• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od ledna/února 2014

8. září 2015 
@nolies jj, já jak jsem volala doktorce tak mě chtěla hned vidět, aby se to prý 100% potvrdilo a vyloučilo mimoděložení. měla jsem taky ty silný křeče, tak jsem se toho mimoděložního taky trochu bála i když dálnice byla jak vyšitá. já chtěla jít až později,ale ona trvala na tom že mě chce vidět co nejdřív. jinak bych šla asi až ten 8 tt.
19. kvě 2014 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennaaa Jsem zvědavá, co mi řekne moje dr. Vzhledem k tomu, že jsem už těhu byla a bez problémů a nemám žádný bolesti, že si mě pozve až na ten 7-8 týden. Budu jí volat za hoďku. A u tebe tam viděla co, takhle brzo? Já jsem minule byla v 5+6 a viděla tam krásnou tečku, o týden pozdějí 6+6 tlouklo srdíčko.
19. kvě 2014 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nolies byl tam ten váček a v něm tečka..takže asi tak :slight_smile: jdu k ní zas za týden ve čtvrtek...tak uvidíme co uvidíme :slight_smile: stejně tomu pořád nějak nevěřím...jiné to asi bude až uslyším bít srdíčko.
19. kvě 2014 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennaaa Je to nádhera. A už i na fotce je něco vidět.
19. kvě 2014 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nolies hrozně se na to těším :slight_smile:
19. kvě 2014 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennaaa A ještě je úžasnej NT screening. Tak ukazují kde má miminko jednotlivé orgány a pokud je správě natočeno, tak zjistíš i pohlaví.
19. kvě 2014 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennaaa
@nolies holky mam foto
Musela jsem kvůli štítné žláze na utz dneska a bylo vidět ... !!!
19. kvě 2014 v 10:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@makuka88 To je nádhera :slight_smile:) Gratuluju ještě jednou. A na kdy ti vypočítali termín?
19. kvě 2014 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nolies dekuju!! Ještě nevypocitala ale bude to kolem toho 20.ledna :slight_smile: krasny
19. kvě 2014 v 10:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makuka88 Jsem se trefila :slight_smile: Přítel byl s tebou?
19. kvě 2014 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makuka88 jééé to je krásné ... moc a moc gratuluji ještě jednou :slight_smile:
19. kvě 2014 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky mě je ale zlé .... :( já myslela, že když něco sním tak, že mi bude líp, ale to mi bylo asi pul hodky a teď znova....
19. kvě 2014 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nolies byl ale ne u toho fotku má :slight_smile:
@hanule89 dekuju !!!
19. kvě 2014 v 11:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nolies ani mě nedráždi, už se na to všechno hrozně moc těším.a myslíš že bych mohla na ten žaludek studenou colu po lžičkách? prý to taky pomáhá...
19. kvě 2014 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanule89 Ty máš fakt příznaky, to je zvláštní. :unamused: Příští pátek jdeš k té dr. že?
19. kvě 2014 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennaaa Určitě jo, tak je moc dobrá na žaludek a mímu nevadí :slight_smile:
19. kvě 2014 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makuka88 krásnéééé!! tohle jsem taky viděla minulej týden v pondělí.váček a v něm tečka,ale obrázek jsem nedostala.příště si řeknu.kdy jdeš zas?
@makuka88 A ty ses tak bála, že to nevyšlo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@makuka88 kdy budete oznamovat rodině a povídej jak ti jéééé???a co přítel?jak reagoval?? :slight_smile:
19. kvě 2014 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nolies j jdu až příští pátek ... ale zvažovala jsem, že ji dneska zavolám, zda bych nemohla aspoň přijít dříve na krev .. vždyt to není normální připadam si jak blbec :unamused: ... jé mi šoufl .. nedokažu se na jídlo ani podívat ..
19. kvě 2014 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanule89 Zavolej, prostě jí řekni, že je to urgentní. To tě musí vzít.
19. kvě 2014 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nolies akurát nevím zda to není zbytečné ji volat :( ať zas nevypadám jak nějaká nedočkává ženská :grinning:
19. kvě 2014 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanule89 Nevypadáš, nechceš nic podcenit. Tohle musí pochopit.
19. kvě 2014 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennaaa rodina uz to vi.. máme radost ... !!! A je mi dobře.. a co u tebe ?
19. kvě 2014 v 11:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nolies tak fajn jdu ve středu :slight_smile: i sestřička to pochopila a taky říkala, že raději pořad volat než něco podcenit tak uvidíme ... myslím, že do středy ani nedospím ... jé mi to opravdu záhadou
19. kvě 2014 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanule89 Tak super. To už nějak dáš :slight_smile: A ve středu už konečně budeš vědět, na čem jsi.
19. kvě 2014 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nolies jj konečně se mi uleví, protože teď jsem pořad taková nejista ... a to už budu vědět konečný verdikt a ať už to dopadne jakkoliv, tak budu ráda :slight_smile: ta nejistota je hrozná
19. kvě 2014 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makuka88 teda to je supr!! jak jste jim to řekli,ukázali jste obrázek? samé dobré zprávy při pondělku :slight_smile: mě je pořád od žaludku blbě...včera jsem nemohla ani vlézt do obchodu :unamused: výpary mi vadí, vadí mi když jídlo vidím, čtu o něm nebo cokoliv...ledničku otvírám s odporem.snažím se aspoň jíst málo a často.musím se s tím nějak naučit teď žit, nic jiného nezbývá.naštěstí nezvracím,ale celý den žaludek na vodě a pocit na zvracení pořád.no nic, bude hůř - třeba porod, že :slight_smile:
19. kvě 2014 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Takže holky, volala jsem k dr. a ve středu půjdu na krev a ve čtvrtek na ultrazvuk. Vůbec nevěděla, jak mě má objednat, říkala, že mám krátké cykly a navíc tak brzká pozitivita. :wink:
19. kvě 2014 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@nolies Držím pěsti ať je vše ok :slight_smile:
19. kvě 2014 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek