Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

nolies
13. črc 2014

@ssssssofinka Ahojky, já jsem brala utrogestan před otěhotněním a beru ho i teď do konce trimestru 🙂 Záleží jak dlouhé máš cykly a od jakého dne ho máš brát. 🙂

makuka88
13. črc 2014

@hanule89 Ahooooj a tak uvidíte, ono to vyjde jednou určitě 🙂

@nolies a jak se máš ty ? nějaké novinky , už je lépe ? Mě dnes asi 2 hodiny tlačil spodek tak tupě a už to přešlo ... asi roste.. 🙂

nolies
13. črc 2014

@makuka88 ahojky marti, bohužel je mě pořád stejně zle. Taky mě tlačí mimísek na spodek, ale poslouchám tak jsem v klidu 🙂

hanulka184
14. črc 2014

@nolies Ahooooooj! Tak hlásím,že dnešní vyšetření na genetice dopadlo výborně a vypadá to,že to bude opět holčička 🙂 Doktor sice říkal,že mi to neříká na stopro,ale já věřím,že má pravdu 🙂 Dostala jsem 7 fotek!Tolik jsem jich snad neměla ani dohromady v prvním těhu 😀 Přikládám foto našeho mimozemšťánka 😀 😀

hanulka184
14. črc 2014
hanulka184
14. črc 2014

@hanule89 Ahojky Hani.To je dobře,že se máš skvěle.A je super,že tomu necháváte volný průběh.Mimísek přijde,až to budete nejmíň čekat 😉 Jinak já se mám taky dobře.Dneska jsem byla na genetice na screeningu a výsledky dopadly skvěle.Mimísek je v pořádku a nejspíš to bude zase holčička 🙂 Tak se měj krásně a zase se nám někdy ozvi 😉

nolies
14. črc 2014

@hanulka184 Ahojky Hani, mooc gratuluju k holčičce 🙂 Fotky jsou úžasný 🙂 A je všechno v pořádku?

hanulka184
14. črc 2014

@nolies Děkuju 🙂 Jj,vše je v naprostém pořádku 🙂

nolies
14. črc 2014

@hanulka184 Tak to já budu mít určitě dalšího kluka 🙂

hanulka184
14. črc 2014

@nolies Ty jo,to by byla sranda 😀 No,za týden jdeš ty,tak musíš dát hned vědět.Už jsem nedočkavá co nám napíšeš 🙂

nolies
14. črc 2014

@hanulka184 Já jsem nedočkává víc. 🙂 U Tobíka jsem věděla, že bude kluk, ale teď vůbec nevím 🙂 Moc bych chtěla páreček, ale co, hlavně ať je to zdravý 🙂

hanulka184
14. črc 2014

@nolies To máš pravdu,to je nejdůležitější 😉 Já u Nicolky netušila co to bude,ale teď jsem tušila,že to bude holka,protože mam půlku krku posázenou jebákama a ne a ne zmizet 😅 Heleď,mám takovej asi možná blbej dotaz...Ale myslíš,že by vadilo prcíkovi kdybych si dala tak skleničku nebo dvě lambruska?Četla jsem,že v těhotenství trochu vína neškodí,ale nevim jak je to s lambruskem.Já normální víno nemam ráda,ale lambrusko vypiju.Sice jsem říkala,že když to neni nutný,tak do sebe alkohol zbytečně lít nebudu,ale teď mam docela chuť si na svatbu aspoň jednu dvě sklenky dát.Ale nevim nevim,noo 😖

hanule89
15. črc 2014

@hanulka184 Ahoj tak to je strašně dobře že ti vše dobře dopadlo a gratulují k holčičce 🙂 jinak fotky jsou úžasné... A máš pravdu, že to přijde až to budeme nejmíň čekat.. říkala jsem si když to má přijít tak to přijde 🙂
@nolies Markét tak to mě mrzí, že je ti špatně snad tě to brzy opustí a bude dobře ... a až budeš mít po vyšetření tak určitě napiš jsem zvědavá 🙂 a navíc jste fajn holky všechny a jsem ráda když jsi na mě vzpomenete i když nejsem těhu a, že všechno prožíváte se mnou 🙂
@makuka88 Marti dala jsem na tvoje rády užíváme si s přítelem sami sebe 🙂 navíc jsme si pořídily dvě koťátka a věnují se svým koníčkům. Tak uvidíme 😉

Jinak holky konečně jsem vyřešila své koleno ... není to sice dobré, ale operace mě minulá 🙂 ufff a rehabilitace pomohly 🙂 takže konečně jezdíme s přítelem a hafíkem na kole 🙂 a jinak musím se pochlubit svým koníčkem 🙂 tady jsou mé www stránky jukněte 🙂 sice ještě nejsou úplně dodělané 🙂 www.kouzlenizquillingu.cz tak se zatím holky mějte a pište 🙂

lennaaa
15. črc 2014

@hanule89 ahoooooj, to je super, že užíváš a máš se dobře🙂 jen tak dál..
@nolies
@makuka88 holky já si začínám myslet že ty moje nevolnosti a zvracení odejdou až s porodem...nebere to konce.asi se normálně začnu těšit na porod.už jsem z těch nekonečných nevolností celkem unavená 😒 jak já závidím těm co si těhu užívaj. jinak podbřišek taky cítím jak sem tam píchne, tlačí,zabolí..jak se vám daří?

nolies
15. črc 2014

@hanulka184 Ahojky, no já si myslím, že to prckovi neublíží, navíc už jseš daleko a všechno má vyvinutý 🙂

nolies
15. črc 2014

@hanule89 To je skvělý, že se ti takhle vede, jsem moc ráda. V pondělí určitě písnu, jak to s náma vypadá 🙂

nolies
15. črc 2014

@lennaaa Leni, jsme na tom stejně. Mě přijde, že je mě snad hůř než dřív ☹ Hlavně večer mám co dělat. Je to úplně jiný, než při prvním těhu.

lennaaa
15. črc 2014

@nolies 😖 uff...

nolies
15. črc 2014

@lennaaa Teď se chystám na sraz s kamarádkou a doufám, že to nějak přežiju 😒

hanulka184
15. črc 2014

@nolies Ahojik.Dekuji za nazor 🙂 Ja si taky myslim,ze by to nemelo nicemu vadit.Co jsem koukala na netu,tak vsude jsem vycetla,i v nekterych diskuzich,ze sklenicka vina denne tehu neublizi.A ja jinak nikdy nic nepiju.A presne v sobotu zacinam 4.mesic 🙂 A taky jsem se koukla na flasku a lambrusko ma dokonce o 2,5 % mene alkoholu nez normalni vino 🙂 Tak to asi risknu.Teda jestli zrovna v ten den budu mit jeste chut.Pry ma byt dost horko 😅 Tak abych neskoncila pod stolem hned po jedne sklenicce 😀 Me vzdycky stacilo malo...A ted kdyz uz abstinuju dva a trictvrte roku,tak me bude stacit jenom k tomu cichnout a budu mit motaka 😀

makuka88
15. črc 2014

@lennaaa ahoj to je mazec ☹ preju aby to maximálně do 5.mesice přešlo... !!!! Je fakt ze ja nemit trosku brisko tak o tom nevím . A taky si opatrneji sedám a špatné se ohybam už takhle brzo 😀 a nahoře asi 1kg jak jste na tom vy ? @nolies

nolies
16. črc 2014

@hanulka184 Dej si 🙂 Mě taky stačí málo, já fakt nepiju roky a přítel taky, takže když pak někam jdeme, tak se oba opijem za stovku 😀

nolies
16. črc 2014

@makuka88 ahojky, tak já jsem nic nepřibrala, ale bříško pěkně vyskočilo. No u druhýho to je rychlejší, tak jsem zvědavá, kam až poroste...

karlos12
16. črc 2014

Ahoj holky, mohu se opět přidat?Mám toho nějak plnou hlavu.Snažíme se od ledna a stále nic.Je tu ještě někdo ?Nebo jste všechny v očekávání?Všem Vám moc blahopřeji a tiše závidím, ale jen v dobrém.Už bych chtěla řešit jiné problémy a starosti ☹

lennaaa
16. črc 2014

@makuka88 já zatím držím stejnou váhu...ale bříško se pomalu dere ven 😀 i když ani nevím jestli od těhotenství nebo od nadýmání 😀 páč ráno mám ještě tak nějak menší břicho a po obědě a jak mi začíná být zle tak vyskočí tak na 5 měsíc 😀
@nolies

lennaaa
16. črc 2014

@makuka88 hele a to že ti je fajn, za to buď ráda, Marti...tohle ti fakt moc závidím. a já už se taky trochu ztěžka ohýbám 😀

lennaaa
16. črc 2014

@karlos12 ahoj, buď klidná, nám to trvalo pomalu rok..a do roka je to běžné. věřím že se brzy zadaří a budeš řešit to co si přeješ 😉 zkus pít konthyrelový čaj do ovu - ten moc doporučuju, mě buď pomohl nebo shoda náhod...

lennaaa
16. črc 2014

@nolies
@makuka88 holky ještě mě tak napadá...už asi měsíc,možná méně nevim...mám výtok..jako takový ten normální bílej .nějak jsem to neřešila páč jak jsme byli na tom NT ultz tak bylo s mimčem vše ok... máte ho taky? nebo zas jenom já 😀 a je to vůbec normální???

nolies
16. črc 2014

@lennaaa Ten mám taky už od začátku těhu. Dr. mě doporučila, abych to přeléčila, ale mě to vůbec nepomáhá ☹ Ale neboj, nic to není.

lennaaa
16. črc 2014

@nolies no jako jinak nemám žádné jiné problémy jako pálení nebo takhle..to jsem ráda že to nic není.jo a ještě víš co? ale teď nevím jestli to má nebo nemá spojitost s těhotenstvím...v noci někdy cítím jak se mi odkrvuje ruka jako bych na ni spala,ale přitom na ni neležím ani nic..mám ji volně...tak nevím jestli už vše svádím na těhu ale je to fakt zvláštní když vím že na ni neležím a mám ji uplně odkrvenou že s ní ani pohnout nemůžu.. 😀 a to beru ten hořčík...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru