Snažilky prosinec. Podělíte se o své zkušenosti?

barusmackova
26. lis 2019

Ahoj hledala jsem nějakou vhodnou skupinku a na nic jsem nenarazila....je tu někdo kdo se snaží o miminko aktuálně a kdo by se rád podělil o své zkušenosti...
Já už jsem mámou tří dětí....
Holčina 10let a dvojčata kluci 6 a půl let

eliskaamichal
13. únor 2020

@piggy123 no super 😊😊😊😊 ja říkám lépe jsem si vybrat nemohla. Přemýšlíme i o odchodu do Německa, ale to se musíme pořádně rozmyslet. Děkuji moc. Jdu za chvili na nocni tak mam večer co číst

eliskaamichal
17. únor 2020

Holky co myslíte probehla ovulace???? Dnes mam termín MS, ale test večer negativní. Jediné co mam šíleně me boli prsa, picha me na levém vaječníků, a pálí me žáha.

piggy123
19. únor 2020

@eliskaamichal já se bohužel v bazálních teplotách vůbec nevyznám...

eliskaamichal
19. únor 2020

@piggy123 ja právě taky ne. Jinak stále nic. Ale v pondj jsem si dělala tt a ten byl negativní.. Jsem uz z toho úplně v prd.....

eliskaamichal
20. únor 2020

@piggy123 ahoj tak 6.3. Jdu k doktorce tam se rozhodne co a jak.

piggy123
20. únor 2020

@eliskaamichal super, to jdeš ještě dřív než já. Doufám, že vás požene do centra, kde vám co nejrychleji pomohou a vyšetří a uvidí se co a jak 🍀

eliskaamichal
20. únor 2020

@piggy123 taky doufám, stále jsem to nedostala. Uz jsem z toho na prasky.

piggy123
20. únor 2020

@eliskaamichal už ti někdy na gynekologii měřili folikuly a sledovali ovulaci, jestli vůbec probíhá?

eliskaamichal
20. únor 2020

@piggy123 ano to uz mi dělali po tom potratu. A i podle testu jsem ovulaci měla. Jen ted od Vánoc je to prostě na dvě věci

martib
5. bře 2020

@eliskaamichal @piggy123 nějaké novinky? 🙂

eliskaamichal
6. bře 2020

@martib ahoj u me ano . 🙏🙏🙏🙏🍀

piggy123
6. bře 2020

@eliskaamichal 😱 no neke! Obrovská gratulace!! Ať je vše jen dobré! Už sis domluvila termín u dr?

piggy123
6. bře 2020

@martib u mě nic nového. Stále čekám a čekám na schůzku s odborníkem... zbytečně ztracené dva měsíce! Ale dřív nebyl bohužel volný termín....

eliskaamichal
6. bře 2020

@piggy123 děkuji zlato byla jsem dnes ale to nebylo nic vidět. Sla jsem na kontrolu tak jsem ji to rovnou řekla.. vzala krev v pondělí budou výsledky a v pátek znova na kontrolu...a ty ?? Stale tedy čekáš ???

piggy123
6. bře 2020

@eliskaamichal jsem ráda, že ti to všechno pomohlo a nemusíte do centra 😊

čekám dlouho, ale čekání bude už příští týden konec! Schůzku mám příští týden, tak jsem zvědavá co a jak. Proberou se mnou konečně detailně výsledky magnetické rezonance a řeknou mi, co a jak mě teď bude čekat. Jak již naznačila má gynekoložka - pravděpodobně operace odstranění endometriózy a zprůchodnění vejcovodů.... Jsem zvědavá na toho odborníka... 👀 Říkali, že mám přijít i s manželem, tak jestli mě čekají špatné nebo dobré zprávy, to netuším.

eliskaamichal
6. bře 2020

@piggy123 ani clostylbelgyt jsem nepotrebovala . To se doktorka dnes smála ze mi stačí napsat recept a jsem těhotná.... 😂 tak na tebe budu myslet a pak se mi hned ozvy 😘

piggy123
6. bře 2020

@eliskaamichal hi hi jasný placebo efekt 😂

eliskaamichal
6. bře 2020

@piggy123 taky jsem se zasmála hkavne at uz je vse v pořádku a tobe at to vse dobre dopadne pak mi napiš

piggy123
12. bře 2020

@eliskaamichal tak mám novinky, které se ani novinkami nazvat nedají. Byla jsem u odborníka a ten mi nesdělil NIC nového, akorát že chce udělat znovu ještě jednou test průchodnosti vejcovodů a znovu sledovat jeden měsíc můj cyklus 🤯 Fakt jsem čekala dlouho na tuhle schůzku a výsledek nulový. Tohle mi mohli říct hned, že to chtějí zopakovat a nemuseli mě nechat čekat dva měsíce zbytečně. Fakt mě to naštvalo. Takže teď čekám na menstruaci a pak se jim mám ozvat....

Co se tyče mé endometriózy a myomů, tak říkal, že to asi odstraňovat nebudou 😕

eliskaamichal
12. bře 2020

@piggy123 tak to me mrzí. Clovek ceka a pak doufá ze se neco změní. . To je šílený 😡😡😡😡 snad se to v dobré obrátí a bude vse jak má...drzim pěsti

piggy123
13. bře 2020

@eliskaamichal jak si na tom ty? Čárka pořád sílí? 🤗

eliskaamichal
13. bře 2020

@piggy123 ted jdu od doktorky byla tam dutinka a gestacni vacek pristi patek jdu znova dala mi neschopenku ze nemám chodit mezi lidi. Tak snad uz bude vse ok.😘

piggy123
13. bře 2020

@eliskaamichal to je super!!! Už se těším za týden, co bude 🤗

eliskaamichal
13. bře 2020

@piggy123 snad uz cse bude v pořádku 🙏🙏🙏

piggy123
17. bře 2020

@eliskaamichal další nové zprávy - dostala jsem menstruaci a volala k doktorovi, abychom se domluvili teda na tom dalším vyšetření průchodnosti vejcovodů a sledování cyklu.

No a odpověď - mám zavolat až v květnu! Kvůli momentální situaci s koronavirem stopnuli všechno, co neohrožuje na životě či co není nezbytné... Takže žádné prohlídky, žádné konzultace, žádná vyšetření atd 😕 Takže my se snad nikdy nedočkáme 🙈😂

hanicka2310
17. bře 2020

@piggy123 ty jo to je pěkný no. Kvůli nějakýmu viru. Já jsem objednaná na pondělí na utz na ivf a čekám Teda na nějaké info co bude a nebude

piggy123
17. bře 2020

@hanicka2310 já být tebou tak tam zavolám a zeptám se pro ujištění, jestli zůstává vše dle původního plánu, a nebo jestli změnili provoz a dělají jen to nejnutnější....

hanicka2310
17. bře 2020

@piggy123 samozřejmě za zavolám ale dnes jsem se nedovolala

eliskaamichal
17. bře 2020

@piggy123 no me by z toho skrablo 😡😡😡 ale dockate se neboj

eliskaamichal
20. bře 2020

@piggy123 ahoj tak jsme po kontrole jsem 6+0 srdíčko bije tak snad uz bude vse jak má 🙏🍀❤