• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se o mimčo

15. května 2014 
@catse jo to taky jsem četla:slight_smile: nebo kakao či čokoláda:slight_smile: máme doma zásoby :grinning: a to jsem nechtěla z toho hon nadítě :(
11. zář 2013 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky tak hlásíme,třetí týden těhotenství....Všem držím palečky,at se zadaří a at rozjedeme další téma... :slight_smile:
11. zář 2013 ve 21:25  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@versi25 a prý je dobré jíst hroznový cukru u ženy že jsou prý nějakým způsobem spermie schopné ho příjmout z plodného hlenu a získat z něj energii. Ale to už jsou jen takové perličky :wink:
11. zář 2013 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všichni:slight_smile:
@catse aha, tak to mám potom asi špatnou dr:(. Nedělala mi utz, ani když jsem brala clostik:( Zkusím tam ale zavolat a uvidím. No a teď neberu nic, chtěla jsem to nechat přírodě, ale nevím, jak dlouho mi to vydrží;) Ty bereš nějaké léky, nebo vitamíny?
12. zář 2013 v 06:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benerika dobré ránko, já teď zkouším Estrovone je to přírodní estrogen. Nemám sliznici tak doufám že s tím mi pomůže :wink: jinak jsem četla na slovenském koníkovi nějakou starší diskusi o něm a prý dovede zastoupit i clostik i když pracuje na jiném principu tak výsledek je podobný :wink: a tehdy většina holek co to zkusila byla do 3 cyklů těhotná :slight_smile:
12. zář 2013 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benerika jinak je docela naprd brát clostík když ti ani nezkontroluje jestli ovulka proběhla :frowning2: je to dost svinstvo na to aby to dávali jen tak bez sledování. Za život se smí s clostíkem udělat jen 6 cyklů jinak způsobuje různé závažné onemocnění
12. zář 2013 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@catse opravdu? některé holky tu Clostíka berou neustále ... a třeba i dva denně
12. zář 2013 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinuska25 tichounká gratulace, ale třetí týden těhotenství snad ještě neukáže ani test ne?
12. zář 2013 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cooke měl by se brát jen 6 cyklů za život . Tady jsem sice nová ale v téhle problematice se pohybuju už 2 roky na jiném servru a mám doho docela dost načteno. Celkem mě deptá když ho pak doktor předepíše a ani nezkontroluje jestli ovulka je nebo ne :frowning2:
12. zář 2013 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@catse Tak to je jasný .... můj doktor zvolil jinou metodu, jako první vyšetřil hormonální profil - v pořádku, pak manžela - v pořádku a pak mě poslal na laparoskopii kvůli průchodnosti ..... vše v pořádku tak teď jsem asi 3 týdny po laparce a čekám jak dorazí mrcha ..... jsem ráda že jsem na ni šla a že hormony nechal můj doktor jako tu poslední možnost
12. zář 2013 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cooke ano to je dobrý postup teď bych asi být ním zjistila jak jsi na tom s ovulkou pomocí folikumetrie a pak teprve šáhla po hormonech
12. zář 2013 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@catse říkal že teď měsíc - dva počkáme ... a v případě neúspěchu pak budeme postupovat dál :slight_smile:
12. zář 2013 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cooke dobře. Zkoušela jsi měřit bazální teplotu a nebo ovulační testy?
12. zář 2013 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@catse jj obojí :slight_smile: podle teplot ovulku mám, podle testů taky ... tak už jsem na vše rezignovala a snažím se trošku "vypnout"
12. zář 2013 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
cooke:děkujeme...jj test nam to ukazal už před týdnem a od včerejška máme doma těhotenský průkaz... :slight_smile:
12. zář 2013 v 18:33  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinuska25 tak to jsi 5 tyden ne 3 pocitaji se k tomu 2 týdny co jsou ještě před ovulkou byť těhotná prakticky nejsi :wink:
12. zář 2013 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cooke tak to se snad brzo zadaří :wink:
12. zář 2013 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@catse tak snad to brzy zabere i u tebe a budeš těhulka :slight_smile:
S tím clostíkem mě to taky bylo divné, že mi dal prášky na ovu a ani jsem vlastně nevěděla, jestli ji mám. Když se mi po několika měsících nepodařilo otěhotnět, přestala jsem ho sama brát. Později jsem četla, že dělají utz, když ho holky berou a taky jsem četla, přesně jak píšeš ty, že by se neměl užívat dlouhodobě.
12. zář 2013 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
catse:No prý se nám zadařilo 20tého plus mínus jeden den..Takže 3 týdny a 2 dny.. :slight_smile:
12. zář 2013 ve 22:32  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benerika oni by měli první zjistit všechno kolem, co když máš třeba neprůchozí vaječníky a on tě tím cpe naprosto zbytečně že a pokud ovulku máš tak si myslím že clostík ničemu nepomůže :wink: o tu folikumetrii si řekni :wink: dělá se zhruba 11DC u cyklů 28 dní měl by ti změřit folík a podle velikosti tě pozvat za pár dní znovu jestli už je pryč :wink:
12. zář 2013 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pinuska25 takže jsi prakticky v 6tt :wink: těhotenství se počítá od prvního dne poslední menstruace. Pokud nemáš cyklus 28 dní tak se pak přesnost stáří plodu určuje podle utz. Takže příklad u tebe zhruba 20.8. byla ovulace a někde kolem sex takže poslední MS jsi měla přibližně 6.8. A od toho dne se počítají týdny a pokud máš 5týdnů a 2dny tak jsi už v 6týdnu těhotenství (probíhajícím). Takže fakticky těhotná jsi 23 dnů ale z lékařského hlediska je to 6tt :wink: snad to není moc zmatené vysvětlení
12. zář 2013 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
catse:nn není a moc děkuji..já už chtěla upozornit doktora,že mám v průkazu špatný údaj.Hlavně proto,že nám řekl na den kdy se nám to zadařilo :slight_smile:
13. zář 2013 ve 13:03  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, nechtěly byste tuto diskuzi převést na soukromou?
13. zář 2013 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benerika jsem tu nováček nevím jak se to dělá ani :wink:

@pinuska25 není zač
13. zář 2013 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky jsem tu nová musím se rozkoukat.Snažíme se již 1.měsíc :slight_smile:) už mám doma 14,5měsíčního chlapečka Nicolase :slight_smile: Tak doufáme,že se zadaří. :wink:
13. zář 2013 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,chtěla bych se zeptat,s manželem se snažíme o mimčo a nějak se nám to nedaří :frowning2: nemáte prosím nějaké babkovské rady :sweat_smile: prý se někdy stává že ženská i když jě těhotná může normálně dostat menstruaci?děkuju za odpovědi :slight_smile:
13. zář 2013 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezkou sobotu všem:slight_smile:

@catse taky nevím jak, ale asi to musí udělat zakladatelka diskuze;)

Jinak mě už druhý den bolí břicho, takže už čekám, že to dostanu snad každou minutu. Ale stalo se mi snad poprvé, že mě už tak dlouho bolí břicho a ms nikde. Ona ale přijde, leda, že by se stal zázrak;)
Jak jste na tom, čeká tady ještě někdo v těchto dnech ms?
14. zář 2013 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky @jannys21 @stepa2526 :slight_smile:

@jannys21 to se snažíte teprve chviličku, ale určitě se brzy zadaří, když už máte jedno děťátko;)

@stepa2526 jak dlouho se snažíte?
14. zář 2013 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benerika tak to držím palce ať už nedorazí mrška jedna
14. zář 2013 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@benerika no 3 měsíce :confounded: :confounded:
15. zář 2013 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek