• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od ledna/února 2014

8. září 2015 
konthyrel nebyl špatnej...těch 14dní pití v měsíci se dalo vydržet, ze začátku mi chutnal víc...ke konci už jsem byla taky celkem přepitá, ale tak to jsou malé věci, že.
15. kvě 2014 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nolies a za jak dlouho ty nevolnosti a únava asi přejdou nevíš? už aby to bylo...a do 3. měsíce daleko :unamused:
15. kvě 2014 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennaaa Já bych spíš řekla, že psychika hodně souvisí s fyzičnem. Tudíž kdy se na otěhotnění soustředíš, furt se pozoruješ a podobně, prostě když to moc chceš, tak to jako na potvoru nejde. Naopak, když se ti to nejmíň hodí a nejmíň s tím počítáš, přijde to jako blesk z čistýho nebe.
15. kvě 2014 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@enalga U mě to asi tak není, myslela jsem na to pořád, od února brala všechno co se dalao(bylinky, vitamíny), prolívala se džusama a čajem a vyšlo to.
15. kvě 2014 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@enalga tak určitě na tom něco je...ale já otěhotněla v době kdy jsem se paradoxně snažila nejvíc, šla jsem k doktorce na radu, dělala ovu testy, pila čaj, grep, dělala stojky, prostě vše v jeden měsíc a v ten to zrovna vyšlo.
15. kvě 2014 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennaaa To je taky hrozně individální. U prvního těhu jsem je vůbec neměla. Ale do toho 2 trimestu by měly vymizet.
15. kvě 2014 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nolies Já už na to myslet nechci, protože pak mám špatnou náladu a odráží se to na všech členech domácnosti. Teď si užívám sladkého sexování bez myšlenek, jestli " to" tam už náhodou není. Je mi třicet a půl, říkám si, že to ještě není úplně ztracený :slight_smile:
15. kvě 2014 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanule89 Na tebe jsem hodně zvědavá, jak to dopadne :slight_smile:
15. kvě 2014 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@enalga Mě bude 30 v září a nepřipadám si stará :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. kvě 2014 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennaaa Já si zase myslím, že jediné elementy které jsou k početí potřeba jsou sex, vajíčko a spermie. Zbytek je jen bonus :slight_smile:
15. kvě 2014 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nolies Ani já ne :slight_smile:
15. kvě 2014 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennaaa já mám nejspíš 4 dny zpoždění, ale nemám čas takže to minimálně do toho víkendu vydržím :slight_smile: Pak to bude zcela jasné, protože nějaká nemoc to asi nebude :grinning: :grinning:
15. kvě 2014 ve 14:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makuka88 moc držím palečky ať ti to vyjde :slight_smile: ...
15. kvě 2014 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nolies já jsem na sebe taky zvědavá, že já musím být vždycky něco extra :grinning:
15. kvě 2014 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nolies no to je paráda, jestli budu mít takové stavy do 2. trimestru tak ze mě bude chodící mrtvola :grinning:

@enalga to určitě ano! ale raději nechci ani vědět jestli by to ten měsíc vyšlo bez toho všeho ostatního.
15. kvě 2014 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanule89 Děkuju, mě na tom zrovna teď nějak nezáleží .. :grinning: samozřejmě budu nadšená i přítel .. jen jsem s tím nepočítala, bylo by to příjemné překvápko :slight_smile:
15. kvě 2014 ve 14:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@makuka88 jj, asi to tam bude :wink:
15. kvě 2014 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lennaaa Teď už je zbytečné nad tím dumat, už máte zaděláno a potvrzeno, takže bych se tím dál nezabývala :slight_smile:
15. kvě 2014 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennaaa Možná, ale musím říct, že mi líp než minule ...
15. kvě 2014 ve 14:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makuka88 4 dny zpoždění? To už by mohly být celkem pěkné dálnice :slight_smile: testni to :slight_smile: Jen tak z hecu :slight_smile:
15. kvě 2014 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@enalga Já se bojím ještě :grinning: Byla jsem si jistá, že se to nepovedlo, obrečela jsem to po OVU a najednou se nic neděje, tak ještě počkám ... :slight_smile:
15. kvě 2014 ve 14:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@enalga minulý měsíc jsem měla biochemické ... teď radši počkám do pondělí, to už bude týden :slight_smile:
15. kvě 2014 ve 14:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makuka88 no já už jsem taky říkala, že pokud se mi to nepovede tento měsíc tak to zabalím :grinning: a kašlu na to ... ale byla bych samozřejmě ráda i přítel :slight_smile:

Holky a chtěla jsem se zeptat měl někdo v prvních dnech třeba tento problém, že jak milé dojím něco tak do hodiny jdu na velkou???
15. kvě 2014 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@makuka88 Já tomu věřím, že se zadařilo :slight_smile: protože si to všechny vybíráte za mně :grinning:
15. kvě 2014 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanule89 Když je příjem, musí být i výdej :slight_smile:
15. kvě 2014 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@enalga :grinning: no to sice jo, ale jako abych chodila víckrát denně to neznám :slight_smile:
15. kvě 2014 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@enalga Kdy čekáš MS ty ? my už se nažíme od ledna a celkem mě to štvalo a pak jsem se na to vykašlala ... a ejhle ... paradoxně jediný měsíc od snažení, kdy jsem byla přesvědčená o tom, že MS nepřijde.
15. kvě 2014 ve 14:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanule89 Myslím, že to bude spojené s nervozitou :slight_smile:
15. kvě 2014 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makuka88 Ti říkám, že to tam je :slight_smile:

@lennaaa Třeba ty nebudeš ten případ a bude ti za pár dní dobře.

@hanule89 Jj, tohle jsem si říkala několikrát taky :slight_smile: Na záchod chodím pořád :slight_smile: :slight_smile:
15. kvě 2014 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@makuka88 Já až 29.5. jsem teď v plodném období, tak toho patřičně využíváme :sunglasses: A jak mně to baví :slight_smile:
15. kvě 2014 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek