• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od ledna/února 2014

8. září 2015 
@01alka Taky budu posílat muže na spermio....ale až tak v prosinci, do té doby ještě vydržíme zkusit počít po naturálnu.
27. črc 2014 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@enalga přeju hodně štěstí !
27. črc 2014 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
S kamarádkou jsme obě filmařky a hledáme pro natáčení filmu o početí miminek hledáme pár, který se snaží o dítě a neměl by problém svou cestu za vysněným potomkem sdělit na kameru, nechal se natáčet u procesu atd. Víme obě, že je to velmi citlivé téma, ale právě proto nás zajímá, protože může fungovat jako svého druhu terapie, spousta mých kamarádek se s něčím podobným potýká, já sama měla to štěstí, že jsem otěhotněla hned, ale strašně se všemi soucítím a moc na ně mysím, držím palce... I proto mě tohle trochu bolavé a náročné téma moc zajímá - jsem povoláním dokumentaristka - a myslím, že v českém postředí to ještě není úplně reflektováné, může to dát ostatním párům i podporu, že nejsou sami ve snažení a tak podobně.... tak se tu jen ptám a rozhodně všem držím palce a hlavně levné nervy, ono to někdy vyjde, ale je důležité se nestresovat. Kdyby někdo chtěl, ať se mi ozve.... díky a hodně štěstí všem
28. črc 2014 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem dnes od MUDr. obdržela poukaz na spermiogram do Pronatalu... aspoň konečně zjistíme, jak na tom jsme.
28. črc 2014 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makuka88 ahojec :slight_smile: jj, já mívám píchání,pobolívání sem tam slabší křeč - celkem často..jako ne zas moc často,ale rozumíš :grinning: přisuzuju to roztahování dělohy...

@enalga ahoj.tak věřím - pokud ty máš dětí a s přítelem taky otěhotněly, tak to vyjde určitě brzy. a 9 měsíc snažení pořád v klidu... :wink: držím pěsti !!
28. črc 2014 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennaaa Už máme žádanku na spermiogram a hormonální profil. Uvidíme, co nám řeknou v CAR.
28. črc 2014 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@enalga super, aspoň tak...podávej info co jste vyřídili:slight_smile:
29. črc 2014 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, jak se máte? Já mám teď docela hektický období. Ale mám dvě pozitivní zprávy, nevolnosti mě pomale, ale jistě opouštějí a už začínám cítit tu naše malou nezbednici. Jak je ještě maličká, tak to cítím jako lechtání :slight_smile:
31. črc 2014 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nolies no ahooooj, jsem si říkala co se děje, dlouho ses neozvala.já se mám furt stejně aneb včera večer mi manžel jen ukázal a zeptal se mě proč nejím ten bílý jogurt a já utíkala zvracet jen jsem ho viděla:grinning: takže pořád stejný u mě.ale jinak dobrý..ani nevím jestli cítím nějáký lechtání nebo šimrání...spíš takové bublání,ale to nevím jestli nejsou třeba střeva :grinning:
31. črc 2014 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky holky, tak jak se máte, co novinky ? koukám , že vám dětičky pomalu začínají kopat ... no u mě furt nic .. ve čtvrtek mě čeká utz u mojí dr tak jsem zvědavá jestli je všechno v pořádku ...a snad mi řekne i to pohlaví :grinning: Jinak musím říct, že hormonálně je to asi katastrofa neb se hádáme se skoromanželem snad denně :frowning2: příští týden mě čeká ta svatba tak mám trošku nervíky ... Doufám, že nám to prcka nepoznamená tyhle stresy :frowning2: Hodim sem foto, už se nemůžu dočkat. Snad tam je, břicho skoro nemám (zase) :grinning:
5. srp 2014 v 19:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makuka88 Ahojky Marti, já se mám dobře. Včera jsem byla na KO u dr. a všechno je v pořádku. Já teda břicho mám, ale u druhýho to jde rychleji :slight_smile: Jinak kopkání cítím čímdál víc. To hádání je celkem normální, neboj přejde to.
6. srp 2014 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, mi se daří dobře - v rámci možností :grinning: žádné kopkání ještě necítím..za 14 dní jdu k dr na kontrolu a na velkej utz tak jsem zvědavá ( doufám že placenta se posunula nahoru ) Marťo, doufám že potom ukážeš i fotku nevěsty a ženicha :wink:
@makuka88
6. srp 2014 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennaaa Ahoj Leni, ono je možný, že máš placentu před miminkem a proto ještě necítíš pohyby, ale neboj to přijde :slight_smile:
6. srp 2014 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nolies no taky jsem o tom četla.já se fakt jen modlím v to,aby ta placenta byla tam kde měla..o císaře moc nestojím,ani o nějáké rizikové těhu...jak jsem četla že placenta může krvácet apod. věřím, že to bude ok, musíííí
6. srp 2014 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
6. srp 2014 v 10:40 • rulfici4
@lennaaa Leni, já jsem rodila o 6 týdnů dřív a malej je naprosto zdravej, dokonce je větší než jeho vrstevníci a nikdy nebyl nemocnej. Možná třeba budeš muset rodit dřív nebo mít císař, ale nemysli na to, stejně to nijak neovlivníš. Hlavně musíš být v pohodě, miminko to hodně vnímá. Hlavně že je zdravý, na ničem jiným nezáleží. :slight_smile:
6. srp 2014 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nolies dík za podporu, Markét. hlavně že je mimčo zdravé.
6. srp 2014 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennaaa Fakt se neboj. Císař není v dnešní době nic hroznýho a nikdo neříká, že tak rodit budeš. Je ještě hodně času :slight_smile: A co nevolnosti? Pořád je máš?
6. srp 2014 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nolies a po císaři jde normálně fungovat nebo je to v něčem horší? asi bych nekojila, že? to i to druhé mimčo třeba hrozí že bude císařem, ne?no nevolnosti...už to není takové hrozné, ale trvá to pořád..žaludek si dělá co chce.zvracím teď tak 1 za 2-3 dny.. bojím se sníst jakoukoliv zeleninu. a co ty? je lépe?
6. srp 2014 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nevím jestli se mi to jen zdá,ale nějak mám jiné vlasy než předtím, takové víc jemnější a nějak mi řídnou ...
6. srp 2014 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennaaa Já zvracím tak obden ráno a je to jen taková voda. Pak už je celý den dobře, takže to jde. Po císaři se bývá v porodnici týden, ale fungovat můžeš normálně. Je to jak u normálního porodu, některý maminky jsou schopný hned a některým to trochu dýl trvá. A u druhýho mimča pokud nejsou nějaké problémy, se rodí přirozeně. Moje sestřenice měla 3 císaře z důvodu toho, že má úzkou pánev a neporodila by. Ale pokud bys císaž měla kvůli placentě, tak bys určo rodila druhý normálně.
6. srp 2014 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nolies Markét a tys chodila na nějáký ten předporodní kurz? je to k něčemu? taky mě napadá...používala jsi ten předporodní balonek? epi no...se jmenuje myslím
6. srp 2014 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennaaa Byla jsem s Tomášem na denním předporodním kurzu, chtěla jsem znát úlevové techniky. Ale musím se přiznat, že při porodu jsem je moc nepoužila. V tu chvíli člověk myslí na jiný věci a na tohle si nevzpomene. Takže bych do toho moc neinvestovala, jen nějaký základní kurz. A epi jsem nepouživala, protože mě dr. říkala, že mám poddajné svalstvo a že porodím snadno. A měla pravdu.
6. srp 2014 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nolies
@lennaaa ahoj holky tak máme 16cm a vše je v pořádku. Na otázku zda má pindika mi odpověděla, ze něco vidí, ale potvrdi mi to az příště.. a to mam dřív screening. Achjo..ale hlavně, ze je zdrave
7. srp 2014 v 08:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makuka88 hlavně že je to zdravýýý :slight_smile: mi třeba na utz ve 13tt řekli že si myslí že to bude holka,a pak dr řekla že asi kluk...no jedno z toho určitě :grinning: uvidíme co řeknou dál...
hele tak mě napadá - flašku na pití budete mít plastovou nebo skleněnou - vůbec nevim co se kupuje. a koupat budete ve vaně nebo vaničce?

@nolies
7. srp 2014 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennaaa ja plastové lahvičky a asi vanicku.. poptam se kamaradek..
7. srp 2014 v 11:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makuka88 16cm, to je krása :slight_smile: Hlavně, že je všechno ok. Na tom sreeningu ti to už určo řeknou :slight_smile:
7. srp 2014 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennaaa Plastový lahvičky jsou lepší, že se ti nerozbijou. Ale rychleji ohřátý mlíčko je ve skleněné a taky líp drží teplotu. Já mám obojí :slight_smile: A vaničku plastovou, od cca 4 měsíce jsem už koupala ve velké vaně.
7. srp 2014 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nolies Jsem úplně zoufalá :grinning: ale podle mě je to kluk .. a váha furt stejná asi 0,5kg což bude plod a voda :slight_smile: docela dobrý :grinning: screening mám až 4.9. :frowning2: to nevydržím ....a kdy jdeš ty ?
7. srp 2014 ve 12:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makuka88 Ještě jsem se neobjednala, ale vychází to kolem mých narozenin tj. 11.9 :slight_smile: Jinak já mám váhu pořád stejnou a doufám, že ještě dlouho budu. Neboj, to uteče jak voda. :slight_smile: A zkoušela si počůrat jedlou sodu?
7. srp 2014 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek