Snažíme se o miminko 2019

monib66
10. led 2019

Pojďme si zkrátit chvíle na čekání 🙂 Jsem maminkou 1,5l chlapečka a od listopadu jsme se začali snažit o druhé miminko.
Pojďme sdílet grafy baz.teplot, ovulační testy a také těhotenské testy. Předávat si rady, zkušenosti 🙂
M.

jennas
13. led 2019

@radullah jee a taky sofinku mas😂😂

pipi_puncocha
13. led 2019

Já dneska 7DPO. Taky čekáme na MS nebo teda radši na její absenci a //. Všem moc držím palce, my se snažíme o první miminko a zatím se nám nedaří. 😒

monib66
autor
13. led 2019

@pipi_puncocha já jsem dnes taky 7DPO. Dny neutíkají. Za 5 dní by měla u mě dorazit MS, tak pokud nedorazí do neděle, zkusím test. Kdy má dorazit MS tobě?

pipi_puncocha
13. led 2019

@monib66 stejně jako tobě. Měla by dorazit pátek. Ale mám stále ještě po vysazení antikoncepce nepravidelný cyklus, tak kdyžtak zkusím taky test v neděli.

monib66
autor
13. led 2019

@pipi_puncocha snad bude neděle šťastná a obě najdeme // ♡

baruss11
14. led 2019

Ahoj holky, tak já jsem dnes 14 DPO a našla jsem // Teď se jen modlim, ať jeste nedorazi ms a je vše v pořádku 😊 Ten strach, když už se to povede je hroznej 😞

margaret88
14. led 2019

@baruss11 Krásný.🙂Gratuluju. Určitě bude všechno v pořádku.

baruss11
14. led 2019

@margaret88 Moc děkuji 🙂 Všem vám tu držím pěsti, ať take mohu brzy gratulovat✊🙂

monib66
autor
14. led 2019

@baruss11 páni 😲 moc gratuluji ♡ určitě bude fazolka prospívat, budu moc držet palce 🍀

baruss11
14. led 2019

@monib66 Děkuji 😙 Já taky moc držím 🍀🍀🍀

margaret88
14. led 2019

@baruss11 za jak dlouho se zadařilo?Snad nevadí že se ptám

baruss11
14. led 2019

@margaret88 Dá se říct, že tak nějak hned. Začátkem prosince jsme se rozhodli, že to necháme náhodě, ale nesledovala jsem ovulaci, po druhé už jsem ji vysledovala a hned to vyšlo🙂 Teď ještě, aby se udrželo, no.

margaret88
14. led 2019

@baruss11 tak to je super.🙂 My se teďka od ledna taky snažíme. Plodný dny bych měla mít tento týden...ovulaci někdy pátek,sobota neděle.(asi)MS nemám úplně pravidelnou takže ovu taky přesně nevím. První těhu jsem měla na poprvé,uvidíme co teď. 😊
Určitě budeš mít všechno v pořádku.😊

baruss11
14. led 2019

@margaret88 Já také první tehu na poprvé 🙂 Tak to u vás bude určitě taky rychlé 🙂 Tak držím pěsti 😊🍀

radullah
14. led 2019

@jennas To mě baví... tyhle náhodičky :D

Dnes jsem 7 DPO a od 5DPO cítím podbřišek. Nejdřív jako krátké ms bolesti, pak už jen takové tahání a dloubání, cítím to celý den. Žádné nidační krvácení, ale to jsem neměla ani při jednom těhotenství. Mám příšerný nutkání udělat si zítra ráno test :D ano takhle brzy a nejspíš zbytečně. Před 5ti týdny ke mě přišla dcerka a říká mi "mamí, máš v bříšu mimino !" Tak jsem se smála, ale pak mi vyšel test. Tak se jí ptám teď a říká mi, že jo...ale říká mi, že ho mám i na koleni :D

radullah
14. led 2019

@baruss11 úžasný, potichoučku gratuluju!

dasenka12018
14. led 2019

Přidávám se k vám, snažíme se 3 měsíce o prvni miminko, tento měsíc si měřím BT a zkouším ovulační testy. Dneska jsem 3 DPO, čekání je šílené, 27.1. by měla přijít MS tak jsem zvědavá 😊 Hodně štěstí holky a co nejdřív // na testu 🍀

jennas
14. led 2019

@radullah drzim pesticky....ja.dnestak 3dc a ms silena po tom biochemku..jeste musim v pa na.gyndu na ultrazvul pry,jestli je vse ok...😉

baruss11
14. led 2019

@radullah Děkuji 😊

krasnohorka
15. led 2019

Ahoj holky, taky se k vám přidávám. My se snažíme od listopadu. Mela jsem do te doby bezproblemovy cyklus, ale chtela jsem to trochu popostrcit a koupila jsem si drmek forte no a nejspis diky tomu jsem zacala spinit uz tyden pres ms. To samy se opakovalo i minuly cyklus, takze jsem se kvuli tomu objednala k doktorovi- ve ctvrtek tam jdu. Budu zrovna 14DC, tak mi třeba řekne jestli je ovulace a nebo jestli bude. A začala jsem brát tento cyklus gynex 3x7 kapek denně, tak jsem na to zvedava. Snazim se na to nemyslet, ale to je fakt tezky 😄přeju vam vsem moc moc moc stesti 🍀

monib66
autor
15. led 2019

Holky, tak mně do 3 dnů dorazí MS ☹ Klesla mi bazalní t., což znamená příchod MS. Dnes se mi v noci i zdálo, že jsem našla // na testu, o to víc je mi dnes smutno :'(
Snad se zadaří/zadařilo Vám holky 🍀

baruss11
15. led 2019

@monib66 To mě moc mrzí😞 Příští měsíc už bude určitě váš ✊🍀 Já teď trnu hrůzou, at je vše v poho.. všude čtu o mimodeloznim, ZT a pod. Dr. mě čeká až za 3 týdny, do té doby se zbláznim 😵

margaret88
15. led 2019

@monib66 😟To je mi hrozně líto.Ale nesmutni,ono se to zadaří. 🍀✊

margaret88
15. led 2019

@baruss11 Nic takovýho nečti..proč taky? Seš těhu a všechno je a bude v pořádku.

margaret88
15. led 2019

pardon.....já tykám jak je to tady zvykem.

baruss11
15. led 2019

@margaret88 Díky. V pohodě, já taky tykam, myslela jsem "váš" jako tvůj a tvého muze 🙂

monib66
autor
15. led 2019

@baruss11 Snad ano. Jinak úplně si dovedu představit, jak Ti je. Já o první "miminko" přišla v 8tt a když jsem otěhotněla podruhé, ten strach, že se vše bude opakovat mě přešel až s prvními pohyby. Moc Ti přeji, ať je vše v pořádku a miminko hezky roste ♡

@margaret88 snad ano. Ještě, že už mám alespoň jednoho ďáblíka 😀

margaret88
15. led 2019

@monib66 no právě. Taky mám doma malou treperendu.😊❤

jennas
15. led 2019

@monib66 ja ted mela posledni dva cykly bazalku 37.3 v den ms a dorazila stejne...je pravda ze podruhe to.bylo biochemicke co odeslo...ale minule s takovou teplotou to.bylo tehu..tak.bazalku uz nemerim,nejak tomu uz neverim...😡

marcelina14
15. led 2019

@jennas takže děláš testy nebo to na sobě poznáš?