Snažim se otěhotnět, ale mám strach, že to nepůjde

blackie26
4. říj 2008

ahoj nevim kam se zaradit tak jsem zalozila nove tem problem je v tom ze se snazim otehotnet ale mam pocit ze to nepujde tak rychle...neboze mi bude spatne.....

milin
4. říj 2008

jj je to mozny.Tohle by melo byt ok.Telo se musi srovnat s toho ze se do nej necpe HA.
Horsi by bylo kdyby si krvacela(spinila) po styku tak jak jsem to mivala ja ☹ .

janca.k
4. říj 2008

milin: já si taky říkám, že by to byl krásný dárek pod stromeček, takový těhu test se dvěma čárkama 🙂 no uvidím, nechci se radovat a těšit předčasně a doufám, že ne zbytečně. Ale musím přiznat, že bych ráda otěhotněla přirozeně, teda pominuli ty prášky 😀 budu nám oběma držet palečky

milin
4. říj 2008

Janco neboj verim ze do Vanoc se nam to podari objema 🙂
A meli jste s manzou ci pritelem uz nejaky vysetreni od dr. ?

janca.k
4. říj 2008

milin: jo jo, já podstoupila odběr krve na hormony a manžel spermiogram, ten dopadl na výbornou, lékařka říkala, že by mu ho mohli jiní chlapi závidět 😀 a já mám nízkou hladinu FSH a vyšší prolaktinu, tak snad to ty prášky nějak srovnají, pokud ne tak mě po novém roce laparo, kvůli průchodnosti vejcovodů a horší bude varianta, že moji neplodnost způsobuje prolaktin, tam je prý léčba zdlouhavá a ne zrovna příjemná ☹

milin
4. říj 2008

Tak to je mi lito,ale verim ze vse dopadne ok. Verim ze ten Clostik ti pomuze. 😉
Laparka je v poho, rika se tez ze pokud se udela vysetreni na pruchodnost tak je tam tez vetsi moznost otehotneni. Ale to je otazka budoucnosti,verim ze do Vanoc se to podari. 🙂 😀

hehena
4. říj 2008

MILIN ono je to i po tom styku... né teda po každém! co je pak za problém?
(HA neberu sedmý měsíc)

tak mě by se takovej vánoční dárek taky líbil... a když ne, tak třeba dubnovej dárek 🙂)) no kdyby se to dalo tak naplánovat 🙂)) 😉

janca.k
4. říj 2008

jasně, začnu bát optimistka a budu věřit, že na Vánoce budu dávat pod stromeček počůraný těhu testy 😀 😀 taky mi holky říkaly, že po laparu je šance větší, vejcovidy jsou čisté a průchodné a jde to líp, tak uvidíme...však si tady dáme vědět 😀

milin
4. říj 2008

jj Janco vsak tady se to holky vzdy dovi jako první 😀 😀

Helen ja te nechci ztrasit.Vís ja po kazdem styku zacala krvacet proste ruzova cervena nebo nekdy jen spinit.A pak to trvalo i par dni a nebo az do MS.Volala jsem to dr a ta mi rekla ze to mam presne sledovat kdy a jak dlouho.Rekla ze mi ze je mozne ze mam neco na cipku.No tak jsem to tak mela 2mesice.Pak jsem sla k ni na KO.Tam mi rekla ze mam malinky vridek na cipku,ale ze mi pro jistotu vezme cytologii.Nu a tedy byl kamen urazu.Zjistily nam ze mame Ureoplazmata,ktere muzou zapricinit tez neplodnost.Pac muzou zaslepit vejcovody.

Verim ze tvuj pripad to neni.Jen jsem nevedela v jakem pripade spinis.Ju hold nekdy to clovek nesmi podcenovat. 😉

hehena
4. říj 2008

Milin tak já už Ureoplazmu měla... a nedoléčili jsme to! bohužel jsem nemohla brát ty antibiotika kvůli srdci.
byla jsem pak na kontrolních stěrech, ale od tý doby jsem na gyndě nebyla... půjdu až tenhle měsíc. tak radši požádám znovu o kontrolní stěry.

jinak vřídky tam mám taky - ale tohle jsem našla v jednom článku
"Je možné, že na povrchu čípku nahmatáme malé hrbolky. Není třeba panikařit, protože jsou to většinou drobné nezhoubné cysty (vřídky), které se občas objeví a zase ztratí."

😲

baeszinka
4. říj 2008

Ahojky holky,můžu mezi vás?Taky se snažíme o miminko,ale zatím nic ☹ I já si myslela,že to půjde snadno,jednoho dne si řekneme že chceme mmíska a druhý den to půjde...snažíme se zatím krátce..od července.Ale stejně...i já mám strach... 😖 JO NEMÁME TO LEHKÝ,ŽE..

hehena
4. říj 2008

Baeszinko ahoj 🙂
to se snažíte třetí měsíc? neboj se nic, za chvíli je to tu! většina žen otěhotní tak do 6ti měsíců. takže to je za chvíli 🙂 no ne? 🙂 😉

baeszinka
4. říj 2008

no,uvidíme,ale bylo by to fajn 😉

hehena
4. říj 2008

já se zase bojím spíš mateřství jako takovýho.. ani ne toho snažení. prostě člověk děsně chce a pak když příde ta chvíli, že už by jako mohla bejt ta správná doba, protože přídeš na to, že asi žádná doba, by nebyla ta správná 🙂))), tak zas tyhle pochybnosti... 🙂))

baeszinka
4. říj 2008

jo to znám,taky z toho mám strach.A manže má zase strach,že si ho přestanu všímat a nebo že ho budu chtít mít pořád u sebe a nikam ho nepustím...

baeszinka
4. říj 2008

a taky mám strach,když vidím některý ty fotečky těch těhulek,toho ohromnýho bříška..někdy to vypadá,že jim to bříško praskne!!! 🙂 😖
Prostě se bojím všeho....novýho...však víte sami 🙂

hehena
4. říj 2008

BAESZI 🙂 nepraskne bříško, ale zase praskne kůže - aspoň mě je jasný, že to u mě tak dopadne, bo mě stačila HA a mám popraskanej zadek a boky, dokonce i prsa a to rozhodně nemám nadváhu. holt hormonální změna.
já se zas tak trochu bojím, abych to břucho utáhla 🙂))) a taky toho, že mě dost budou bolet záda v těhu... 🙂)) ale tohle jsou takový nepodstatný věci. Manžel naštěstí žádný strachy nemá, bo ještě ten kdyby mě zásobil svým strachem tak skočím do zdi... to už bysme se nikdy nerozhodli a pořád odkládali 🙂... neříkám, že není ještě čas... jen nevím, jak na dítě přestat myslet... nemám mateřský pudy a touhy jako takový - možná už je to utlumený rozumem, neb dítě chci už dobrý dva roky, ale pořád ten rozum byl silnější... teď jsem zrovna v tý fázi, kdy jsem chtěla před rokem být a "plánovala si" že tak v tu dobu, by to bylo ideální... a ono je to teď tu, muž chce, já chci, ale mám pěkný bobky 🙂))))

já mám pocit, že pro spoustu z nás, co tu jsme, by bylo nejlepší, kdyby to prostě přišlo náhodou... bez dlouhýho přemejšlení, prostě bys byla s tím, s kým vlastně chceš těhule a ono by to nějak dopadlo... já totiž nějak věřím, že i když bych se bála, tak by mě ty hormony udolaly a byli bysme prostě šťastný! ale takhle - je hrozný, když se v tom člověk tak pitvá a mozku a toku myšlenek ne a ne poručit! 😲 😀 😒 😉 🙄

blackie26
autor
4. říj 2008

ahoj holky tak koukam ze ste to tu pekne rozjeli mam radost my dnes se znazilkovanmi asi nic nebude je unavenej zejtra jde ezdit na okruch s motorkou..ale nemma ani asi ovulku protoze nemaam na tekly prsa .ted jsem se vratila z vcecere maj tak krasnou holcicku...

blackie26
autor
5. říj 2008

ahoj je tu nekdo?

katka82
5. říj 2008

Ahoj Blackie 🙂 v 9:43 jsem měla půlnoc 😀
Jsi tu ještě?????

baeszinka
5. říj 2008

hojky Holky,
jj fakt nejlepší by bylo,kdyby to snažílkování přineslo úspěchy hned,aby pak člověk nad tím nemusel dlouho přemýšlet...a uvědomovat si postupně všechna pro a proti..... 😎

blackie26
autor
6. říj 2008

ahoj
je tu nekdo?

rony78
6. říj 2008

Ahoj holky. Omlouvám se, že "lezu". Taky jsem měla a mám strach. Bude mi 30 let. Před pěti lety jsem si říkala, že to nezvládnu a ani nedovedu přebalit dítě a natož ho utišit když pláče ( kamarádky dítě). A teď jsem zase v takovém období, že toužím po dítěti a ono nic ( snažíme se přes rok) Nemnějme strach 😉

hehena
6. říj 2008

Blackie ahoj 🙂 já sem průběžně nakukuju 🙂 a koukám co nového!

Rony ahoj! a teď už si tohle neříkáš? 🙂 já často 🙂 sice už se nebojím, že bych dítě nedokázala utišit, ale já normálně zkoušela přebalovat - a co myslíš??? no jak z blbýho filmu... asi napotřetí se mi to povedlo, vítězoslavně jsem postavila dítě a plenka dole... 😠 😒 😀

blackie26
autor
6. říj 2008

ahojky posledni ms jsem mnela 18.9 tak uvidime jestli pride mrcha..nech ci si nic namlouvat ale vcera mi bylo zle v aute mozna jsem jen neco spatneho snedla a mam porad hlad tak uvidime

hehena
6. říj 2008

BLACKIE a kdy má dorazit MS??? teď si tak týden po OVU??

blackie26
autor
6. říj 2008

ja pocitam tak 15 rijna... nevim kdy mam ovulku

hehena
6. říj 2008

Blackie, máš krásnou délku cyklu, takže u tebe OVU mohla být ten průměr 12 (-14) DC... takže bys teď mohla být přesně týden po OVU. tzn. 7 DPO, takže za týden už určitě uvidíš výsledek! 🙂 tak držím pěsti, ať to tam je!!!! 🙂 😉

hehena
6. říj 2008

já jdu teď v pátek na gyndu! takže u mě se teprve uvidí co se mnou 🙂 navíc beru jiný léky na srdce, při kterých se teoreticky nesmí těhotnět, tak jsem zvědavá co mi řekne kardiolog... budu mít takovej zdravotní měsíc. bo ještě musím na vyšetření štítky... a tak nemám rád obíhání dr. s papírama... ale kdo jo, že jo? 🙂))
a když to pak bude OK, tak teprve začně nějaký snažení...

baeszinka
6. říj 2008

heheno,já to taky s dětma neumím 😖 Když jsme byli na praxi na novorozencích,strašně nerada jsem tam chodila..miminka zbožňuju,ale jen se na ně koukat,ale hlavně nebrat do ruky..mám strach,že jim něco udělám..i když asi když je to miminko tvoje,taky to člověk vidí trochu jinak.A hlavně si toho svýho drobečka prostě do ruky vzít musíš 😀

baeszinka
6. říj 2008

ahojky rony,to je děs co,člověk když už se rozhodne pro mimi a touží po něm,tak to jak na potvoru nejde 😠