Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

lennaaa
26. čer 2014

@nolies termín porodu vychází jak mi bude 28,no. v řijnu mám narozky.

nolies
26. čer 2014

@lennaaa Já jsem měla TP v září a já mám taky narozky v září (28 let), ale Tobík se rozhodl příjít na svět dřív a bylo mě ještě 27 😀

lennaaa
26. čer 2014

@nolies 😀 pěknééé

nolies
26. čer 2014

@lennaaa Ale za ty nervy to fakt nestálo 😒 Teď jen chci, abych vydržela do toho ukončeného 37.týdne.

lennaaa
26. čer 2014

no nic, Markét, valim domů...cítím to tak, že pobudu nad wc 😀 a pak hodim leháro...páá

lennaaa
26. čer 2014

@nolies no to jo,to věřim !

nolies
26. čer 2014

@lennaaa Pá pá 🙂

makuka88
26. čer 2014

@kackarebicerova držím palce, třeba to vyjde, snad se MS nerozjede .... já paradoxně příznaky neměla ..ale každá je jiná a to špinění může být dobré znamení 😀

kackarebicerova
26. čer 2014

@makuka88 Doufam..ale moc tomu neverim....a vsichi rikaji nemysli na to ale to nejde na to nemyslet..kazdou menstruaci oplacu

nolies
26. čer 2014

@kackarebicerova Ahojky, někdy se objevuje hnědý hlen na počátku těhu. Tak doufám, že je to tvůj případ 🙂

kackarebicerova
26. čer 2014

@nolies prave ze to je takovy nahnedly a hlenovy....jakoby hnedej sliz

makuka88
26. čer 2014

@kackarebicerova Tak třeba to právě klaplo ...a opravdu, teď to pár dní neřeš ... určitě to vyjde ale myšlenky směřuj na něco jiného 🙂

kackarebicerova
26. čer 2014

@makuka88 Zkusim to ale pujde to tezce...tak pak dam vedet

makuka88
26. čer 2014

@kackarebicerova držím palce, ať to vyjde 🙂

edelin
27. čer 2014

Tak sem dnes dělala test 10DPO a nic, ani dušík. :( Tak už tomu moc nevěřim...

makuka88
27. čer 2014

@nolies
@lennaaa Takže holky depka .... první noc od začátku jsem nebyla čůrat a bojím se ZT ... nebo snad ústup příznaků ?

nolies
27. čer 2014

@makuka88 Ahojky Marti, neboj. Já jsem u Tobíka chodila na WC hodně ze začátku, pak to ustoupilo a zase ve třetím trimestru to začalo. 🙂

makuka88
27. čer 2014

@nolies už to 3. noc pozoruju, ze jsem chodila min a min .. no a dnes v klidu az do rána...☹ už chci na utz 🤐

nolies
27. čer 2014

@makuka88 A není u vás soukr.klinika, kde si můžeš zaplatit UZ?

nolies
27. čer 2014

@makuka88 Když si byla na posledním UZ, tak si byla podle MS jak daleko?

lennaaa
27. čer 2014

@makuka88 ahojky, buď klidná...podle mě je to normální.každej den není stejnej...já jsem taky jeden celej den nezvracela,ale ani by mě nenapadlo že se mohlo něco stát.takže klid,určo je vše ok 🙂

enalga
27. čer 2014

@edelin jo, to mám, no ale s jiným mužem. Současný muž svoje vlastní děti nemá a moc by si aspoň jedno se mnou přál, i když moje děti má napsané na sebe a má je jako svoje vlastní, nicméně vlastní krev je vlastní krev

enalga
27. čer 2014

@edelin Pokud 10 DPO nemáš na testu nic, tak to asi nevyšlo. Snad příště 🙂

enalga
27. čer 2014

@lennaaa Já už o tom fakt uvažuju, že ho tam pošlu, on nic nenamítá ( je to zadarmo), ale stejně si myslí, že je to v mojí hlavě, že jsem prostě moc upnutá na to, mít dítě.... Tako ho to trápí, už jsem ho nachytala se slzama v očích u zpráv, když Borhyová porodila, tak jsme si poplakali oba dva. A taky je naměkko, když vidí nějakého pyšného tatínka s kočárkem... už ho to taky vzalo. No je mu dneska šestatřicet, přeci jen už by byl rád tátou svého vlastního potomka

lennaaa
27. čer 2014

@enalga tak šupem na spermio.a pak to snaženíčko bude takové klidnější, když budete vědět že je vše ok 😉

enalga
27. čer 2014

@lennaaa říkal, že to ještě do toho prosince vydržíme zkoušet, a když to nepůjde, tak tam zajdeme. Doktorka říkala, ať vydržíme rok se snažit, pak že to bude řešit dál. Já jsem podle všech vyšetření na gyndě v pořádku, tak věřím, že to přijde samo, jen jsem z toho už unavená a přiznám se ti, že upadám do hrozných depresí ☹

lennaaa
27. čer 2014

@enalga to nesmíííš,tohle ti vůbec nepomůže,spíš naopak.opravdu se snaž myslet pozitivně, užívat tepla,dětí, sluníčka....a ono to přijde ani nebudeš vědět jak.chtělo by to na dovolenou někam vypadnout...vyměnit vzduch. soustředit se na jiné věci, vypnout...tohle ti prospěje.ale rozumím ti...nám se to paradoxně podařilo před všema testama, mojima i od manžela...už jak jsem viděla vše beznadějně.moc dobře vím jak ti je - já byla zoufalá s každou ms,nic jiného mě už nezajímalo.a měsíc po dovolené v egyptě to přišlo...

enalga
27. čer 2014

@lennaaa My jedeme na dovolenou 6.července, ale jen pod stan a jak jinak než s dětma..... Takže příští měsíc asi taky odpadá, páč si nějak nedovedu představit " milískování " před dětmi. Je to na houby ☹

lennaaa
27. čer 2014

@nolies teda to rozpustné magnesko,má pěkně hnusnou chuť..takovou kyselou... 😒

enalga
27. čer 2014

@lennaaa Jo, a i ten kontryhel už piju poctivě od 1 DC ( 24.6.) tak doufám, že zabere 🙂 i když teda v červenci je mi to prd platný ☹

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru