Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

hanule89
15. kvě 2014

@lennaaa no příznaky asi jo 🙂 strašně mě boleli prsa (teď už je to lepší) ale nikdy jsem s tím problém neměla pak mam výtok a pobolívá mě a píchá v podbřišku ... a jinak asi nic 🙂 a meškám už 6 den a ano mam to pravidelné ...

nolies
15. kvě 2014

@enalga Děkuju, je to úžasný. Tobě to taky vyjde, hlavně teď, když na to nebudeš myslet. Zákon schválnosti 🙂 🙂

lennaaa
15. kvě 2014

@hanule89 tak to je divný že test nic neukázal...příznaky jsou...co zajít k doktorce když máš týden zpoždění?na krvi to pozná..

nolies
15. kvě 2014

@lennaaa Slyšela jsem, že když ji počůráš a bude hodně pěnit, že je to kluk a když hodně malo nebo vůbec, tak holka. Ale co je na tom pravdy, nevím. Každopádně jedlá soda stojí cca 3-4 Kč, takže proč to nezkusit. Jen nevím, od jakého týdne 😀 Možná zkoušet každý týden...

lennaaa
15. kvě 2014

@nolies 😀 drsnéééé

lennaaa
15. kvě 2014

@nolies a kdy jdeš k doktorce? a na který týden těhu to vypadá?

hanule89
15. kvě 2014

@lennaaa no zaleží kdy se prý uhnizdílo vajíčko ... jj taky jsem zvažovala, že zavolám doktorce ...

nolies
15. kvě 2014

@lennaaa No takhle, já mám dost krátké cykly 24 dní, takže pokud bych to brala podle MS, tak začátek 4, pokud podle ovu, tak ke konci 4. K Dr. se objednám až za 14 dní, dřív to nemá smysl.

nolies
15. kvě 2014

@hanule89 Dr. bych taky zavolala, krev by už měla něco ukázat.

lennaaa
15. kvě 2014

@nolies no já se v těch počtech nevyznám..prej se to počítá podle ms.ms jsem měla poslední 29.3. cykly mám 33-38 den.ovu byla 19.-20.4. a doktorka řekla v pondělí že to je 5 tt...ale myslela jsem si že je to teda více, protože jestli je to podle ms tak by to mělo být 7tt...nevím.nerozumím tomu.a hlavně nechápu proč se to počítá podle ms, když vím kdy byla ovu..

nolies
15. kvě 2014

@lennaaa Jsou dva termíny, jeden je podle MS a druhý podle ultrazvuku. Do těhotenské průkazky se píšou oba dva. Většinou se bere ten podle ultrazvuku, protože je přesnější. Někdo má krátké cykly, tudíž je dítě starší než podle MS a kdo má delší cykly (tvůj případ), tak mimčo je mladší než podle MS. Dr. ti to řekla správně. 🙂

hanule89
15. kvě 2014

@nolies děkuji za radu asi tam dneska zavolam 🙂

lennaaa
15. kvě 2014

@nolies aha,to jsem nevěděla.dík 🙂

@hanule89 zavolej a testuj... 😉

nolies
15. kvě 2014

@lennaaa No a jak teď vzpomínáš na těch 11 měsíců? Já jsem na ty 2 roky, co jsme se snažili o první úplně zapomněla, když se to povedlo. Úplně se mě ty pocity obrátily 🙂

nolies
15. kvě 2014

@hanule89 Zavolej, za to nic nedáš. 6 dní je dost. Aspoň tě prohlídne a budeš vědět na čem jsi.

lennaaa
15. kvě 2014

@nolies u prvního jste se snažili 2 roky, jo? tedáááá. a jako co pomohlo doktoři nebo nakonec to šlo samo? segra taky čekala 2 roky.no teď už to tak hrozně nevidím těch 11 měsíců, ten první půl rok jsem to pořád tak nějak brala že je to normální...ale od toho 8-9 měsíce už to bylo horší a horší.teď vlastně jsme měli jít na testy...měla jsem letět na infocestu do turecku a nic se nekoná.pamatuju ten okamžik jak mi bylo při pohledu na // něco nepopsatelného,prostě jsem tomu nevěřila že JÁ mám // že jsme se dočkala.vždycky jsem viděla // jen tady na mk jak se holky chlubily a najednou jsem to viděla i u sebe.nedá se to popsat...určitě víš o čem mluvím.

lennaaa
15. kvě 2014

@nolies pamatuju si že během toho snažení jsem měla i úvahy, že se ještě nechci otravovat s kočárem, člověk ani pořádně nenakoupí, nic. prostě vše už se točí kolem mimča.tak jsem se cítila tak provinile že mám takové myšlenky. jako nechci aby to vyznělo hnusně,ale ty myšlenky tam byly, jak jsem to viděla v okolí.ale teď je to uplně o něčem jiném.vidím to celé jinak a hrozně se těším!!

nolies
15. kvě 2014

@lennaaa Jj dva roky, bylo to nekonečný. Ale zase pomohly bylinky, žádní doktoři. První měsíc, co jsem se prolívala a používala snad všechno, jsem do toho vlítla. No a ty první měsíc čajík, ovu testy a taky to tam je, že? Je to zázrak 🙂 Ten pocit jsem měla včera odpoledne. Jsem si říkala, že jsem vlastně jen 9DPO a navíc ho dělám odpoledne. MS jsem čekala až za 4-5 dní a ony dvě čárky, prostě neskutečný. Brečela jsem, jak jsem vám psala, tak to bylo přes slzy 😀

lennaaa
15. kvě 2014

@nolies jj, uplně ti rozumím.taky jsem ten den až brečela.nevím jestli to bylo čajem nebo tím že jsem dělala svíčky 😀 to jsou pocity které člověk zažívá zřídka...i manželova reakce byla jedinečná, šlo opravdu vidět že má radost. 😵 to je nad všechno na světě 😵

nolies
15. kvě 2014

@lennaaa A vaši už to ví?

hanule89
15. kvě 2014

tak holky jsem objednána za 14 dní k doktorce tak uvidíme 🙂 možná do té doby mi vyjde TT 🙂

nolies
15. kvě 2014

@hanule89 Tak super a dr. ti k tomu třeba nic neřekla? Nebo co ti bude dělat?

hanule89
15. kvě 2014

@nolies mluvila jsem jenom se sestrou a ta mi nic neřekla 🙂

nolies
15. kvě 2014

@hanule89 Aha, tak to jsem zvědavá, jak se to u tebe bude vyvíjet.

hanule89
15. kvě 2014

@nolies no to já taky 😀 no uvidíme ... a kdy ty jdeš k dr.?

nolies
15. kvě 2014

@hanule89 Tak nejdřív za 14 dní, teď to nemá smysl 🙂

makuka88
15. kvě 2014

@lennaaa jj chodi... testovat Nevím jestli budu.. spis bych šla.příští patek rovnou na utz

enalga
15. kvě 2014

@nolies Nevím, už na to prostě nemyslím, nechávám to plout 🙂

lennaaa
15. kvě 2014

@nolies neví to nikdo krom nás dvou...ještě to nechci mluvit, je brzo a může se ledacos stát..snad mě neprozradí nic.

@makuka88 to bych asi nevydržela další týden bez toho aniž bych udělala tt. ale vím že jsem se taky si bála udělat tt, nechtěla jsem zažít další zklamání,tak jsem to oddalovala...sice na 2. den zpoždění jsem už testla 😀

enalga
15. kvě 2014

@nolies Holky, a není to konec konců jedno, jestli to bude to či ono ? Hlavně ať jsou vaše děťátka zdravá, ať máte krásné těhotenství a to ostatní je úplně fuk 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru