• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od ledna/února 2014

8. září 2015 
@makuka88 je to na prd všechno...na někoho se chlap podívá a ona je v tom, na některé může skákat jak chce a ono nic :unamused: já taky cítím že to dostanu a furt nikde nic...břicho si dělá co chce...kdyby to aspoň přišlo co nejdřív....takhle se to všechno jen prodlužuje a vyvolávačka by ještě tak k tomu všemu chyběla...je to úmorné, únavné a už mě to nebaví...snad na ni nedojde.
2. kvě 2014 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennaaa Presne tak... my se snažíme při ovu a nic a všechno trvá a kdy to mas dostat..? Ja jsem dnes asi 15dc... takže moc dlouhý čekaní... :frowning2:
2. kvě 2014 v 16:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nolies ahoj kamarádka má ten utros a už ho nepotřebuje tak mi ho dá taky se divila ze mi ho dr nenapsala
Nechápu
2. kvě 2014 v 18:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makuka88 Ahojky, tak to je super :slight_smile: A volala si dr, jestli ti ho nepředepíše? To k pochopení není, nevím proč s tím dělá drahoty :angry:
2. kvě 2014 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@makuka88 já to mám dostat nejpozději v pondělí. dneska 35dc.ms mívám 33-38 den.a vše nasvědčuje ms...už si to jinak ani nedovedu představit :grinning: :unamused: ovu byla nějak 22-23 den...takže strašně dlouhé čekání na vše....v červnu ,,slavíme,, rok bez ochrany. kdybych to věděla tak ušetřim tisice za antinu :grinning:

@nolies hele holky a na co je ten utros dobrej??
2. kvě 2014 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennaaa Ahojky, Utrogestan je přírodní progesteron, drží bazální teplotu a zabraňuje rannému potratu. Bere se i v případě, když má žena krátkou LF, upravuje cyklus a zabraňuje špinění.
2. kvě 2014 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nolies aha,dík...no tak to nevím jestli je i pro mě....
2. kvě 2014 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennaaa Proč myslíš??
2. kvě 2014 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennaaa hele tak přesně tohle jsem přítelovi dneska říkala. Nechápu.proc jsem za ni tolik utracela... :grinning: to.mas Teda dlouhé cykly... ja 27-29 ale taky je to dlouhý. Snad utros pomůže....
2. kvě 2014 ve 20:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nolies Nevolala má dovolenou. Příští týden tam bude... v pondělí vyřeším obvodní i gyndu...
2. kvě 2014 ve 20:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makuka88 A ten utroš víš jak máš brát?
2. kvě 2014 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nolies já nevím :grinning: 3-5 den cyklu pujdu na krev, bude mi dělat horm. profil tak uvidím...třeba mi ho poradí...
2. kvě 2014 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nolies No vůbec nevim, už ho mám doma, v ponděí zavolám dr jestli mi ho napíše a snad mi ho dá i řekne co a jak....
3. kvě 2014 v 18:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makuka88 Pokud víš, kdy máš ovulku, tak se bere 2 až 3 dny po ní, po dobu 10 dni, 2-3 tablety denně - buď spolknout nebo zavézt.
3. kvě 2014 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nolies mela jsem ji teď před 5ti dny ale už teď vim, ze to nevyšlo takže stejně musím počkat na další cyklus..
3. kvě 2014 ve 20:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nolies Ty stránky s levnýma ovu a těhu testama, o kterých píšeš, přejmenovaly na Tehutesty, taky je tam ráda kupuju.
3. kvě 2014 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
@xgynekolozka Ahojky, jéé díky za info...určitě bych je hledala :slight_smile:)
4. kvě 2014 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makuka88 A jak to víš, máš takový pocit?? Jj počkej do další ovu - pokud děláš ovu testy, tak bych počkala 3 dny, pokud to poznáš na sobě, tak dva dny.
4. kvě 2014 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nolies Ahoj tak jsem byla konečně u dr kvůli štítný žláze a tam mi řekla, že je úplně v pohodě tudíž tou to není ... no a na utroš jsem volala a řekla, že mám pravidelný cykly a tak není důvod mi ho dávat. Začne to řešit až v říjnu ... to mám oprvadu radost.
5. kvě 2014 v 10:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nolies Jinak, že to nevyšlo poznám, protože když se nám to povedlo, tak jsem nepostřehla OVU ani mě nebolely bradavky, teď mě ovu bolela a bradavky taky, jako čert, takže MS přijde... :unamused:
5. kvě 2014 v 10:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makuka88 Utroš ale přece není jen na srovnání cyklu...nechápu, proč se tak brání. Taky mám cyklus pravidelnej a mám ho... No já mám ovu asi dneska, poz. test byl včera a cítím to.
5. kvě 2014 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky já pořád čekám na ms.měla dorazit nejpozději dnes.bojím se, že když jsem na začátku cyklu pila konth. čaj že mi oddálil ms. páč včera upe bolesti a vše jako před ms...ale nikde nic.. tohle se mi ještě nestalo...a tt dělat nechci. vše nasvědčuje ms
@nolies
@makuka88
5. kvě 2014 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennaaa Na test počkej. Každopádně klid a držím pěstičky... dej vědět .. :slight_smile:
5. kvě 2014 v 16:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nolies Mam zkusenost s tím, ze když me ovu bolí tak už je pozdě. Chce to den před.. cítím ji vždycky a vyjme ne když jsem o ni nevěděla tak bylo hotovo :slight_smile: ale kazdy to asi muze mit jinak
Ja mam za týden MS...
5. kvě 2014 v 16:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennaaa Taky bych na test pár dní počkala...
5. kvě 2014 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makuka88 Tak od příštího měsíce zkus ten utroš od kámošky a třeba se zadaří. :slight_smile:
5. kvě 2014 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nolies určitě, mám sice jen jedno plato, ale po ovu ho doberu
5. kvě 2014 v 16:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makuka88
@nolies tohle se mi teda ještě nestalo,ale opravdu se na těhotenství necítím...nemám žádné příznaky..vůbec nic. maximálně mě někdy jen prsa jako by ,, táhnou,, ale to není pořád a je možné že to je sugesce.největší bolesti jsem měla v neděli,uplně jako před ms...až pomalu křeče,návaly horka.a od včera klid..jen trošku pobolívání.mi to připadá jako by se ms někde zapomněla..možná tento měsíc třeba nedorazí a zas za další měsíc. jako já bych na test ani nespěchala ale za týden ve středu mám odletět na 5 dní do turecka na studijní cestu ( žádná opalovačka,ale chození po hotelech a cestování ) tak proto ho asi udělám zítra...
6. kvě 2014 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennaaa Třeba to zrovna vyjde ... :slight_smile:
6. kvě 2014 v 09:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makuka88 uvidíme...bojím se toho, že pokud to těhotenství opravdu není,tak tohle je to co teď nejméně potřebujeme - abych měla zpoždění jen tak .... :unamused: uvidíme zítra ráno. co ty? kdy má mrcha dorazit?
6. kvě 2014 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek