Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

nolies
18. črc 2014

@lennaaa Tak já už začínám 4 měsíc a nic!! Ach jo, jsme to chuděry 😖

lennaaa
18. črc 2014

@nolies a já tajně doufám že mě trápí ten chlapeček 🙂 a holčička potom ta mladší 🙂

lennaaa
18. črc 2014

@nolies třeba to odejde s koncem 4měsíce...doufáám...

lennaaa
18. črc 2014

@nolies a řekla bych že ty horka mi moc nepřidávaj... ☹ chjooo a ja tak chtěla na nějaký prodloužený víkend na slovensko do termalu v srpnu,ale nevim nevim...zatím to moc nevidím. plánujete nějakou dovču?

nolies
18. črc 2014

@lennaaa No když to vezmem podle lunárních měsíců (tak se počítá těhu), tak už ten 4. měsíc budeš pomale končit 🙂

nolies
18. črc 2014

@lennaaa Letos to asi na žádnou dovču nevidím. V září nebo v říjnu začínáme rekonstrovat a je kolem toho hrozný lítání.

nolies
18. črc 2014

@lennaaa A už si něco koupila pro prcka?

lennaaa
18. črc 2014

@nolies aha...za jak dlouho teda skončím 4 měsíc uplně?? jsem z těch počtů nějáká zmatená 😀 jak to nevymizí tak nezbývá než doufat, že to odejde s 5. měsícem a tak možná dojdu až do porodu 😀 prckovi jsme koupila zatím jen bílé bodyčko🙂 to jsem koupila jak jsme šli z toho Nt utz. jinak nemám nic 😀 ale však ono je ještě čas na nějáké nákupy, ne? ty máš dobrý že máš věci i po malým..taky kočárek a vše důležité.

sykorkaa
18. črc 2014

@nolies taky taky 🙂 4.ledna mam termin.

nolies
18. črc 2014

@lennaaa Jeden těhu měsíc jsou 4 týdny. Takže jak budeš 16+1 už začínáš 5. měsíc 🙂 Pro malýho jsem začala nakupovat po tom 20.týdnu. Pokud mě v pondělí řekne, že to bude holčička, tak neodolám a něco růžovýho koupím 🙂 JJ, v tom mám vyhodu, že všechno relativně mám. Ale zase mě moc bavilo to vybírat a tak.

nolies
18. črc 2014

@sykorkaa A nechali jste si říct pohlaví?

lennaaa
18. črc 2014

@nolies dneska mám 15+1 takže za týden...no nevím nevím.už nějak nevěřím v lepší zítřky,fakt si nějak myslím že až porodím tak to přejde.takže na NT screening jdeš v pondělí?? nebo to máš u dr?

sykorkaa
18. črc 2014

@nolies nechame si rict,ale cekame az pojedeme na veliky utz, do 20 tt to budeme vedet. Za 14 dni jdu do poradny tak se zeptam svyho doktora,abychom to meli 2x potvrzeny od dvou ruznych doktoru 🙂

nolies
18. črc 2014

@lennaaa Jdu na soukr.kliniku. UZ+ krev - mají vlastní laboratoř, tak to nělají zároveň. No a v úterý nebo ve středu budou kompletní výsledky. Ikdyž minule už mě jen na základě UZ řekl, že se nemám bát, že je mimčo zdravý. Já už jsem se taky nějak vzdala toho, že mě bude líp. A na porod se těším, je to krásný držet toho prcka v náručí.

nolies
18. črc 2014

@sykorkaa Já doufám, že nám to prozradí už v pondělí 🙂

sykorkaa
18. črc 2014

@nolies tak neco uz tam asi uvidi,ale ve 13 tt to neni jeste tak 100%. Kamaradce ve 14 tt,tvrdili ze cekaji kluka ze tam ma pindika a pak kdyz jeli na genetiku po 20 tt tak jim sdelil ze tam je holka. A maji holku 🙂

lennaaa
18. črc 2014

@nolies takže pak budu očekávat info 😉 budu na tebe v pondělí myslet.letim tak páá.přijdu domu a lehnu..jsem unavená dneska jak čert.

nolies
18. črc 2014

@sykorkaa JJ, to není nikdy jistý 🙂 Ale většinou se tady tento dr. trefí a řekne to jen, když si je hodně jistej, jinak mlčí 😀

nolies
18. črc 2014

@lennaaa Dám vědět. Pá

makuka88
19. črc 2014

@lennaaa
@nolies ahojte holky dnes me od rána simra a stoucha okolí pupiku... nevíte co to je ?

hanule89
19. črc 2014

Ahoj holky tak nevím jestli psát hurááá nejsem těhu a nebo bohužel nejsem těhu 🙂 no prostě mrška zase dorazila 🙂 ale beru to nějak znadhledem takže v klidu 🙂

nolies
20. črc 2014

@makuka88 Ahojky Marti, to už cítíš první pohyby miminka 🙂 Gratuluju 🙂

nolies
20. črc 2014

@hanule89 Ahojky Hani, to je mi líto, zase na druhou stranu si můžete ještě užívat ve dvou 🙂 Pak už na to budeš jen vzpomínat 😀

lennaaa
21. črc 2014

@makuka88
@nolies mě zas něco o víkendu ťukalo v břichu, ale připadalo mi to jako tik...pořád na stejným místě a pravidelně...i když taky jsem měla takové divné pocity v břichu...jako by mě něco šimralo...jak jsem to cítěla a mrkla na břicho tak nic. kdy by měly být trošku víc znát pohyby? že si budu fakt jistá...

nolies
21. črc 2014

@lennaaa Ahojky Leni, u prvorodičky je to kolem 20.týdne 🙂

nolies
21. črc 2014

Ahojky holky. Mám za sebou NT. Ve středu budou kompletní výsledky vč. krve. Dneska z UZ bylo ale jasný, že je mimčo zdravý. Od hlavičky k zadečku 7 cm. A je to holčička 🙂 🙂 🙂 🙂

lennaaa
21. črc 2014

@nolies dík za info Markét 😉 jaký byl víkend? vedra, co? teda kdyby to šlo tak jsem pořád u vody..

lennaaa
21. črc 2014

@nolies jéééééééééé to je krásnééééééé!!! a moc ti tu holčičku přejuuuuuu 🙂

lennaaa
21. črc 2014

ja chci klukááááááááá 😀

makuka88
21. črc 2014

@nolies Teda to je super. A fotku ? Ti zavidim ze ti to řekli 🙂 super... 🙂
@lennaaa Leni me dva dny takhle tikalo pod pupkem a nad ale mim co je podle me níže. Občas ho cítím když na nem ležím tak si malicko troufám říct ze vim kde je. Jako včera na koupaku na tvrdé zemi 😀 jinak nic. Ale.ty bys mohla začít cítit nějaký to bublani...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru