Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

nolies
12. čer 2014

@makuka88 JJ. První termín máš podle MS a druhý se stanoví na základě NT screeningu. Klidně ti může miminko růst rychleji, já jsem měla rozdíl 10 dní.

makuka88
12. čer 2014

@nolies teda. tak to už vím, mám to +/- týden ... 🙂 jdeš na ten downův syndrom ? mě to dnes dala že na 12tt když budu chtít za 1000,- ale, že jako mladá nemusim ☹ tak nevim

nolies
12. čer 2014

@makuka88 Právě ten NT sreening je na Downův syndrom. Je pravda, že mladší rodičky nemají tak velkou pravděpodobnost, ale nemají ji nulovou. Navíc se tam dovíš pohlaví a ukážou ti všechny orgány atd. Takže za mě určitě ano. Jdu v termínu 12+4 podle MS.

makuka88
12. čer 2014

@nolies pohlaví už takhle brzo ? Tak já teda půjdu taky 🙂

nolies
12. čer 2014

@makuka88 Mají tam výborný ultrazvuky, to miminko jde nádherně vidět a pohlaví skoro všem řeknou. 🙂

makuka88
12. čer 2014

@nolies Já myslela, že je na pohlaví brzo 🙂 ale tak to mě zajímá 😀 se tam objednám teda 🙂

nolies
12. čer 2014

@makuka88 Já jsem myslela, že jdeš toho 10.7 na ten NT? To jdeš ke svojí dr.? Pokud bys na Nt nešla, tak bys pohlaví věděla ve 20.týdnu na velkým utrazvuku.

makuka88
12. čer 2014

@nolies 10.7. jdu k ní i s mužem na ten venkovní (břišní 😀) tak já už nevim 😀 a na ten triple ? mi dala info, že pokud chci tak mi napíše žádanku

nolies
12. čer 2014

@makuka88 Mě už moje dr. ultrazvuky dělat nebude - pokud teda nebudu mít problémy. No tripl testy se dělají kolem 16.týdne a jsou čistě jen z krve a jsou spolehlivý jen na 60 procent. NT sreening je kombinace ultrazvuku a krve a spolehlivost je víc jak 90 procent - proto se aji platí. Kdo nejde na NT, tak se mu dělá tripl.

makuka88
12. čer 2014

@nolies Tak jsem z toho poměrně zmatená 😀

nolies
12. čer 2014

@makuka88 Pokud půjdeš na NT, tak už na tripli nechoď. Pokud na NT nepůjdeš, tak si je nechej udělat. Ale je tam velké riziko, že vyjdou falešně pozitivní. Já jdu jen na NT.

makuka88
12. čer 2014

@nolies to je to za 1000,- ? sakrááá 😀

nolies
12. čer 2014

@makuka88 U nás to stojí 1400 😒 A jakou máš pojišťovnu? Některé část nebo celý NT proplatí.

makuka88
12. čer 2014

@nolies prý mě ne, jsem vojenská ... tak to bude asi ono ...

nolies
12. čer 2014

@makuka88 Já mám ministerstvo vnitra a ta příspívá 800, takže mě to vyjde na 600. Záleží na tobě jak se rozhodneš...

makuka88
12. čer 2014

@nolies nooo svým způsobem, peníze vem čert, ale ona mi řikala, že pár let zpět by mi to vůbec nenabízela, protože se to nedělalo u takhle mladých

hanulka184
12. čer 2014

Ahoj holky.tak se k vám po dlouhé době zase hlásím 🙂 Už jsem chtěla včera,ale byla už jsem z toho vedra tak vyřízená,že jsem se sotva postavila na nohy 😒 Tak dvojčátka nebudou.To jedno se opravdu vstřebalo.A u druhýho bije srdíčko jak blázen 😀 a vše je zatím v pořádku 🙂 Na screening jdu 14.7. Už se těším.Doufám,že už mi tam taky řeknou pohlaví.V prvním těhu se malá nechtěla ukázat,takže jsem si musela počkat až na velký utz 🙂 Tak snad mě tenhle prcíček taky nebude tak dlouho napínat 😀
@nolies a
@makuka88 máte krásné sněhuláčky.Taky vám ukážu toho svého 😀

hanulka184
12. čer 2014
nolies
12. čer 2014

@makuka88 To je pravda, ale bohužel se ty nemoci posouvají i do mladších ročníků...Zase já to beru tak, že budu klidná, že je mimi v pořádku a nemusím se stresovat u triplů, který jsou tak málo spolehlivý.

nolies
12. čer 2014

@hanulka184 Ahojky Hani, dlouho si tu nebyla...měla jsem starost. Miminko je krásný 🙂 A nakonec tam je jedno?

makuka88
12. čer 2014

@hanulka184 super, tak jedno stačí ne ? 😀 krásný !!!!!

makuka88
12. čer 2014

@nolies jasný no, tak snad mi to nějak vysvětlí ... jsem zmatená 😀

nolies
12. čer 2014

@hanulka184 Tak hlavně, že je toho miminko v pořádku 🙂 Asi to tak mělo být...

lennaaa
12. čer 2014

@makuka88
@nolies
@hanulka184 holky krásný mám z vás obrovskou radost že miminka tak krásně rostou.paráda!! já už se taky těším až to naše uvidím zase větší.. 🙂

lennaaa
12. čer 2014

@nolies markét, dík za podporu,seš zlatá. dneska je mi extrémně na nic...nejen že pořád blbě,ale slabost a nejradši bych lehla a spala.

nolies
12. čer 2014

@lennaaa Snaž se hodně spát, teď to potřebuješ. Je to fakt úplně normální, jen musíš vydržet. Už seš daleko, jen pár dní a bude líp 🙂

hanulka184
12. čer 2014

@nolies Jj,nakonec je jen jedno.Ale abych pravdu řekla...(nechci,aby to znělo ode mě nějak hnusně)....tak se mi docela ulevilo...Nedokážu si představit mít dvojčata.Nevím,jak bysme to zvládali... 😒 Kdyby jsme třeba neměli Nicolku a byly by to první děti,tak by se to zvládlo,ale mít dvojčata a do toho ještě jedno malé dítě...no nevim nevim 😖 Jj,dlouho jsem tu nebyla,protože když bylo krásně,tak jsme pořád byly venku,tak jsem neměla na internet ani pomyšlení 😀

hanulka184
12. čer 2014

@makuka88 děkuju 🙂 Jj,jedno stačí bohatě 😀

nolies
12. čer 2014

@hanulka184 Já ti naprosto rozumím. Máme v rodině dvojčata a dneska jsem dr. říkala, aby se pořádně podívala, jestli tam nejsou dvě. A hrozně se mi ulevilo, že našla pouze jedno.

lennaaa
12. čer 2014

@nolies však taky hned po práci zalehnu.jsem dneska jak chodící mrtvola.no a kdy jdeš na NT? a další kontrolu u dr máš kdy?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru