Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

hanulka184
16. dub 2014

@nolies no já doufam,že to budu mít jinak 😀 To by mě asi kleplo,kdyby jsem místo vytouženého těhotenství měla cystu 😒 😀

nolies
16. dub 2014

@hanulka184 Já jsem z toho byla špatná ☹ Na druhou stranu, jsem se bála, že to může být mimoděložní, tohle byla ta lepší varianta. Ta cysta mě nakonec sama praskla a přišla MS. Aspoň za to jsem byla ráda.

hanulka184
16. dub 2014

@nolies o mimoděložním jsem už taky přemýšlela a toho se taky bojim... 😒 A u té cysty...je to nějak poznat,že jde o cystu a ne těhotenství? Má to nějaký příznak?Třeba bolení břicha nebo tak?Mě totiž vůbec nic není...Tak jestli to můžu nějak poznat...Ale mam teď brouka v hlavě,že přemýšlím,jestli k té doktorce raději nezajdu ještě tenhle týden... 😒

nolies
16. dub 2014

@hanulka184 Nepoznala jsem to. Šla je k dr. , dělala mě ultrazvuk a nic nenašla, jen zvětšenou sliznici. Poslala mě na krev a tam bylo HCG jen 38, za dva dny bylo pořád stejný. Tak bylo jasný, že to těhu není. Na podrobným ultrazvuku našla cystu. Cysty právě můžou vylučovat HCG. Měla jsem jít na vyvolávačku ale cysta mě nakonec praskla a MS dorazila. Byla jsem hodně smutná, protože zpoždění nikdy nemívám a už jsem se těšila. ☹

hanulka184
16. dub 2014

@nolies tak to ti věřim,žes musela být dost smutná.To bych byla i já... 😒 No já právě taky normálně spoždění nikdy nemívam.Jó,stalo se mi třeba,že se mi to o den,max. dva lišilo,ale nikdy ne týden.Ty jo,já mam toho brouka většího a většího 😖 K doktorce jsem chtěla jít až tak za týden z toho důvodu,že pokud bych byla těhotná,tak na utz by to teď ještě nic neukázalo,protože by bylo moc brzo (zkušenost z prvního těhu,kdy jsem šla k doktorce hned 🙂 ) Tak tedy nevím,zda mám čekat nebo ne... 😒

nolies
16. dub 2014

@hanulka184 No já bych ji zavolala, řekla bych jí co mě trápí atd. Dr. by měla vědět co a jak.

hanulka184
16. dub 2014

@nolies Asi máš pravdu.Radši tam zavolam a domluvim se s doktorkou co a jak.Tak zatím děkuji a až se dozvím víc,tak dam vědět 😉

nolies
16. dub 2014

@hanulka184 Za to nic nedáš 🙂 Určitě dej vědět. 🙂

makuka88
16. dub 2014

Tak u mě se nic nekoná - dostala jsem to, pobrečela si a jedeme dál ... 7 slabě pozitivních testů, 5 dní zpoždění a nic ... ☹

nolies
16. dub 2014

@makuka88 ☹ Tak to asi byl ten neprasklý folikul jak u mě ☹ Taky jsem si pobrečela.

makuka88
16. dub 2014

@nolies Nejspíš ... jsem zvědavá co mi řekne po tel zítra ... ☹ Prostě to nemůže jít normálně .

nolies
16. dub 2014

@makuka88 ☹ A bereš nějaký vitamíny nebo tak?

makuka88
16. dub 2014

@nolies Nene jen listovku ...

nolies
16. dub 2014

@makuka88 Zkus třeba ještě nějaký čajík nebo kapky (gynex, femigard atd) Ta listovka na podporu není. 🙂

makuka88
16. dub 2014

@nolies ok diky .. a kontryhelovy čaj ?

nolies
16. dub 2014

@makuka88 Ten je úplně nejlepší. Ale ten účinek se projeví až tak 3 měsíce. Musí se pít dlouhodobě.

makuka88
16. dub 2014

Ok . Zítra koupím ...snad to k něčemu bude

nolies
16. dub 2014

@makuka88 Určitě tím nic pokazíš. Holky ho hodně chválí. Jen se musí chvilku vydržet. 🙂

lennaaa
17. dub 2014

@nolies
@makuka88 holky u vás aspoň probíhá ovu...jenže já jak to tak vidím respektive nic nevidím,ovu nemůžu vysledovat takže beztak ani neprobíhá...vidím to ještě na dlouho.tento měsíc jsme pila 12 dní konth. čaj...lae ten se musí užívat dlouhodobě, to jsou nějáké 3 měsíce třeba čekání a stejně jsou to jen bylinky.asi vyzkouším nisofol...jsem z toho tak nějak unavená že už je mi to vlastně jedno....nevím.mám strašně dlohé cykly 33-38 den takže upe čekání na dlouho 😒 no nevěšme hlavu, aspoň užiju leta. u vás to vidím nadějně na příští měsíc,přinejhorším ten další 😵

nolies
17. dub 2014

@lennaaa Ahojky, cysklus se dá zkrátit Utrogestanem - jsou to už sice hormony, ale tělu neškodný. Vysledovat ovulaci chvilku trvá, každý tělo je jiný. Mě to trvalo cca 3 měsíce, než jsem ji na sobě poznala.

makuka88
17. dub 2014

@lennaaa ja to úplné chápu... to čekaní. A nemáš srusty ?

nolies
17. dub 2014

@nolies Mě to tak štve, že nám, které chceme miminko a daly bysme mu všechno, to nejde ☹ ☹

nolies
17. dub 2014

@lennaaa @makuka88 Holky ještě se dají koupit domácí testy na kontrolu plodnosti. Sice to není úplně 100 procentní, ale aspoň budete vědět na čem jste. 🙂

lennaaa
17. dub 2014

@makuka88
@nolies dneska jdu k doktorce tak uvidíme co ona na to. testy na kontrolu plodnosti? to slyším poprvé.... to se kupuje taky v lekarně? a jak to jako funguje?

nolies
17. dub 2014

@lennaaa pošlu ti odkaz do IP 🙂 A zkus se s doktorkou poradit na tom Utrogestanu, tím opravdu nic nezkazíš. 🙂

lennaaa
17. dub 2014

@nolies dík 😉

nolies
17. dub 2014

@lennaaa Myslím, že se dají objednat i v lékárně, ale standartně je tam nemají. Já už jsem si ho dělala a naštěstí úplně negativní, tak jsem se hned uklidnila 🙂

lennaaa
17. dub 2014

@nolies teda ale zjistit třeba podle toho testu že vyjde negativní tak by mě asi fakt střelilo už...mi připadá že na všech testech co dělaám ať už ovu nebo tt vidím pořád jen / nic víc....jako by ty testy snad ani ty // neměly 😀

nolies
17. dub 2014

@lennaaa Pozor, tady na tom testu, je to opačně. Když ti vyjdou dvě čárky, je problém !! Musí ti vyjít jen jedna, nebo ta druhá testovací musí být slabší, než ta kontrolní. 🙂

nolies
17. dub 2014

@lennaaa A kolikáty den si děláš ty ovu testy?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru