Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

makuka88
30. čer 2014

@lennaaa tak se těšim na foto 🙂 já mám příští týden dva UTZ 😀 achjo, rdši bych šla hned ... no objednala jsem se pozdě ☹ až dnes jsem tam volala .... jinak nakupovat budu asi až po screeningu.... snad je vše ok .... hele a ty nevolnosti, už by měli taky skončit ...

nolies
1. črc 2014

@makuka88 @lennaaa Ahojky holky, tak v pátek v 18:30 jdu na UZ 🙂 Leni, těším se jak dneska napíšeš, jsem hrozně nedočkavá a moc ti to přeju.

makuka88
1. črc 2014

@lennaaa
@nolies taky taky 🙂 Markét, ty jdeš v pátek ? všichni dřív 😀 se zbláznim ... 😀

nolies
1. črc 2014

@makuka88 Marti, já jsem si dneska volala do Brna na vyšší pracoviště a objednala jsem se na UZ na vlastní žádost. Prostě to čekání a ty nervy jsem už moc nedávala, navíc jak je mě zle, tak chci vědět, že je všechno v pořádku. A u nich to miminko jde vidět mnohem víc než u mojí dr. 🙂

makuka88
1. črc 2014

@nolies No mi povídej, jsem nervózní jak pes ☹ prostě nic mi není ... trochu tlak v podbřišku, furt mám pocit vody v břiše 😀 ale .... strašný nervy ... příští týden je daleko ☹ no a nechci být za hysterku.... všechny příznaky co jsem měla jsou pryč 😀 ale prsa furt bolí tak si řikám, že dobrý ... jinak to, že je ti špatně je přeci dobře ne 🙂 trochu to k tomu patří ...

nolies
1. črc 2014

@makuka88 Taky to není úplně dobrý, mají už odeznívat. Ale do pátku to vydržím 🙂 A kdepak máme tu Lenču, jsem na ni hrozně zvědavá.

makuka88
1. črc 2014

@nolies já musím vydržet do středy ☹ taky čekám na Lenku 😀

nolies
1. črc 2014

@makuka88 Já jdu ve středu k dr. na kontrolu. Teda dává si pěkně na čas 😀

lennaaa
1. črc 2014

@makuka88
@nolies děvčatka moje zdravim vás,omlouvám se dřív jsem se nedostala k pc...no brouček náš je zdravýýýý. moc se nechtěl ukazovat.doktor mi třepal s břichem ať se nám trochu ukáže 😀 byla to celé krása!!!byla jsem jak v nebi, že jsem to naše maličké viděla. jo a potkala jsem tam úplně náhodně kámošku - šla zrovna rodit.pohlaví nešlo poznat, nechtěl se vůbec ukazovat.i když tam byl nějáký ,,špičatý vrcholek,, vidět a doktor říkal že na pindíka je to moc velké,tak že to bude asi klitoris....ale jako že opravdu pohlaví nejde poznat,ani ten vrcholek nic neznamená.

lennaaa
1. črc 2014
lennaaa
1. črc 2014

@lennaaa
@nolies jo a nemohla jsem odolat jak jsme šli od doktora a koupila jsem našemu drobečkovi první bodyčko 😀

nolies
1. črc 2014

@lennaaa Jéžiš, to je krásný miminko!!!! Tak jak si dopadla?? Povídej, přeháněj 🙂

lennaaa
1. črc 2014

@nolies no je to zdravé, jak jsem už psala a to je hlavní!!!další ultrazvuk až za 3 týdny u dr nevydržím do te doby.třeba už uvidíme i pohlaví 🙂 dneska se nechtěl drobek moc ukázat, dělá tajnosti a napíná táťku 😀 strašně mě ty ultrazvuky vždy nadopují energií a štěstím !!!! a zrovna kámoška šla vyvolávat porod, přenášela 10 dní...

lennaaa
1. črc 2014

@nolies a musím říct že jsem byla celkem nervozní a byl tam naprosto pohodovej a srandovní doktor,pořád vtipkoval a s mimčem si povídal...pomalu více než já 😀 😀 fakt jsem nadšená!!! jo a druhej termín, podle utz, mám na 8.1.

nolies
1. črc 2014

@lennaaa Jsem si té zprávy nevšimla, hned jsem vidělat jen tu fotku 😀 😀 😀 Takže to vypadá na holčičku?? Tak to jsme tušily, ne? A říkal ti termín?

nolies
1. črc 2014

@nolies Takže už 8. ledna? Teda to už seš hodně daleko 🙂

nolies
1. črc 2014

@lennaaa Jsem to poslala sama sobě 😀

lennaaa
1. črc 2014

@nolies no s tím pohlavím to byl jen jeho tip...fakt tam nic nešlo vidět, jen ten pahorek...ale i kdyby to nebyl klitoris tak to nic neznamená.prostě se ještě neví. No, muž ještě neztratil naději na chlapečka 😀 termín dnes podle utz je 12+5

nolies
1. črc 2014

@lennaaa Takže už pomale konec 13.týdne 🙂 No oni to odhadnou, ale většinou se trefí. Však uvidíš na dalším UZ. A na tom velkým ve 20.týdnu to už by mělo být poznat, pokud nebude zase stydlín 😀

lennaaa
1. črc 2014

@nolies já to tak nějak cítěla od začátku že to bude děvčátko 🙂 no uvidíme.já už jen počítám dny do konce třetího měsíce a doufám že odezní 😖

nolies
1. črc 2014

@lennaaa Tak ty začínáš druhý trimestr za dva dny 🙂 Už to bude jen lepší 🙂

lennaaa
1. črc 2014

@nolies doufám 🙂

nolies
1. črc 2014

@lennaaa A kolik měří mimčo?

lennaaa
1. črc 2014

@nolies teď si mě dostala 😀 není to těch 5,6 cm jak je to napsané na tom obrázku.? já teď vůbec nevím,asi to říkal ale já byla tak zahleděná do toho malého,že jsem to asi hned zapomněla... 😀

nolies
1. črc 2014

@lennaaa To je velikost toho okýnka 🙂) Měla bys to mít napsaný ve zprávě 🙂

nolies
1. črc 2014

@lennaaa A NT mělas jak velký? Jsem zvědavá, co?

lennaaa
1. črc 2014

mám to na zprávě doma, bylo to nějak 1:64?? tak nějak

nolies
1. črc 2014

@lennaaa A budeš mít asi jiný, tohle by bylo pozitivní 😒 No já jdu toho 21.7, tak jsem zvědavá 🙂

lennaaa
1. črc 2014

@nolies jako myslela jsi ten průměr že je nějáká choroba, ne?

lennaaa
1. črc 2014

@nolies tak to určitě jooooooo.bylo to negativní.hele já si to poznačím a zítra napíšu..fakt vůbec nevím...jsem z toho všeho ještě teď vyjevená...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru