Snažilky po třicítce, přidejte se.

bbrita
6. únor 2008

Tak už jsem se sem taky dostala. Je mi 31 a neúspěšně se snažíme o miminko. Vloni jsem prodělala těžký zánět, tak o to menší mám naději na úspěch. Vztah s přítelem mám v tomto ohledu úžasný, ale přeci jen - je to chlap. Jste na tom někdo podobně?

majka12
27. kvě 2011

@lera1 tak jen tak dál 😉 Ono je možná lepší to říct "natvrdo" a nečekat, jestli jim to dojde 😀 Já měla i dva dny krásný test a pak jeden den slabý a pak žádná čárka třebas. Jako kapradiny by mohly být dnes nebo zítra teda. 😅

lera1
27. kvě 2011

dobré ráno 🙂
@majka12 no včera jsem už myslela,že manža usne,že prej ráno bude jako rybička 😠 ale nakonec se v něm něco hnulo(že by svědomí 😀 )a mise druhý den v ovu taky splněna 😀 je fakt,že pak usnul na lusknutí prstu 😀 kapradinky pořád nejsou,já tomu nerozumim....ono je totiž těžký nanést na to sklíčko sliny,páč tam nesměj bejt bublinky,takže se těch slin tam dává málo a prostě to ukazuje pořád stejně,takže možná někde dělám chybu já 😅

majka12
27. kvě 2011

@lera1 tak to vám to hezky jde 😉 Já bych se těch bublin tolik nebála a nanesla toho víc a nechala zaschnout 😉

lera1
27. kvě 2011

@majka12 no jo,jenže oni ty bubliny pak v tom koukátku jdou strašně vidět...ale možná bych to mohla nechat zaschnout dýl,než těch psaných 5 min 😉

majka12
27. kvě 2011

@lera1 já jsem to teda nechala zaschnout úplně a hodiny jsem nesledovala 😅 Prostě až to bylo suchý, tak jsem se koukla. 😕

lera1
27. kvě 2011

@majka12 tak já se právě řídila tím návodem,no jestli jsem to dělala bylbě asi tenhle měsíc už nezjistim,páč čárka na ovu testu je slabší(sice né o moc,ale pomalu slábne)takže zkusim kapradinky ještě až přijdu z práce a nechám to opravdu uschnout 😉

barakara
27. kvě 2011

Ahojte holky, byla sem pracovne opet pryc.
Nejak se uplne nevyznam v te ovu, testy sem delala carka zesilovala a pak nahle zmizela a vcera zesilila, ale nevim jestli to byl 100% pozitiv. Pripadam si jak debil cumim na tycinku a nic tam nevykoukam. Dneska uz je zas slaba. Takze jeste pockam co na to BT. Vcera sem citila znamou ovu bolest v podbrisku takze myslim, ze byla vcera.

Ted mam tri dny volno tak se tesim, ze si odpocinu a zejtra jdu ke kadernici po trech mesicich hura!! 🙂

Co se jinak deje tu? Jen sem zbezne proletla, ale vse necetla.
Nejaka dalsi tehotna, co Lucija? 🙂

lera1
27. kvě 2011

@barakara no ahojky,já už si říkala,kde se flákáš 😀 zase ve Švédsku? 😉 jinak ovu t.hlavní je že čárka dost zesílila a snad tu včerejší ovu potvrdí i BT 😉 já jí neměřim,páč BT se mnou moc nekamarádí 😀

barakara
27. kvě 2011

@lera1 no uz sem zas tu navezena 😀
tentokrat v Belgii doufam, ze mam na delsi dobu pokoj, clovek pak nema cas se soustredit na snazeni😀

carka zesilila ale prave nevim jestli dost, ale snad mas pravdu.

Co ty? je manzel vzornej a snazi se? ten muj uz jo, az moc prave, mam zas pocit, ze to prehani 😀
si clovek nevybere co

lera1
27. kvě 2011

@barakara jj,psala jsem,že jsem mu to řekla otevřeně,že teď prostě bude 3-4 dny snaženíčko denně a zatím to to poctivě plní(teda ne nijak extrémě,prostě jeden večerní sexík a pak usne jak dřevo 😉 )tak ještě dva dny a bude mít chvíli oddech 😀 no a tak lepší když to Tvůj manža přehání,však lepší 10 snažení denně,než žádný 😉 aspoň to bude 99% tutovka 😉 jinak já podle testů měla ovu včera,páč to byla testovací čárka silnější než kontrolní,dneska byla sice taky,ale malinko už slabší,takže zítra testnu naposled 😉

lucija
28. kvě 2011

Bré ránko, tak nastupuje další měsíc pokusů ☹ Dneska ráno jsem to dostala. No nic, @lera1 koukej vyhodnotit kapradiny, otěhotnět a já se hlásím jako další adept 😀 No ale co tento měsíc poprvý zkusím, tak asi ty ovu testy, však co už, no ne?

lera1
28. kvě 2011

@lucija bré ráno,sakra mrcha jedna!!!!co k Tobě leze,když není zvaná 😠 tak snad už jí to příště dojde a pofrčí na 9 měsíců na dovolenou 😉 já mikroskopuju o 106,ale kapradinky,které se uváděj v návodu jsem neměla ani jednou,ale zase pravda je,že změna v plodných dne byla,takže asi prostě nemám kapradinky,ale dobrý je,že to reaguje na změnu 😉 jinak ovu testy jen doporučuju,já díky nim fakt poznala kdy je ovu,měla jsem dost silné 2 pozitivní testy dva dny,dneska už jen opět slaboulinká čárečka 😉 koupila jsem je na sebetesty.cz přijde mě to o dost levný než v lékárně 😉 jinak včera jsem snažící nit porušila já,už od úterý na mě hopsnul nějakej chřipkovej bacil a včera to prostě večer nešlo,kašlala jsem jak tuberák,takže jsem se rozhodla,nelámat to přes koleno a prostě to prubnout ještě dneska a pak šlus a už zase jen čekání 😅 co budete dneska pěkného dělat?

barakara
28. kvě 2011

@lucija jejej no to je skoda ☹ , ale vzhuru do dalsiho mesice a ten uz bude uspesny!
ovu testy zkus, ja je praktikuju tak stridave uz 3 mesice a je to urcite hodne spolehlivy, zkousela jsem i digitalni Clear Blue, ten ukaze smajlika jen pri pozitivnim testu, ten je 100% spolehlivy u tech carek je osemetny, ze nevis na stopro.

@lera1 no ja vcera vytuhla takze sme to taky preskocili 😀 a az dnes mozna.
ted sem prisla ze cviceni a cekam na kamosku-kadernici, moc se tesim, bude tu cely den tak budem krafat a manzel varit obed 😀

tak preju vsem hezky vikend!

lera1
28. kvě 2011

@barakara no jo,zas to máme stejně 😀 nová hlava?tak šup sem s fotkou 😉 ať můžem obdivovat 😉 jinak s těma ovu testama,je fakt,že čárky můžou klamat,ale u mě tentokrát spolehlivý byly,páč jsem dva dny měla čárky silnější než kontrolní 😉 no u nás už dnešnísnažilkování proběhloa vůbec by mě nevadilo mít ovu pořád 😀 takže manžela nechám vydechnout a jedem dál 😉 přece jen,jak jsem četla a jak radí kamarádky co už děti mají,v těhu a po těhu(v začátcích)není na sex chuť ani čas 🙂

lera1
29. kvě 2011

dobré ráno,tak dneska si pojedem s manžou udělat radost a něco pěkného na sebe koupit 😉 teď šupajdim s našim hafanem,je krásně,tak venku načerpám ještě lepší náladu,než mám teď 😀 co budete dělat vy? 😉

kocka5
29. kvě 2011

Hojte, tak jsem 1DC......
@lucija .....ha tak jsme skoro sjednocené...... za 17dní to tam bude 100%...... a když ne, tak se z toho nepoto 😎 😎 😎

Mimochodem,,,,,, mám migrénu jak brno a léčím si to Gossipky.....už mi hrabe.

lera1
29. kvě 2011

@kocka5 aj,to mě merí,ale hlavně,že to bereš s humorem a s lucijou to příští měsíc určitě dotáhnete do zdárného konce 😉 co to jsou Gossipky?tak ať je migréna brzo fuč!!!

kocka5
29. kvě 2011

@lera1..... já co se nikdy nedívala na seroše.....jsem se.....co jsem přišla z mateřské do práce,,,,,,, zblbla do nočního sledování seriálů online. Začalo to větou kámošky...... Dexter je sra_ka. Tak jsem za 5 měsíců stihla komplet série....Dexter, Lost, útěk z vezení, glee......a teď extra sra_ka Super drbna - Gossip girl. Je to tím, že normálně chodím spát okolo 2-3 hodin ráno a nudím se.... 😎 😎 😎 S migrénou bojuje brufen 😎

A nebo je to tím, že se vracím do teen doby, kdy jsem furt čuměla na tv? 🙂

majka12
30. kvě 2011

Dobré ránko,

@kocka5 jejky to je škoda 😖

Holky já už chci nějakou spolublijící 😅 😀 😀 Tak ještě tu máme dvě žhavé tělíska v ohni, tak mě holky nezklamte 😵 😵 😵 😵

lera1
30. kvě 2011

Dobré ráno 🙂
tak chřípa se mě zase trochu vrátila,kašlala jsem v noci hrůza děs,takže budu ležet,dneska mám až od 15h,tak to je super,ale už chci být zdravááá 😔
@majka12 jéé,to jsi napsala pěkně 🙂 snad nebudeš blinkat dlouho sama a přidáme se k Tobě coby dup 😀

zajda007
30. kvě 2011

Dobré ráno všem,
jsem po těžce pracovním víkendu a sotva lezu 😅
Jsem první cyklus bez HA. Objednala jsem ovu testy a pro jistotu i nějaký těhotenský, tak jsem zvědavá. Bez HA se cítím tak nějak svěžeji 😀
Včera na mě manžel vlítnul se slovy, že jde vyrábět malého zajíčka 😀

lera1
30. kvě 2011

@zajda007 správný přístup má manžel 😉 😀 tak ať se zadaří brzo 😉 a kdy čekáš ovulku?

zajda007
30. kvě 2011

@lera1 čistě teoreticky někdy kolem 3.6. Ale po 8letém braní HA na to nespolíhám.

majka12
30. kvě 2011

@zajda007 ale tak zase po vysazení je prý velká šance, jak je ještě servačnost z těch hormonů 😵 😵 Tak hlavně ať máš normální cyklus a žádná zrada 😎

zajda007
30. kvě 2011

Díky za podporu.

@majka12 v mém okolí většina holek otěhotněla právě hned první cyklus po vysazení HA.
Jen mám pořád obavy, jak skloubím svou práci s těhotenstvím a pak i mateřstvím, když budu kojit 😨

majka12
30. kvě 2011

@zajda007 a co děláš?

zajda007
30. kvě 2011

@majka12 sommelier, degustátor a tak nějak vše kolem vína 😉

majka12
30. kvě 2011

@zajda007 aha 😅 Tak to budeš mít určitě zajímavý 😀 😅

lera1
30. kvě 2011

@zajda007 týý jo,tak toTi tiše závidim,víno miluju 😀
@majka12 jak je těhulinko?Pořád blinkací? 😅 ta doba čekací bude te´d dlouhá 😒 min.měsíc jsem si byla jistá,že ms přijde,páč nebyla ovulka,takže jsem nečekala,ale teď,fakt jak když člověk sedí v čekárně(a sedí tam už 11 měsíců) a čeká konečně na dobrou zprávu 😀 dneska jsem 3DPO,takže dlooouhá čekačka 🙂

majka12
30. kvě 2011

@lera1 docela to jde, včera jsem ani nezvracela a dneska zatím taky docela dobrý, i když žaludek na vodě pořád stejný 😅 Takže aspoň deset dní ještě budeš na trní co? 😖 Já jdu za týden na utz, tak už se mi to krátí. Pupek roste obřím tempem, tak snad bude vše OK. 😅 Včera tu byla švagrová a chodí ke kartáři, a prý máme spíš vybírat klučičí jména. 😀 😀 😀