• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od ledna/února 2014

8. září 2015 
@nolies 2 hoďky uspáváš, jo? no to je teda síla! a co nakonec zabere? čteš pohádku nebo jak ho uspíš ? ohledně práce ..... jsi povýšila na těhotenství :slight_smile:
3. čer 2014 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennaaa Jako vždycky to nejsou 2 hodiny, to bych kecala, ale občas se tak zadaří :unamused: Většinou chce zpívat a to když přestanu, tak se začne rozčilovat. Takže jsem musela vytáhnou zpěvníky, už jsem toho spoustu zapomněla.
3. čer 2014 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennaaa No šéf moc rád nebyl, ale přál mě to. Říkal, že se to dalo očekávat.
3. čer 2014 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nolies solidní šef :slight_smile: no já kdybych měla na uspávání zpívat, tak neusne vůbec nikdo a malej by chtěl abych přestala :grinning: takže jedině nějáké cd by to řešilo :grinning: :grinning:
3. čer 2014 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennaaa CD jsem teda ještě nezkoušela. Ale já zpívám ráda a chodila jsem na zpěv, tak mi to nevadí :slight_smile: :slight_smile:
3. čer 2014 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nolies mě ten hudební a pěvecký talent nějak minul...dnes mě to třeba mrzí.hrát třeba na klavír jsem vždycky chtěla,ale nějak nebylo dáno...třeba si to vynahradím na dětech :slight_smile:
3. čer 2014 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nolies Ahoj Markét, já dobrý :slight_smile: furt je mi neuvěřitelně dobře, akorát jídelníček se mi velice změnil ... nemusím vůbec maso a naše nákupy jsou samá zelenina a ovoce, nemůžu si pomoct :grinning: nejvíc vede meloun :grinning: Co u tebe nového a jak ti je?
3. čer 2014 v 11:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennaaa Tohle umí přítel, hraje na kytaru a na bicí :slight_smile: Já jen umím zpívat.
3. čer 2014 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@makuka88 Já jsem maso nemusela ani tak, ale je pravda, že teď ho teda vůbec nevyhledávám. Nějak mi nevoní :unamused: Teď hodně ujíždím na rajčatech, je mi po nich hrozně dobře :slight_smile: Dneska je mi docela zima, tak nejsem úplně ve formě. To je hrozně dobře, že ti je fajn. Seš jasná, že budete mít kluka :slight_smile:
3. čer 2014 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nolies mám takové tušení, že to bude kluk :slight_smile: a co myslíš, že čekáš ty :slight_smile: snad holčičku už .... :sunglasses: :sunglasses:
3. čer 2014 v 11:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
rajčata a hlavně ředkvičky milujuuuuu.chleba s máslem a na to ředkvičkuuuu, mňááááám....taky mi spíš jede jen ovoce,zelenina.
@nolies
@makuka88
3. čer 2014 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makuka88 No před týdnem jsem si myslela, že kluka, ale teď už si nejsem tak jistá. A do 13.týdne daleko :unamused:
3. čer 2014 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennaaa
@nolies takové ty svěží věci :grinning: a pak krupicovou kaši s banánem :grinning: taky mňamka :grinning: :grinning:
3. čer 2014 v 11:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennaaa Jéé, tak to bych si dala hned. Takový obyč. jídla jsou nejlepší :slight_smile:
3. čer 2014 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nolies kdy se to zjistí ? já myslela, že kolem 20tt
3. čer 2014 v 11:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makuka88 Krupicovou kaši jsem dělala včera, mňamka :slight_smile:
3. čer 2014 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nolies já taky :grinning:
3. čer 2014 v 11:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@makuka88 Pokud půjdeš na NT screening ve 11-13.týdnu, tak pokud bude miminko dobře natočeno, poznají pohlaví. Tobíka mě tam potvrdili, ale já jsem to už dávno věděla, že je to kluk. :slight_smile:
3. čer 2014 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nolies Teda to je super, na screening jdu tuším 10.7, ale ani nevim co to je :grinning:
3. čer 2014 v 11:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makuka88 Zjistí se tam, jestli miminko třeba nemá Downa atd.
3. čer 2014 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nolies ááá to snad ne .... bojííííím
3. čer 2014 v 11:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makuka88 Zrovna ty se nemáš vůbec čeho bát. Je ti 23 let a to hraje velkou roli. :slight_smile:
3. čer 2014 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nolies uff ... já si nic takového nepřipouštím, ale nikdy nevíš ... a co jinak holky, jak se těšíe ? já to mám nárazově, někdy na to úplně zapomínám a někdy jsem úplně šťastná a natěšená :grinning: je to normální ? :grinning: :grinning:
3. čer 2014 v 11:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
a pak se zase bojím, aby se to zvládlo ... :grinning:
3. čer 2014 v 11:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makuka88 Je. :grinning: Já si to moc neuvědomuju, až budu mít bříško, bude to jiný :slight_smile:
3. čer 2014 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makuka88 A čeho se bojíš? Že nezvládneš péči nebo tak?
3. čer 2014 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nolies přesně tak, neuvědomuju :grinning: to je to slovo ... jinak jo, mám takovou obavu o to jestli to zvládnu nakrmit, umejt a tak, já vím, že to je blbost...ale je to pro mě neznámá :slight_smile:
3. čer 2014 v 11:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makuka88 Je to zvláštní, ale jak to mimčo budeš mít, tohle všechno ti naskočí automaticky. Tobík měl 2 kila, když se narodil, byl opravdu maličkej a bála jsem se ho jenom vzít do náručí, ale prostě mě nic jinýho nezbývalo :slight_smile:
3. čer 2014 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nolies jéé to věřim :slight_smile: taky mi kamarádka řikala, že to přijde samo :slight_smile: to je dobře no .. :slight_smile:
3. čer 2014 v 11:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makuka88 Zrovna u tebe nemám pochyb, že bys to nezvládla. :slight_smile:
3. čer 2014 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek