Snažilky....tady. Komu se hned nedaří?

31. črc 2022

Ahoj holky, napadlo mne založit novou diskuzi, kde si budeme říkat radosti a strasti snah o miminko. Založila jsem novou, i když na podobné téma jich jsou tu mraky. Ale tahle bude naše a nerušená 🙂
Jak se máte? Jak dlouho se snažíte a o kolikate dítě? Pište vše, co vás napadne 🙂
Mně je 35 a bylo by to moje třetí 🙂 snažíme se půl roku a nic zatím. Plodné dny si hlídám ovulačními testy. A už z toho začínám být právě rozladěná a smutná. Zároveň tím nechci žít furt, ale chci se s někým o tom pobavit. Okoli nemá tušení, že se snažíme, proto dávám i anonym.

autor
4. srp 2022

@junykessy to máš tedy taky hezkou historii. To mě moc mrzí a držím palce

kkkt
4. srp 2022

@junykessy držím palecky 🙏

tynule2224
17. srp 2022

Ahoj je my 26 přítelovy je 29 let. Máme jednoho syna tomu jsou 4.roky a první těhotenství šlo hned na poprvé a druhé nejde. Už je to rok co se snažíme beru prášky duhapston a nic. Ze začátku jsem byla strašně zoufalá brečela jsem a dělala jsem si testy a nic. Pak jsem nastoupila do nové práce a nějak jsem to vypustila jenže čím dál víc mých spolužaček nebo známých mají druhé miminko a mě to zase bolí na ❤️ že já nic. 23.srpna jedu na gynekologii kde se bude řešit co dál tak třeba se stane zázrak a bude tam nějaký náznak že jsem 🤰. Jinak mám děsný strach z té kontroly a z toho všeho do mě čeká. Mám i strach že třeba druhé nebudu moc mít ano zní to hnusně můžu být ráda že mám jedno dítě nikdo nemůže mít žádné vím. Jsem strašně moc ráda že máme malého. ❤️❤️ Ale nějak tak jsem si přála mít k tomu prvnímu sourozence aby si mohli hrát spolu. Ale uvidíme co bude. Všem děti. Palce ať se zadari 🥰😍

spygy
18. srp 2022

@tynule2224 určitě se zadání, chce to čas, hen je smutné, že někomu se zadaří skoro hned s někdo čeká rok a více 😔 to je hrozná doba....

kkkt
18. srp 2022

@tynule2224 drzim palecky. Ja stale hledam odvahu k mudr zavolat, nejaky vnitrni strach o to na co prijde. Ale nedavno me zarazil clanek ze problem s 2 otehotnenim je castejsi nez bychom si mysleli. Jen ze o tom se stale az tak nemluvi 🤷‍♀️

autor
18. srp 2022

@tynule2224 pojď do soukromé skupinky 🙂

susmevem
18. srp 2022

Také jsem zažádala o vstup do skupinky. Jinak jsem prodělala v prosinci biochemko a zítra jdu na revizi po zamlklém těhu 😔. Bylo to naše třetí, tak snad se ještě zadaří...

tynule2224
19. srp 2022

@kkkt
@spygy
Přesně hodně se o tom psalo že druhé početí se nedaří plno žen :/ také mám strach ale říkám si aspon to budu mít za sebou a žačne se to řešit za času kdyby náhodou tam něco bylo než jít pozdě k DR. a už by to nešlo řešit. Jsem ráda že mám doma roubíře neumím si představit že bych neměla dítě a tohle řešila já bych se zbláznila asi nevím a moc vám všem přeju at se vám zadaří a jste štastný.

autor
19. srp 2022

@susmevem super, jen pojďte do skupinky 🙂

fany122e
30. srp 2022

Je mi 36, po nevydařeném vztahu mám konečně normálního chlapa, začali jsme se snažit v červenci v den mých 36. narozenin, těhotenství sice klaplo hned, ale po 9 dnech zpoždění odešlo s ms (biochemko), začala jsem brát yarilo a inofolic, dva dny po jsem dostala covid, horečky a 14 dní nemocná, ms měla přijít 25.8. a nic, test negativní, ovulaci jsem nepoznala (dříve bez problému). Vím, že se nesnažíme dlouho, ale i tak mě to trápí.

marketa1218
30. srp 2022

Ahoj ráda bych se také přidala do skupinky, posílala jsem žádost 🙂.Více o sobě až tam. Děkuji 🍀

anonym1234567890
28. zář 2022

Ahoj holky co myslíte je tam duch?

nick1234
28. zář 2022

@anonym1234567890 za mě teda bohužel úplně bílo 🤷‍♀️😞

nihanin
28. zář 2022

@anonym1234567890 za mě negativní

autor
28. zář 2022

@anonym1234567890 za mě nic,, 🙈