Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

nolies
12. kvě 2014

@lennaaa Já taky patřím k těm, který neměly vůbec žádný nevolnosti atd, pomale jsem nevěděla, že jsem těhu (teda až na to břicho). Taky jsem si hodně přála holčičku (příteli to bylo jedno), ale hned jsem věděla, že je to kluk. Cítila jsem to a navíc, se říká, že když ženě není zle, že je to kluk 🙂 U tebe by to naznačovalo holčičku 🙂 Jj my jsme čekali 2 roky, tak tě chápu.

makuka88
12. kvě 2014

@nolies @lennaaa holky dnes má dorazit zatím nic ani břicho neboli. Ale jsem si jista ze přijde
Tenhle měsíc tehu nehrozí... vy něco nového ? 🙂

nolies
12. kvě 2014

@makuka88 No já bych se ani moc nedivila, kdyby si těhu byla, protože právě, když to člověk nečeká, přijde překvápko 🙂 Jinak já jsem 7DPO a v neděli, nebo v pondělí se rozhodne.

makuka88
12. kvě 2014

@nolies tak držím palce 🙂 ja jsem si tím jista už se znám 🙂 ale ted jsme začali s rekonstrukci baráku a možná bude svatba tak na mimco nemyslím 😀 snad to příště vyjde.

lennaaa
12. kvě 2014

@nolies no to by bylo super, kdyby to byla holka🙂 byla jsem u doktorky, ukazovala mi tu naši ,, buňku,, vzala krev a za 14 dní kontrola.zatím to vypadá na 5. týden. po těch nechutenství a bolesti břicha, mi to zase trošku spravilo náladu 🙂 chlap se mě ptal jestli už jsem viděla že je to kluk 😀 blázen.. 😀

@makuka88 no vidíš...zatím to je na dobrý cestě...Já byla taky přesvědčena že ms přijde a ono přišlo něco jiného.hlavně podávej info...

nolies
12. kvě 2014

@makuka88 Děkuji 🙂 Určitě to vyjde brzo, uvidíš 🙂

@lennaaa Tak ještě jednou moc gratuluju 🙂 Za 14 dní už bude aji srdíčko.

lennaaa
12. kvě 2014

@nolies fakt?? to bude teprve 7 týden...

nolies
12. kvě 2014

@lennaaa Víš přesně, kdy jsi měla ovu?

lennaaa
12. kvě 2014

@nolies o víkendu přes velikonoce, 19.-20.4. no dělala jsem si jako ovu test v pátek 18.4. a ten ukázal // a pak v neděli 20.4. jsem si ho dělala odpol. a už to bylo slábnoucí...

nolies
12. kvě 2014

@lennaaa To by tak vycházelo, že by už srdíčko mohlo být vidět. Začíná bít od toho 7.týdne.

hanulka184
12. kvě 2014

@nolies Ahojky.Tak já hlásím 2 čárečky 🙂 Ale zatím se raduju "potichu",abych něco nezakřikla 😒 🙂 A jakpak seš na tom ty?

nolies
12. kvě 2014

@hanulka184 Ahojky, jéé tak to moc gratuluju 🙂 Já jsem dneska 7DPO a za týden uvidím 🙂

nolies
12. kvě 2014

@hanulka184@lennaaa Holky, plyvněte na mě nějakej ten bacil 🙂 Já už chci taky těhulkovat 😉

lennaaa
12. kvě 2014

@nolies *** tfuj, tfuj *** aspoň takto 😉

nolies
12. kvě 2014

@lennaaa Děkuji 🙂 🙂 🙂

hanulka184
12. kvě 2014

@nolies Děkuju moc 🙂 Ale k doktorce chci jít až tak za 14 dní,protože teď by bylo ještě moc brzo a stejně by na UTZ nebylo nic vidět.Tak doufám,že mi to doktorka potvrdí a že to bude stoprocentní.Abych se neradovala zbytečně...Tak tfuj tfuj,doufám že už se ti to taky podaří 😉 Jinak přítel o tom ještě neví.Zítra má narozeniny,tak mu "to" dam jako dárek 😀

nolies
12. kvě 2014

@hanulka184 To je krásnej dárek, to určo nebude čakat 🙂 Můj přítel má narozky 09.06., takže i já bych byla moc ráda, kdybych mu mohla dát takový dáreček. A jak dlouho máš zpoždění? Jo a díky za bacily, jsem je hned pochytala 🙂 🙂

hanulka184
12. kvě 2014

@nolies Nemáš zač 😉 No,to já kdybych věděla,kolik dní mam zpoždění... 😀 Když jsem v říjnu vysadila prášky,tak jsem to měla tak po 25 dnech.Jednou se stalo,že po 27.No a minulý měsíc,jak jsem to opět čekala po těch 25 a jak to nedorazilo,tak jsem si vlastně myslela,že už se to možná povedlo,protože jsem měla zpoždění a po osmi dnech jsem to dostala (když počítam 25 denní cyklus) Takže to vlastně vychází,že naposled jsem to měla po 33 dnech...Takže čert ví,jaké mam spoždění 😀 Dneska jsem 26 DC.Už v sobotu jsem si dělala test,protože už mě pár dní bolí v křížích a nevydržela jsem čekat,tak jsem to zkusila a byl tam slaboulinký duch,který nebylskoro vidět,ale já ho viděla 😀 No a do dněška čárka trošku zesílila 🙂 Uvidíš,že svému příteli dáš taky krásný dárek 😉 Věřim v to 😉

nolies
12. kvě 2014

@hanulka184 Tak já tomu budu taky věřít 🙂 Abych řekla pravdu, tak mě bolí záda v kříži a pobolívá břicho, jenže si to nechci připouštět a být zklamaná. Za týden se rozhodne.

hanulka184
12. kvě 2014

@nolies No heleeee,s těma křížema jsme na tom stejně 🙂 Tak že by...?? 🙂 Držím moc pěstičky.Doufám,že ti to fakt vyjde.Prostě musííííí 🙂 To bysme byly skoro nastejno.Naše první dítka jsou taky skoro stejně staré... 🙂 Kdy tvýmu prďolkovi budou dva?Naší malé 21.7. 🙂

nolies
12. kvě 2014

@hanulka184 Tobíkovi 10.08. 🙂 No teď bysme si to mohly prohodit a ty mít kluka a já holku 🙂 Nevím, nechci se na to upínat, je ještě moc brzy, ale tak strašně bych byla šťastná.

hanulka184
12. kvě 2014

To ti věřim....a chápu tě 😉 No vida,tak nejsou moc daleko od sebe 🙂 Jó,to by byla sranda,kdyžbys ty měla holku a já kluka 😀 Včera jsme byli s přítelem nakoupit a viděli jsme krásnýho malýho klučinu taky tak kolem dvou let a já mu říkám "budeme mít taky takovýho fešáka?" a on mi říká "budeme mít zase holku,já to vím" 😀 Takže jsem na to zvědavá,co se z toho vyklube 🙂 Bylo by fajn mít teď kluka,ale na druhou stranu....skoro všechny věci máme růžové 😀

nolies
12. kvě 2014

@hanulka184 A já zase vím, že budeme mít určitě kluka, nějak to cítím 🙂 Hlavně, abychom už dlouho nečekali. Ikdyž co to jsou 3 měsíce 🙂

hanulka184
12. kvě 2014

@nolies Určitě ne.Bude to brzy,uvidíš 😉 No,já taky trochu tušim,že přítel bude mít pravdu a nakonec to bude fakt holka 🙂 No,já jsem zvědavá,co mi na to zítra řekne 😀 Asi před týdnem se mě ptal... "už si těhotná?" 😀

nolies
12. kvě 2014

@hanulka184 Třeba to už na tobě poznal 🙂 Někdy to ti chlapi vidí a my ne 🙂

hanulka184
12. kvě 2014

Já si myslím,že ne.To on řekl jen tak.On by na mě nepoznal,ani kdybych se obarvila na červeno 😀 😀 😀

nolies
12. kvě 2014

@hanulka184 Na mě ten můj všechno pozná (docela nevyhoda) 🙂 Bože, už ať ten týden uteče ☹

hanulka184
12. kvě 2014

No,tak my to máme naopak.Já poznam všechno na něm 😀 Joo,když člověk na něco čeká,tak se to jako naschvál vleče 😒 Mě se těch 14 dní taky bude pěkně táhnout,než půjdu k doktorce,abych věděla na stopro,jestli se testy nemýlí 🙂 To bude věčnost 😲
@nolies

nolies
12. kvě 2014

@hanulka184 Malinký tam určitě je a je v pořádku 🙂 Já ti tak závidím 😉

hanulka184
12. kvě 2014

@nolies No,já doufam,že tam opravdu je 🙂 Nebuj,taky se brzo fazolky dočkáš.Musíš tomu věřit,že to bude brzo 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru