• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o mimčo

15. května 2014 
@cooke ahojjj držím palečky ať se už zadařííí!!!
9. zář 2013 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@benerika no já to právě zjistím kdy mi začíná,ale jestli už je to ta chvíle nebo to začíná :slight_smile: těžko říct . Ale díky
)
9. zář 2013 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jak často sexujete ??? :grinning:
9. zář 2013 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@versi25 my jak kdy, někdy jednou týdně :grinning:, někdy třikrát a pak zas třeba každý den:grinning: Nesoustředíme se na snažení. Dr mě říkal, že ale není dobré sexovat každý den.
10. zář 2013 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@versi25 poslední dobou skoro každý den,ale jen protože jsem si zase začla užívat sex :slight_smile:
10. zář 2013 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dělala vám vaše dr ultrazvuk, aby zjistila ovulaci? Nevím, jestli ji o to můžu požádat.
10. zář 2013 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak nějak tu bloumám po forech, a narazila jsem na Vás :slight_smile: ..... S manželem máme skoro 10 měsíční holčičku, a přemýšlíme o to že by jsem si pořídili ještě jedno mimčo..... Tak za rok ...
10. zář 2013 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ ivajaro v teme Rodinne problemy pises ako si s manzelom nerozumiete atd. a ty s nim planujes dalsie dieta????
10. zář 2013 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj taky se snažíme o miminko. Doma mám 13 měsíců a 12 let kluky. Po porodu jsem měla 2 injekce antikoncepce sayana. Po vysazení přišla MS jen 1x za skoro 7 měsíců a to před 60-ti dny. Včera jsem byla na gyndě a dr říkala že nemám vůbec sliznici a doporučila mi estrovone. Zítra mi dojde poštou :slight_smile: ale přemýšlím jak to mám brát. Četla jsem diskuse na tohle téma a někdo to bere zhruba jako clostík, ale netuším jestli by mi to tak pomohlo na tu sliznici :unamused:
10. zář 2013 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@catse vyzkoušej i pít kontryhelový čaj, 1x deně třeba i půl litru. Mě hodně pomohl když jsem měla cykly třeba přes 60 dní.... a určitě neublíží :slight_smile:
11. zář 2013 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj kotryhel znám má se pít do ovulace na sliznici to je fakt bože jak mi to mohlo vypadnout :slight_smile: díky
11. zář 2013 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cooke Jj kotryhel znám má se pít do ovulace na sliznici to je fakt bože jak mi to mohlo vypadnout díky
11. zář 2013 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@catse já ho pila vždy od začátku MS tak do 18 DC pak týden pauza a znovu :slight_smile: pomohl mi hned po deseti dnech pití :slight_smile:
11. zář 2013 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cooke no jenže já momentálně podle doktorky ani MS mít nemůžu tak nevím jestli ho mám prostě pít teď nebo čekat až se někdy MS dostaví
11. zář 2013 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky, můžu se přidat? :sunglasses:
11. zář 2013 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@catse Jak dlouho se snažíte? I kdyby půl roku, popros o folikulometrii, ultrazvukem Ti bude měřit folikuly, jestli rostou.....a tak...pokud ne, zkusí se pravděpodobně clostilbegyt...který pomáhá folikulům dozrát a pak i k uvolnění vajíčka.....ALe gyndaři občas nedají maximální dávku a pak to nemusí zabírat.... :grinning:
11. zář 2013 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@catse začala bych ho pít hned, tak jsem to udělala já .... prostě začni pít a až se dostaví MS tak můžeš začít počítat tech 15 dnů cca do ovulky (tu stejně nikdy neodhadneš tak já to dělala tak že jsem 3 týdny pila a týden pauza :slight_smile:
11. zář 2013 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. zář 2013 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,jo jo jo, naděje umírá poslední....Jak dlouho se snažíte?
:sunglasses:
11. zář 2013 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl ahoj začali jsme se snažit až teď. V pondělí jsem měla na gyndě první kontrolu po roce od 6-ti nedělí. Vaječníky asi zatím taky nepracují ten jeden je dokonce malý ještě utlumený tou sayanou. Dr říkala právě že je teď hlavní problém ta sliznice, že i kdybych měla ovulaci tak se miminko nemá kde uchytit a že mám zkusit tu soju a když se do prosince nepodaří otěhotnět mám dojít znovu
11. zář 2013 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cooke měřím BT tak na ovu bych asi došla, ale ta taky není takže to asi zkusím pit hned :wink:
11. zář 2013 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@catse udělej si čajik a určitě bude sliznice ukázková :slight_smile: Já nějak bylinkám moc nevěřila, ale když mi po deseti dnech přišla MS normálně a ne po třech měsících - nemohla jsem uvěřit :D
11. zář 2013 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cooke jj zkusím ho akorát se chystáme s prckem ven tak se stavím v lékárně :wink:
11. zář 2013 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@catse Jo,tak to jo...No, já sliznici neměla.A teď po půl roce ukázková 9.den 8,1 mm.Čím to nevím.Pila jsem Nosifol 3 měsíce...Nikomu neublíží.Beru utrogestan 15.-24. den cyklu.. :sunglasses: ..A teď jsem si koupila tinktury od paní Podhorné...Ale ty piji jen pár dní.....ale já mám mrtě problémů.... :sunglasses:
11. zář 2013 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl a jak dlouho se snažíte vy?
11. zář 2013 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annesiria jo já co neberu prášky jsem taky dost náružívý :slight_smile: manžel je jeno rád :slight_smile:
11. zář 2013 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benerika jo to už jsem taky slyšela :slight_smile: že se má se spermiema šetřit, ať jsou hbité :grinning: teďka jsem četla,že musž by se měl před sexem sprchnout sudenou vodou :slight_smile:
11. zář 2013 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@versi25 že se do toho míchám, ale na hbitost je prý dobré i kafé nebo energeťák :wink:
11. zář 2013 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@versi25 ta studená voda by asi neprošla, můj je dost zimomřivec :grinning:

@catse kafíčko pijeme:slight_smile: a kofolu, ta má taky kofein, tak třeba taky pomáhá.

No ale holky stejně si myslím, že naši spermoši jsou ok :slight_smile:, hlavně, aby to klaplo u mě a měla jsem ovu:(
11. zář 2013 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benerika ještě k tomu dotazu ohledně utz na ovulaci určitě to chtít můžeš pokud se snažíte delší dobu tak by ti to i dr měla navrhnout sama. Nevím jestli ti dává něco za léky na ovulaci pokud ano pak by to měla zkontrolovat utz 100%
11. zář 2013 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek