• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky z Ostravy

6. března 2013 
autor
Taj ja jdu udelat jednu, dve se mohou udělat vždycky...nebo treba podskupina na jiné téma :slight_smile:
27. říj 2012 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky je to tady: http://www.modrykonik.cz/diskuse/soukrome-diskuze/snazilky-z-ostravy-jen-mezi-nami/
dala jsem tam snad všechny jména, co jsem zde našla. Kdyby to nekomu nešlo, nebyl v tom úmysl, snažila jsem se nikoho nepřehlédnout :slight_smile:. Když tak napište do zprávičky, hned doplním :slight_smile: Je tam i v popisu, že nové snažilky mohou přijít. Prosím tedy všechny, ať se přesuneme do soukromí, kde se dájí poté řešit i soukromější věci :slight_smile:
27. říj 2012 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,tak se k vám přidávám s velkou radostí.Taky se snažíme,snažíme,snažíme :slight_smile:Tak věřím,že se nám to všem letos podaří :slight_smile:
24. led 2013 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sardolines Ahojky, my jsme v soukromí, ale můžeme poprosit @apinka ať tě přidá mezi nás :wink:
30. led 2013 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji to bych byla ráda
30. led 2013 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@werunka21 hotovo :slight_smile:
31. led 2013 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@apinka prosim take o pridani do soukrome diskuze, dekuji predem :slight_smile:
4. bře 2013 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muribana Ahojky, apinka (zakladatelka) se zdá, že nás na nějakou dobu opustila, je neaktivní. Už jsem psala adminům, jestli to nejde nějak jinak :wink:
4. bře 2013 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@werunka21 Ahoj, můžu taky poprosit o přidání do soukromé diskuze :wink:
6. bře 2013 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muribana
@poppy11 Holky, už se na tom pracuje spolu s adminy. Pokud se Apinka neozve, tak se změní zakladatel soukromky. Tak vydržte do konce týdne :wink: . Stejně nemáte o co přijít, momentálně je tam "mrtvo" :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Tak snad nám to tam aspoň oživíte :slight_smile:
6. bře 2013 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojki tak jestli se můžu přidat přidám se ráda,my se snažíme o druhé už od května,zatím tedy sami a uvidíme ,počkáme když tak ještě do příštího roku a kdyby to nešlo,šli bychom zase do umělka,akorát je třeba i našetřit penízky,ať jsme připraveni.Jinak tedy mě je 35 let a Vojti bude mít ted v červnu 3 roky.
6. bře 2013 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek