Snažím se otěhotnět, zatím nic. Praha, Benešov
1. led 2014
Ahoj všem, už nevím přesně, ale pár měsíců to bude co se snažíme, ale zatím nic, Jak je to u Vás? řešíte to s lékařem nebo zatím ne.
Ahoj všem, už nevím přesně, ale pár měsíců to bude co se snažíme, ale zatím nic, Jak je to u Vás? řešíte to s lékařem nebo zatím ne.