chápu, že jsi veselejší 😀

lennaaa
29. kvě 2014

@nolies jj, to máš za pár...mě těch 14 dní celkem uteklo

nolies
29. kvě 2014

@lennaaa kdybych byla v práci tak to utíká, ale takhle doma je to stereotyp, víš?

lennaaa
29. kvě 2014

@makuka88 chápu. taky jsem se toho bála.byla jsem nervozní než jsem k ní šla.ani jsem do te doby nechtěla nikomu nic říkat.musím říct že největší obava ze mě spadla...ale člověk má pořád strach,aby se něco nestalo...

nolies
29. kvě 2014

@makuka88 Marti, zažeň si takový myšlenky. Tobě se tohle nestane.

lennaaa
29. kvě 2014

@nolies to asi jo,no..ale s malým ti to určitě utíká rychleji než kdybys byla třeba sama doma

lennaaa
29. kvě 2014

jj je třeba vždy myslet pozitivně 😉

nolies
29. kvě 2014

@lennaaa To bych se asi ukousala nudou. Ten první trimestr je prostě dlouhej, ale pak už je to lepší, hlavně člověk se tak moc nebojí.

makuka88
29. kvě 2014

@lennaaa přesně tak, tohle je jedniná moje velká obava ... chápu chápu 🙂 takže moc gratuluju, teď už to bude všechno jen krásné a veselé !! 😀

@nolies přesně tak, furt si řikám, že se to nesmí stát.. není důvod.

makuka88
29. kvě 2014

a ještě jedna věc. .. bolí vás podbřišek ? mě už ne ... jestli mě tam jednou denně mírně píchne tak přeháním ... a teda čůrám v noci 1-2x 🙂 je to normální ?

nolies
29. kvě 2014

@makuka88 Tohle není dědičný, neboj.

nolies
29. kvě 2014

@makuka88 Mám to úplně stejný. Podbřišek vůbec necítím, jen mě tam občas zalechtá. 🙂

lennaaa
29. kvě 2014

@makuka88 co jsem brala to magnesium tak mě přestal bolet,už ho neberu a zatím teda nebolí...ale sem tam píchne, zabolí...fakt sem tam.třeba dneska to trochu píchá...ale jako nic hrozného,píchne a zas to přejde.čůrat v noci nechodím...ale každá to máme jinak...to je normální 🙂

nolies
29. kvě 2014

@lennaaa Byla si tam s manželem?

lennaaa
29. kvě 2014

@nolies nee,ten pujde až na ten velký ultrazvuk 🙂 jen se mě zas ptal jestli jsem viděla co to je 😀

lennaaa
29. kvě 2014

@nolies na to se mě ptal i jak jsem tam byla v 5tt 😀 usiluje o kluka zuby, nehty 😀

nolies
29. kvě 2014

@lennaaa No co si udělal, to má 😀 A kdyby to nevyšlo, tak chcete další?

lennaaa
29. kvě 2014

@nolies určitě 2 děti chceme.víc asi ne.za mě nejlépe teda kluk a holka. ale chlap by bral 2 kluky.a co ten tvůj?a ty bys chtěla holku, ne?

nolies
29. kvě 2014

@lennaaa Tomášovi to bylo a je fuk. On nelpí na klukovi, říkal, že klidně bude mít jen holky. Já chci moc holčičku do párečku.

lennaaa
29. kvě 2014

@nolies to věřím, no.tak třeba holka vyjde 😉 teď se dívám že ta moje pojišťovna ten ultrazvuk asi proplácí...proplácí ho do 1 000,- a říkali mi tam, že stojí 950,-

nolies
29. kvě 2014

@lennaaa Mě taky něco proplácí pojišťovna. Já půjdu na nejlepší pracoviště a tam to stojí 1.450 a proplatí mi 800. Tam totiž s velkou přesností řeknou pohlaví.

lennaaa
29. kvě 2014

@nolies aha, tak podle te ceny usuzuju že já asi nejlepší pracoviště nemám 😀 mě tam odkázala doktorka je to na fifejdy do ovy...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru