Snažilky od ledna/února 2014

vikky999
12. led 2014

Ahoj holky, tak jsme učinili rozhodnutí a od ledna neberu prášky. Je tady taky někdo se stejným termínem začátku snažení? 🙂

nolies
20. kvě 2014

@sabicica Vyplněno 🙂

nolies
20. kvě 2014

@hanulka184 Jj, určitě to bude koncem dubna spíš bych řekla až toho 30 vzhledem k tulení.

nolies
20. kvě 2014

@lennaaa Jsem si neměla dělat tak brzo těhu test, u malýho jsem to nechala trochu dýl a nemusela toto řešit. Na druhou stranu MS stále nikde, takže to tam je.

hanulka184
20. kvě 2014

@nolies jeee,diky za radu 😉 Takze aspon si ted muzu byt konecne jista,kdy jsme pocali 😀

hanulka184
20. kvě 2014

@nolies jsi zlato,zes mi pomohla vyresit tu zahadu 😀 😉

lennaaa
20. kvě 2014

@nolies to víš že je 😉 a je zcela normální a přirozené, že dokud nevidíme tečku na ultrazvuku že jsme nervozní.já jsem byla taky...pořád jsem si říkala jestli to není něco jiného než těhu 😀

nolies
20. kvě 2014

@lennaaa Pokud mi zítra bude trochu líp, tak si skočím na krev a tam se to jasně ukáže 🙂

nolies
20. kvě 2014

@hanulka184 A podle toho bych aji řekla, že to bude kluk.

hanulka184
20. kvě 2014

@nolies a vis ze ja si to myslim taky? 😀 cetla jsem o tom v knizce,co mam.Ze muzske spermie jsou rychlejsi a prezijou kratsi dobu a ze kdyz chce nekdo kluka,tak je nejlespi na to skocit v den ovulace a je pravdepodobne ze vyjde kluk 😀 No,ja jsem fakt na to zvedava 😀 ale jeste jsem treba cetla takovy mytus,ze kdyz zenska v tehotenstvi ma chut spise na kyslele,jako okurky a tak,tak ze ceka kluka a ze kdyz ji spise sladke a ovoce,tak to bude holka.No a ja pri male jedla spise sladke nez kysele a ted mam chut taky jen na sladke...Takze....budu muset vydrzet a nechat se prekvapit 😀

makuka88
20. kvě 2014

@hanulka184 a když si ujizdim nejvíce na sladkokysele omáčce tak to bude co ? 😀 my včera grilovali amohla jsem se po ni utlouct 😀

lennaaa
20. kvě 2014

@makuka88 asi dvojčata 🙂

lennaaa
20. kvě 2014

@nolies jj, to bude nejlepší 😉

makuka88
20. kvě 2014

@lennaaa me s tím straší kazdej.. Ježiš jenom to ne 😀 a ty už jsi byla na utz ..?

lennaaa
20. kvě 2014

@makuka88 njn, nikdy nevíš 🙂 já byla minulý pondělí a viděla jsem tam to co ty včera...ten váček a v něm tečku.teď jdu až za týden ve čtvrtek...to bude 7tt. jsem zvědavá...

makuka88
20. kvě 2014

@lennaaa to je krásné 😀 ja jdu pak 9.6. 🙂 dnes ráno brali krev na stitnou žlázu .. to jsem zvědavá.

lennaaa
20. kvě 2014

@makuka88 máš se štítnou žl. problémy?

hanulka184
20. kvě 2014

@makuka88 Hi hi,jak rika Lennaaa.Dvojcata 😀 A rovnou kluk a holka 😀 😀 😀 Me treba dvojcata hrozi.Mame je v rodine...No ja jen doufam,ze az pujdu k dr.,tak ze na utz nebudou fakt dve tecky.To bych asi zesilela 😲 😀

makuka88
20. kvě 2014

@hanulka184 me nehrozí ale bojím se 😀 dvě chceme ale ne hned !!! 😀

@lennaaa na podzim jsem mela hranicni hodnoty snížené fce, chteli mi nasadit prášky ale nehorelo to. V lednu jsem mela výsledky dobry, ale furt se bojím co to udělá teď v těhu...

lennaaa
20. kvě 2014

@makuka88
@hanulka184 to by byl teprve cvrkot s 2 malýma 😀

@makuka88 aha,určitě to bude dobrý. exšvagrovka taky chodila na štítnou žl. a má teď 2 kluky a vše bylo v těhu ok.

nolies
20. kvě 2014

@hanulka184 U mě to sedělo. Malýho jsme určitě udělali v den ovu, nebo den po a jedla jsem spíš slaný věci 🙂 Ale teď vůbec nevím.

nolies
20. kvě 2014

@hanulka184 @makuka88 Jo a s těma dvojčatama ty se dědí z chlapovi strany, takže by manžel nebo jeho otec museli být z dvojčat 🙂

hanulka184
20. kvě 2014

@lennaaa no to by byl cvrkot teda 😀 😀

hanulka184
20. kvě 2014

@nolies No,jestli je to fakt pravda,tak si me docela uklidnila 🙂 Ikdyz.....kamaradka ma dvojcata holku a kluka a ani ona ani jeji manzel nemaji v rodine dvojcata.Takze stat se muze cokoliv a ja doufam,ze me se to vyhne 😀

nolies
20. kvě 2014

@hanulka184 Mám kamarádku doktorku a ptala jsem se jí na to už před časem, kvůli tomu, že jsem měla brzkou pozitivitu a mám dvojčata z naší strany.

nolies
20. kvě 2014

@hanulka184 Ale jako dvojčata může mít každá, jen ta možnost je menší 🙂

pampeliska11
20. kvě 2014

@nolies holky ja nevim co si myslet... minuly mesic jsem mela mrchu 20. takze bych to mela mit ted nekdy, ale ovulka byla podle mne ve stredu, tak to ocekavam tak za tyden... boli mne brisko furt... a bazalku nemerim, ale ze prej kdyz je kolem 37, tak je to ok, ja mela 36,6 tak to je asi na hovno a jeste kdyz ta ovulka byla ve stredu a my to delali v nedeli predtim, protoze v tydnu je pritel v zahranici.. tak to se asi ani nemohlo zadarit co ? :( jsem z toho fakt smutna a sere mne to :(

lennaaa
20. kvě 2014

hele holky, teď jsem tady někde četla, že se u některých dr platí i za fotku z utz. je to pravda? já myslela že néé,tohle mě docela překvapilo.jako třeba u 3D nebo takhle to asi chápu ale na gyndě z utz...je to možné??některý holky píšou že platily...copak se už vážně platí za všechno?!

hanulka184
20. kvě 2014

@lennaaa ja jsem v prvnim tehu u moji dr.za fotky vubec neplatila,tak doufam,ze se nic nezmenilo...Ale ikdyby se platilo,tak mi to za to stoji.Je to krasna pamatka.Ale je to fakt hruza,ze se dneska plati fakt za vsechno 😒 Uz nevi,jak z nas vytahnout penize 😖

nolies
20. kvě 2014

@lennaaa Je to jak u jaké dr. Myslím, že to stojí kolem 50. 🙂

nolies
20. kvě 2014

@pampeliska11 No teoreticky by spermie mohly do středy vydržet, ale přiznám se, že by to asi byla velká náhoda 😒

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru