Snažíme se o miminko. Jak často bysme se měli milovat?

mi_chelle
27. kvě 2012

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat na jendu takovou pikantnost a na vaše zkušenosti. Snažíme se o miminko a zajímalo by mě, jak často by se měli dva snažílci milovat. Je pravda, že po vysazení HA jsem jak utržená z řetězu, jenže jsem někde četla, že pokud se to provozuje moc často, může parťákovi, jak to jen říct, "dojít munice".
Máte s tím nějakou zkušenost?
Děkuji za odpovědi a přeji všem krásný večer!

mamkamarketa
27. kvě 2012

@mi_chelle ahoj
rika se,ze mate milovat obden,pokud se snazite o mimco. at to brzo vyjde 🙂

mi_chelle
autor
27. kvě 2012

Jé, děkuji moc za odpověď🙂 Tak snad to nějak vydržíme 🙂

amallie
27. kvě 2012

@mi_chelle podle chuti, staci 1x za dva tri dny, ale muzete i 5x denne, pokud je partner zdravy, munice mu nedojde

ffiinnkkaa
27. kvě 2012

Hlavně se teda říká a můj zaručený recept je milovat se když na to máté náladu, když to chcete a né jen proto, že chcete otěhotnět 🙂 Hodně štěstí

mi_chelle
autor
27. kvě 2012

@ffiinnkkaa No my to takhle právě brát vůbec nechceme. Aby se nám to nezprotivilo a nezošklivilo. Prostě na to hupnem, když máme chuť a chce se nám. Spíš jestli nevadí, když je to častěji. Navíc jsem minulý měsíc měla cystu a mám nepravidelný cyklus, takže se nemáme ani čím řídit, takže bůh ví, jak to s námi dopadne ☹ Ale zatím se tím netrápíme.

ffiinnkkaa
27. kvě 2012

@mi_chelle Dopadne to jak jinak než dobře..a buďte rádi, že máte na to tolik chuti 🙂 to myslím dobře 🙂

svoba
27. kvě 2012

neřešila bych a měla sex, kdy máte chut 😀

aaaaandi
27. kvě 2012

@mi_chelle Tak mě můj gynekolog říkal, že když chcete otěhotnět, tak je to nejlepší obden, ať je munice kvalitní, není dobré moc často ani zase dlouho otálet, ale podle chuti to bude určitě nejlepší 😉

slundo
28. kvě 2012

přesně, obden je optimální , ale držet se kvůli tomu na uzdě nemusíte 🙂