• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od ledna/února 2014

8. září 2015 
Zdravíčko ženy :slight_smile:) bifteka a kaši :slight_smile:) co Vy??
17. led 2014 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Teď sedím ale v práci :slight_smile:) takže mě čeká vaření až odpoledne :slight_smile:)
17. led 2014 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chrobacik13 ty rychlíku...:D no já dělala guláš přeevčírem a včera bylo kuře na paprice, takže omáčku už ne...:D tak nevím co...:slight_smile:a včera jste měli co?....
17. led 2014 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88
@aneetkka1 Já pokud nemám v 10 hodin oběd hotový,pak už nevařím a jde se jíst ven :grinning: Stíhám to teda skvěle-musím se pochválit,tento týden jsme byli jíst venku jenom jednou :grinning:
17. led 2014 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aneetkka1 ahojky....:slight_smile: konečně se tu taky ukážeš...:Djá nějak dnes něco bez masa...:DDD
17. led 2014 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chrobacik13 no tak mě muž chodí dom teď až večer, takže začnu vařit později....ale já už fajt nevím co.....přijde mi to, že je to stáe jedno a to samé a že jsme to už jedli...:DDD
17. led 2014 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88 Tak to mám taky,pořád dělám to samý dokola a když se zeptám třeba v krámě co si uvaříme tak mi odpoví,já nevím,mě je to jedno,udělej co chceš a pod :rolling_eyes: Mě taky chodí z práce večer,ale já mám ráda pak už celý den pokoj :slight_smile:
17. led 2014 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chrobacik13 já vždycky ale než se ráno nastartuji....to si raději první udělám práci at mám pokoj a pak vaření a domácnost...:D
17. led 2014 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88 u nás nápodobně :slight_smile:) jsem každý den do 3 hodin v práci a přítel pracuje flexibilně (neprav.PP) takže se musí postarat i sám :slight_smile:) o víkendu mám ale v plánu řízky a bramb.salát :D každý týden řízky,furt dokola a můj si stěžuje, že řízky jedl naposled před měsícem :D co budeme vařit? ŘÍZKYYY :D
17. led 2014 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@aneetkka1 jééééé takto já nemá vůbec chuť po Vánocích na řízky...:D ten můj by pořád žral maso, furt maso, maso, maso.....:DDDDje jedno jaké, ale prostě maso....:D tedy kuřecím pohrdá no...:Dale sní to...:D
17. led 2014 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88 Ty máš krásnýho hafana,ale tobě to taky moc sluší :grinning:
17. led 2014 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88 jasně, každý pořádný chlap odmítá kuřecí a valí furt maso :D
17. led 2014 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aneetkka1 Tomu mýmu stačí ke štěstí párky a štangle salámu :grinning: A bramborový saláty :grinning:
17. led 2014 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chrobacik13 u nás taky frčí párky :D kupované ale i dělané, máme řeznictví.. :D
17. led 2014 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aneetkka1 to mi ani neříkej, nebo bude chtít ten můj přijet k vám...chybí mu ti ty naše uzeniny...:DDD a tak celkově vš...:D
@chrobacik13 jinak párk ytaky no...:D
děkuji, ale dříve to bylo lepší..:DDDDDD
17. led 2014 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aneetkka1 Týjo :grinning: Tak to by ten můj záviděl a měl asi 150 kilo :grinning:
17. led 2014 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@susanne88 Počkej jak si pak s miminem budeš připadat kolikrát příšerně-tedy né s miminem-ale kvůli jeho probdělým nocím,to budeš s nostalgií vzpomínat jak jsi byla hezká :grinning: Jako já ted' :grinning:
17. led 2014 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chrobacik13
@aneetkka1 u ná sje jak na jaře...slunko svítí a je docela teplo...:D už by mohlo přijít...ale někde jsem četla, že v únoru mají být mrazy a přijít sníh...blééééé....miluji sníh, al ejen na Vánoce....:D
17. led 2014 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chrobacik13 proto chci kluka...protože se říká, že kluk krásu přidává, holka ji ubírá....:DDDD

já když se 3 dny nenamaluji, tak vypadám, že mi je zle...a kolikrát přijde muž domů, nebo i sousedi se ptají, neni ti špatně?....:DDDD horší už to nebude...:DDDD
17. led 2014 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88 Tady chčije a chčije :frowning2: Jdu dát kafe a něco dělat,mám tady 3 koše na žehlení,pak frčím ven :slight_smile: Zatím se loučím dámy :slight_smile:
17. led 2014 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chrobacik13 hehe a u ná je pěkně...:DDDD

já jdu na cígo, nakrmit zvěř a taky půjdu něco dělat....poklidit a něco vymyslet k obědu...:DDDD
17. led 2014 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susanne88 Mě teda holka na kráse nešetřila,já byla tak hezký když jí čekala :slight_smile: Holky jdou šíííleně do peněz :grinning: fakt to by mě v životě nenapadlo :slight_smile:
17. led 2014 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute holky,my jsme dnes meli pecené kurecí prsa v sýrové omáčce a rýži :grinning: :grinning: malej ted chrni tak mam klidek a odpoledne si ho vyzvednou nasi a ja budu doma uklizet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. led 2014 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
no je to náročnéé, dělam tu komplet účto, a jinak děláme paštiky, polévky a další zabij. sortiment :slight_smile: dodáváme na Billu i na Penny :slight_smile:)
17. led 2014 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@susanne88 Já jsem si plánovala jak si to krásně užiju a nakonec je vše jinak a místo abych si malé užívala, tak nic nestíhám, život je někdy nevyzpytatelný a už si asi nic nebudu plánovat, tak si druhé těhu a prcka užiju více, ikdyž tomu moc nevěřím :slight_smile:
17. led 2014 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky,pridavam se do klubu :wink:. HA jsem vysadila zacatkem prosince a dnes jsem zjistla JEN jednu /. Musim rict, ze me to tez docela prekvapilo, tak nejak jsem si myslela, ze se zadari, ale nic, takze to tak jednoduche nebude.. Snad priste. Snazime se o prvni. Tak at se nam dari!
17. led 2014 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Zdravím holky, vy jedete 8 stránek za jeden den??? Co nového? Pochlubte se...
17. led 2014 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzajda20 rostou jako z vody....:D já to vidím u své neteře a synovců...:DDDlepší je nic neplánovat....a nechat se mile převapit....:slight_smile:
17. led 2014 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domca89 ahoj..:D 8 za den? to ne?...:D nebo jo?!...:D

u nás nic nového není, stále nic...ale včera jsme zkoušeli tak doufám, že se něco povedlo...:slight_smile:jen mám dnes hroznou chuť na vín, tak přemýšlím, zda si mám dát sklenku...co když se to včera třeba povedlo...:DDD

a co ty? co je u tebe nového?...:slight_smile:
17. led 2014 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavluska207 ahoj, vítej....já si taky myslela a ne jen já, ale všechny tu, že se nám zadaří hned na poprvé, ale nezadařilo...tak věřím, že nejen nám všem, ale i tobě se zadaří co nejdříve...:slight_smile:
17. led 2014 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek