• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od ledna/února 2014

8. září 2015 
@cimprdlicka Ty se taky vyznáš v BT?
18. dub 2014 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nolies ještě moc nee ale zvýšená teplota ti tam jede... :wink:
18. dub 2014 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cimprdlicka Já ji měřím tento měsíc poprvé. Sice dělám ovu testy, ale ty ukážou, že ovu bude a já jsem chtěla vědět, jestli opravdu pak přijde. :slight_smile:
18. dub 2014 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nolies a jak je vidět tak byla :slight_smile:
18. dub 2014 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cimprdlicka JJ, přesně to sedělo na ovu test. Ten byl poz.ve čtvrtek a ovu probéhla z pátku na sobotu (měřím hodně brzo ráno), tak předpokládám, že v noci.
18. dub 2014 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cimprdlicka minulý týden :slight_smile: a teď už musím jen čekat...
18. dub 2014 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nolies já ještě ovu testy nezkoušela ani měření bazální teploty, ale u tebe na grafu je to pěkně vidět... :grinning:
18. dub 2014 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cimprdlicka Já si je pro jistotu dělám, kvůli tomu jednomu vaječníku. Že všechno probíhá dobře.
18. dub 2014 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nolies já jsem si právě říkala,že pokud to nevyjde ani tedˇ tak začnu taky...tak uvidíme...snad to vyšlo tak jak ukazuje test... :slight_smile:
18. dub 2014 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cimprdlicka Tak jestli to není duch a je to slabá čárka, tak je to jasný :slight_smile: :slight_smile: Za dva dny už bude krásně vidět. :slight_smile:
18. dub 2014 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nolies jo jo slabá čárka...ale pořád se bojím když mě bolí to břicho(jak když to máš dostat) pak ty záda...a zas trochu špiním :frowning2:
18. dub 2014 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nolies no, nebudu stresovat, že? a budu se snažit myslet trochu pozitivně :slight_smile: a taky bych měla jíd chvíli s Tobíkem ven...moc se mi ale nechce :wink:
18. dub 2014 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cimprdlicka Mě u Tobíka bolelo břicho jako na menzes, je to další příznak :slight_smile: A to špinění je taky normální, neboj.
18. dub 2014 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cimprdlicka My jsme byli venku ráno a teď spinká :slight_smile:
18. dub 2014 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nolies dobře dám na tebe :wink: Děkuju :sweat_smile: tak pujdem tedy ven...tak zatím ahojky :slight_smile:
18. dub 2014 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. dub 2014 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, včera jsem si dělala OVU test, a čárka byla slabounká, nicméně v noci mně probudil silný tlak v podbřišku, no až jsem si musela vzít prášek na bolest. je to u ovulace normální?
19. dub 2014 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@enalga Ahojky, konkrétně mě se to nestává, ale znám holky, co to tak mají :slight_smile:
19. dub 2014 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nolies No já se trochu bojím aby to souviselo opravdu s ovulkou a neměla jsem nějakou cystu.... no každopádně jdu příští pátek na gyndu (prevence), tak se gyndařky zeptám
19. dub 2014 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@enalga Já jsem měla folikulární cystu a ta teda bolela, když mě praskla :frowning2:
19. dub 2014 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nolies Já bych tuhle bolest mohla přirovnat k poslíčkům :-/ i když normálně prášky nejím, tak teď to bylo nutný :frowning2:
19. dub 2014 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nolies Ahojky.Tak píšu jak jsem slíbila :slight_smile: Bohužel nám to teď nevyšlo.Dostala jsem to po 8 dnech,takže jsem nemusela ani k doktorce :unamused: Takže snad příště....Ale nevzdám se :grinning: Tak držím palečky alespoň tobě,abys měla dvě čárečky :wink:
21. dub 2014 ve 14:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulka184 Ahojky, tak to je mě líto :frowning2: U nás se uvidí příští týden :slight_smile:
21. dub 2014 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulka184 Jinak jsem si všimla, že si psala dotaz ohledně RD. Pokud si zvýšíš částku a na poslední měsíce ti to nevyjde, tak se ti RD nezkrátí, jen doma budeš zadarmo.
21. dub 2014 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju :wink: No snad nám to co nejdříve vyjde.Máme zatím čas do října.Nejdéle v říjnu musim otěhotnět,aby mi to pak vyšlo s mateřskou.Abych na ní nastoupila dříve než malé budou tři roky,abych nepřišla o peníze.Ale ráda bych,aby to vyšlo už teď :slight_smile: Ty jo,tak to jsem na tebe už zvědavá,jestli se to povedlo nebo ne :slight_smile:
21. dub 2014 v 15:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nolies Jj,psala :grinning: Děkuju za odpověď.Tak to já si v týdnu skočim na úřad a navýšim si to :grinning:
21. dub 2014 v 15:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulka184 Právě my řešíme to samý. Chtěla bych taky hned jít z rodičáku na další mateřskou. My máme čas do konce roku. A díky za podporu. Dneska mám 10DPO, ale na test je ještě brzo :slight_smile:
21. dub 2014 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nolies Hezký,to jsme na tom stejně.No já si ten rozdíl co budu mít navíc chci zatím odkládat.A pokud co nejdříve otěhotnim a pak nastoupim na mateřskou,tak aspoň mi z rodičáku nepropadne tolik peněz :grinning: To víš,musíme jít na to fikaně,když nám dávají takovou almužnu :grinning: :grinning: To už si určitě nedočkavá,až si ho uděláš,co? :slight_smile: Já už bych to asi nevydržela a udělala si ho,ikdyž je na to ještě brzo :grinning: Já jsem hrozná,všechno musim hned :grinning: :grinning: :grinning:
21. dub 2014 v 15:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulka184 Já se hrozně bojím si ho udělat. V lednu jsem ho měla pozitivní a nic. Takže si ten týden počkám. Ale to čekání se mě vleče. No máš pravdu, že je to almužna :frowning2:
21. dub 2014 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nolies Ajaj...Tak to chápu,že radši čekáš... :unamused: No,jinak se to ani nazvat nedá,než almužna :frowning2: Kdyby přítel nejezdil po práci ještě vydělávat,tak jsme totálně v pr... :frowning2: V dnešní době je to docela luxus mít dítě.Ale zvládnout to musíme.Že? :slight_smile: Co by člověk pro dítko neudělal...Hold se trošku uskromnit a je to :slight_smile: Tak já padám.Princezna se nám vzbudila,tak jdeme na chvilku ven.Tak ještě jednou moc moc držím palečky.Budu na tebe myslet do příštího týdne :slight_smile: Až se nám to NĚKDY povede,tak dám vědět :wink: zatím papa :slight_smile:
21. dub 2014 v 15:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek