Snažilky od ledna/února 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂
nolies
16. kvě 2014
@hanulka184 Štastná to žena 🙂 Mě je teda dneska o dost líp, tak snad to už takhle zůstane 🙂
makuka88
16. kvě 2014
@nolies To divný už je, ale furt se to nemusí udržet... po víkendu testnu
nolies
16. kvě 2014
@makuka88 Nemysli takhle negativně. Podruhý se tohle už nestane.
makuka88
16. kvě 2014
@nolies Asi ne... proto nemusím spěchat s testováním 😃 asi je to víc než jasný už .. 🙂
nolies
16. kvě 2014
@makuka88 Taky si myslím 🙂 Moc se těším na ty dálníce v pondělí...já už je tam dneska mám taky 2 dny před oček.MS 😃
makuka88
16. kvě 2014
@nolies tak to je super... ja mam strach už takže počkám ... 🙂
nolies
16. kvě 2014
@makuka88 Vím, že máš strach a chápu to. O to krásnější to pak bude 🙂
makuka88
16. kvě 2014
@nolies To jo, už je to 5. den vynechání ještě furt tomu nevěřím..
nolies
16. kvě 2014
@makuka88 Můžu se zeptat na křestní jméno? Nevím, jak tě oslovovat 🙂 Taky tomu ještě nevěřím, ale u tebe jsem si naprosto jistá. 😃
hanule89
16. kvě 2014
@nolies Ahoj holky tak dneska po týdnu výnechane ms, která pořad nedorazila ... jsem si udělala test a zase bohužel vyšel negativně 😞 😞 tak fakt nevím co se děje už jsem z toho zoufala 😞
@makuka88 Neboj aspoň jedné z nás to musí vyjít tak budu na tebe myslet ...
nolies
16. kvě 2014
@hanule89 To je mi líto 😞 Dr. ti řekne, kde je problém. Třeba jen neprasknul folikul a brzdí ti MS, to se taky může stát. Měla jsem to tak v lednu. Příště to už vyjde 🙂 Pak jak budeš chtít, mi napiš adresu a pošlu ti ty ovu testíky. 🙂
makuka88
16. kvě 2014
@nolies Martina 🙂 a jinak, já jsem si tím taky jistá, jen se bojím, že se to neuhnízdí zase ... pak už budu klidnější.
nolies
16. kvě 2014
@makuka88 To už musí být zahnízděný, uhnizďuje se nejdéle do 12ti dnů od ovu a to už seš, ne? Těší mě. Markéta
makuka88
16. kvě 2014
@nolies Mě taky 🙂 Zahnízděný nevím, jelikož minule jsem to dostala 5.den zpoždění víš 😞
nolies
16. kvě 2014
@makuka88 Tak nebudem na to myslet, že by se neuhnízdilo. Škoda, že neměříš BT, tak by bylo uhnízdění poznat. Ale takhle to zase bude krásný překvapení.
makuka88
16. kvě 2014
@nolies Tohle asi jo, nechci letět k doktorce když tam nic neuvidí a ten testík udělám během týdne, zkusím hned v pondělí 🙂 a těm teplotám ani trochu nezorumím ..ani nemám digiál
hanule89
16. kvě 2014
@nolies jj děkuji ... no já jsem byla před týdnem u Mudr. a po zdravotní strance bych měla být v pořádku i když člověk nikdy neví 😞 A navíc jsem si teďkom říkala, že když mám týdenžzpoždění, že už by to mohlo vyjít a zase nic 😞 😞
lennaaa
16. kvě 2014
zdravim z uplakaného Ostravska....hrůza tady.leje a leje...

@makuka88 tak co? ještě jsi teda netestla?

@nolies jak je? 🙂
lennaaa
16. kvě 2014
@hanule89 chce to na gyn ta řekne a uvidí víc
makuka88
16. kvě 2014
@lennaaa Neeee 😃
hanule89
16. kvě 2014
@lennaaa jj když já jsem objednána až 30.května dřív neměla místo ... 😞
lennaaa
16. kvě 2014
@makuka88 takže fakt až v pondělí ráno? a jak dlouho že meškáš??
nolies
16. kvě 2014
@makuka88 BT zapisuju do grafu na netu a ten program ti to sám vypočítá, kdy je ovu atd. A rtuťový teploměr je mnohem lepší. Ale u tebe jak jde vidět, to nebude třeba. JJ já půjdu k dr. až za 14 dní, teď nic nepůjde vidět.

@hanule89 Neboj, to vyjde. Taky jsem byla moc a moc zklamaná, ale podívej se, povedlo se. Ty ovu testíky ti pomůžou a prolívej se horem spodem. 🙂

@lennaaa Taky zdravím z uragánového Brna...Tady už je od včerejška šílenej vítr, nedá se jít vůbec ven. Jinak dneska je mi fajn, nevolnosti se neobjevily, hurááá 😃 A na testu krásná dálnice, 2 dny před oček. MS. 😃 Co víc chtít. 🙂 🙂
lennaaa
16. kvě 2014
@hanule89 hmmm... to je za dlouho :-| třeba to do te doby dostaneš nebo vyjde tt. a jak se cítíš?
makuka88
16. kvě 2014
@lennaaa V pondělí jsem to měla dostat jsem 17DPO

@nolies přesně tak, já buď v pátek za týden a nebo až v pondělí
hanule89
16. kvě 2014
@lennaaa blbě pobolívá mě břicho, prsa, ráno mi bylo nějak blbě od žaludku 😞 prostě nic moc 😞 a teď ten test ještě nevyšel 😞
nolies
16. kvě 2014
@hanule89 Mě tenkrát na meškání pomohla Chlorela, nechtěla jsem vyvolávačku. Ale ty můžeš mít jiný problém.
makuka88
16. kvě 2014
@hanule89 Jak nevyšel ? =-)
nolies
16. kvě 2014
@makuka88 Já ještě později, seš o týden dál než já 😃
hanule89
16. kvě 2014
@makuka88 no nevyšel 😞 taky to nechapu ...