Snažilky z Ostravy

apinka
15. zář 2012

Hledám všechny ženy, slečny, dámy 🙂, ..které se začínají snažit o miminko. Ve více lidech se to přece lépe táhne 🙂. Náš první pokus byl před týdnem, tak uvidíme příští týden, jak to dopadlo. A jak jste na tom vy?. Třeba tady každá z nás najde nějákou spaningpartnerku pro těhu i po těhu 😉

apinka
autor
27. říj 2012

Taj ja jdu udelat jednu, dve se mohou udělat vždycky...nebo treba podskupina na jiné téma 🙂

apinka
autor
27. říj 2012

Holky je to tady: https://www.modrykonik.cz/diskuse/soukrome-disk...
dala jsem tam snad všechny jména, co jsem zde našla. Kdyby to nekomu nešlo, nebyl v tom úmysl, snažila jsem se nikoho nepřehlédnout 🙂. Když tak napište do zprávičky, hned doplním 🙂 Je tam i v popisu, že nové snažilky mohou přijít. Prosím tedy všechny, ať se přesuneme do soukromí, kde se dájí poté řešit i soukromější věci 🙂

sardolines
24. led 2013

Ahojky holky,tak se k vám přidávám s velkou radostí.Taky se snažíme,snažíme,snažíme 🙂Tak věřím,že se nám to všem letos podaří 🙂

werunka21
30. led 2013

@sardolines Ahojky, my jsme v soukromí, ale můžeme poprosit @apinka ať tě přidá mezi nás 😉

sardolines
30. led 2013

děkuji to bych byla ráda

apinka
autor
31. led 2013

@werunka21 hotovo 🙂

muribana
4. bře 2013

@apinka prosim take o pridani do soukrome diskuze, dekuji predem 🙂

werunka21
4. bře 2013

@muribana Ahojky, apinka (zakladatelka) se zdá, že nás na nějakou dobu opustila, je neaktivní. Už jsem psala adminům, jestli to nejde nějak jinak 😉

poppy11
6. bře 2013

@werunka21 Ahoj, můžu taky poprosit o přidání do soukromé diskuze 😉

werunka21
6. bře 2013

@muribana
@poppy11 Holky, už se na tom pracuje spolu s adminy. Pokud se Apinka neozve, tak se změní zakladatel soukromky. Tak vydržte do konce týdne 😉 . Stejně nemáte o co přijít, momentálně je tam "mrtvo" 😝 . Tak snad nám to tam aspoň oživíte 🙂

kasa
6. bře 2013

Ahojki tak jestli se můžu přidat přidám se ráda,my se snažíme o druhé už od května,zatím tedy sami a uvidíme ,počkáme když tak ještě do příštího roku a kdyby to nešlo,šli bychom zase do umělka,akorát je třeba i našetřit penízky,ať jsme připraveni.Jinak tedy mě je 35 let a Vojti bude mít ted v červnu 3 roky.