Snažilky od prosince 2018

malaprincezna0
19. pro 2018

Zdravím. Trochu se představím. Jsem maminka osmiletého chlapáka a rozhodli jsme se, že by bylo fajn pořídit mu sourozence. Snažíme se teprve první měsíc a teď čekáme jestli budeme mít krásný povánoční dárek. Ovulaci jsem měla zajištěnou od dr. A akorát by jsme se tam měli v tom rozmezí vejít. Tak je otázka jestli se to chytlo 😊se synem nebyl nejmenší problém tam to vyšlo z jedny kapky 🤣 uvidíme tady jak to dopadne ted❤️

malaprincezna0
autor
20. pro 2018

@danca2719 no tak to bys mohla vedet ještě před novým rokem. Já měla 12-13. Takže dnes 7dpo. Což ještě nemůže ukázat vůbec nic... Budu drzet
Pěsti a dej vědět. Byl by to krásnej opožděej darecek😜🤘🐱

brookmichaela
20. pro 2018

@danca2719 já měla 3 týdny rýmu a byla jsem celkovem oslabená. Pak jsem přišla na to že jsem těhu a jelikož jsem se rýmy nemohla zbavit, šla jsem na orl a tam mi potvrdili těhotenskou horkonální rýmu. Vůbec jsem neměla ani tušení že něco takového existuje 😀

dasenka12018
20. pro 2018

@brookmichaela cooo to je? To také slyším poprvé 😀

danca2719
20. pro 2018

@malaprincezna0 Snad ano, je pravda, že po 12 měsíců už by se zadařit fakt mohlo, když jsme s přítelem oba v pořádku, ale když si vzpomenu na to, že jsem každý měsíc toužila po tom,být těhotná a stejně mrcha dorazila, tak se velice obavám toho, že dorazí i tentokrat, někde v hloubi duši mám za to, že možná né, ale to ví bůh 😀🙏🏽✊🏼 Ty bys to měla taky brzy vědět , takže si můžeme pak předat jen info 😀🤷🏽‍♀️

danca2719
20. pro 2018

@brookmichaela Jsi dnes asi 3ti holka , co mi píše, že měla něco podobného, tak možná šance teda je, doufám to🙏🏽 A neděje umírá poslední a děkuji moc za zprávu, velice mě překvapila! I když to nemusí být můj případ , ale i tak 😊🙏🏽

nanyh
20. pro 2018

@malaprincezna0 No asi nejsi. Nedalo mi to a šla jsem to zkusit. Myslím si, že by se už něco ukázalo. Ani prd.

malaprincezna0
autor
20. pro 2018

@nanyh no dušíka tam nevidim. Myslím že je moc brzo,aby bylo něco vidět.

malaprincezna0
autor
20. pro 2018

@danca2719 určitě si dáme vědět uvidíme když to nedostanu na termín tak budu mít asi hejble testovat hned 28 😜 ale nejradši bych to zjistila až na nový rok. Jsem k tomuhle roku dost skepticka...nic hezky ho se letos nestalo🤐

nanyh
20. pro 2018

@malaprincezna0 Spíš si myslím, že nic. Čím víc člověk chce, tím víc to nejde.🥺

danca2719
20. pro 2018

@malaprincezna0 Tak to zkus teda vydržet až do nového roku, já to teda aspoň zkusím, jen nezaručuje zda dodržim😀 Ale moc bych ti prala aby ti to vyšlo, pač jak jsi psala , tento rok se nic hezkého nestalo, tak tohle by se už podařit mohlo. Držím palečky a budu na tebe myslet ✊🏼😍

malaprincezna0
autor
20. pro 2018

@nanyh to je pravda. Ale zase trochu optimismu neuškodí 😘

malaprincezna0
autor
20. pro 2018

@danca2719 moc v to doufám, že to vyjde. Bylo by to krásný po všech těch drsných pruserech. A co tak koukám rok 2018 málokomu přinesl krásně věci. Tak proč nenapravit reputaci že ano😘😁🤗

danca2719
20. pro 2018

@malaprincezna0 to ti věřím! A hlavně věřím v to, že se to podaří 😍 Ale teď se opravdu snažím se nehlídat. Měříš si BT?

malaprincezna0
autor
20. pro 2018

@danca2719 v životě jsem si bt nemerila. Vím jen že se to má dělat každý den ráno ve stejný čas. A psát si grafy kterým nerozumím 😁😁😁

sluckynek
20. pro 2018

Přidávám se k vám o jedno miminko jsme přišli a snažíme se o další snad nám naše holčička brzo miminko pošle jinak se snažíme už přes rok 😏😒

malaprincezna0
autor
20. pro 2018

@sluckynek držím pěsti ať malý andílek brzy přinese drobečka 😘

sluckynek
20. pro 2018

@malaprincezna0 děkuji doufám už jsme byly takový kousek od štěstí 😥😘

malaprincezna0
autor
20. pro 2018

@sluckynek to mi moc mrzí 😪 zlý sen každé maminky, vlastně obou rodičů 😪 už se to nestane a vše bude v pořádku. Malý andílek to zařídí 😘

sluckynek
20. pro 2018

@malaprincezna0 22TT a nikdo neví proč doufám a věřím tomu že nám naše holčička miminko pošle a ohlídá 🙂

malaprincezna0
autor
20. pro 2018

@sluckynek přestalo bit srdíčko předpokládám. Moc mi to mrzí. Tohle by se nemělo stát. 💔Bude dobré, neves hlavu, vyjde to ❤️😘

ivuska1986
20. pro 2018

Ahojky holky, tak ja se k vam tez pridavam. 💕Mame doma uz jednu ctrnactimesicni dablici, moc bychom si přáli druhý zazrak. Prvni mimco vyslo hned napoprvé, nyní se snazime tri mesice, ale je to spis takovy neaktivni snazeni. Myslim, ze tehu poznam, pět dní po milovani me zacalo strasne bolet bricho a prava bradavka, ale jak, tenkrat jsem psala segre, ze zdali chce přát neco oskliveho lidem, ktere nema rada, tak at preje bolest bradavky😂😇 jinak tehu test mi vysel az paty den po terminu. V den ocekavane menstruace me videla gynekolozka a nic nepoznala, jen se ptala, zdali mam takhle dlouhy cyklus pořád 32 dnu. Bolelo me strasne břicho a zada, obvodacka mi diagnostikovala zanet es spojeni v bederni pateri, pro jistotu me hnala na gyndu a na chirurgii a ona uz se mi tam klubala ta nase princezna. Jinak projevy chripky jsem mela cca od sesteho do 14 tydne, teplota okolo 37,5. Dr uz nevedela, co by, pak vse preslo.Tak všem přeju nádherný vstup do Noveho roku s klubajicim se zazrakem v bříšku💕

malaprincezna0
autor
20. pro 2018

@ivuska1986 ahoj, takže předně taky hidne štěstí ať to čekání na drobečka netrvá dlouho 🤗 ono tě co to vyšlo na poprvé většinou neřešili to chtějí prostě to nechali plynout. Teď to nějak nejde na to nemyslet. Nic méně byl by zázrak kdyby to oodruhy vyšlo zase na po prvý. Protože zatím se snažíme první měsíc. Ale ylo by to krásný. Příznaky tam taky mám, ale ty ještě prostě být nemůžou 🤘🙄😁

marcelina14
21. pro 2018

Ahojky, doma mám holčičku. 2 roky a 3 měsíce, jsem měsíc po odstranění vejcovodu pro mimoděložní těhotenství. Malá nám vyšla hned na první pokus, druhé vlastně taky... Jen to teda nedopadlo jak mělo... :(
Sice se strašně bojím toho, že se to může opakovat a můžu přijít o druhý vejcovod, ale... Budeme to pomalu zkoušet dál...
Jinak držím palce, ať se brzy zadaří Vám všem 🙂

klarinka10
21. pro 2018

Ahojky holky, přidávám se k Vám sice se snažíme už od května, ale začínáme ted od znova, minulý měsíc jsem prodělala laparoskopii a odstranění levého vejcovodu z důvodů mimoděložního těhotenství, tak snad se nám všem už ted na vánoce zadaří 🙂 a budou tam //

pipi_puncocha
21. pro 2018

Tak já tento měsíc (zase) nic. 😔 v noci jsem dostala MS, ale vlastně se mi i trochu ulevilo, měla jsem 5dni zpoždění a byla jsem strašně nervózní a bylo mi blbě. Tak si ještě Vánoce užijeme v klidu ve dvou a budu moc doufat, že příště už budeme 3 aspoň v bříšku.

Ostatním moc držím palce a užijte si pohodové Vánoce s co nejméně pozorováním příznaků.😊😁🎄

danca2719
21. pro 2018

@malaprincezna0 To máš pravdu , já ji měřila jen jeden cyklus, pak už ne. 😀

sluckynek
21. pro 2018

@malaprincezna0 nikdo neví v pondělí jsem byla poslána pro zkrácení děl.hrdla a v úterý rodila 😪

marcelina14
21. pro 2018

@klarinka10 začínáš hned po měsíci? 🙂 Při propuštění mi řekla sestřička 3 měsíce počkat...

malaprincezna0
autor
21. pro 2018

@marcelina14 ahoj, vítej mezi námi. Momodelozni těhotenství je taky noční můra nás všech. Už máš vybráno. Podruhé už se to nestane. Neboj nic. Hodně štěstí ❤️❤️❤️

malaprincezna0
autor
21. pro 2018

@sluckynek tak to tam nejspíš něco podelali doktoři. Moc moto mrzí. Ale nevzdavej se. 😘