Snažíme se znova první měsíc. Kdy po spontánním potratu bez revize?

flowerstone
28. čer 2020

Ahoj dámy, minulej měsíc jsem měla samo. Potrat byla jsem teprve v 5 týdnu. Byl to i první mesic kdy jsem si delala ovu test. Bolel mě hrozne vajecnik a tak jsme si ho jen tak udělala a byla to docela dost výrazná čárka, která další den byla už slabší (s 99% jsem otěhotněla ten den) Dnes mě zas bolelo břicho a tak jsem si udělala ovu test a bylo to dost podobný. Co myslite?

Doktor mi říkal ze se máme snažit tak v srpnu/září ale všude jsem četla Jiný názory .. nebyla jse na žádný revizi , odešlo to spontánně.. je mi dobre a myslím pozitivně!

klokanka31
28. čer 2020

@flowerstone Já po samovolnému potratu zkoušela hned, vyšlo to měsíc a půl po potratu, protože mi zůstal jen jeden vejcovod. A mám teď vedle sebe krásnou princeznu. Říká se že to je pohnojený a po potratu se hned otěhotní znova, tak se nerozmýšlej a utíkej za manželem 😉

roxanalit
29. čer 2020

@flowerstone Já měla taky jeden měsíc samovolný potrat a Dr říkala ať se snažíme hned a hned další měsíc jsem otěhotněla a dnes jsem v 11tt 😊 já bych nečekala, snažila bych se hned pokud vše odešlo, byla to jakoby "opožděná menstruace" tak se mi to snažila vysvětlit Dr.

bublinkaaa87
29. čer 2020

Ahoj holky, přidávám se k vám. Také jsem po samovolném potratu v 5 tt, stalo se to teď v dubnu. Vse odešlo samo, bez revize. Doktor říkal, že stačí když proběhne jedna menstruace a může se pokračovat ve snažení. Bohužel mě po potratu chytly ledvinové kameny (trpím na ně cca 10 let, už mám za sebou 8 operací a v pátek mě čeká devátá!). Už se těším, že to budu mít za sebou a huráááá se zase snažit🙂. To čekání je totiž nekonečné. Je mi čerstvě 33 let a děti ještě nemám☹ S bývalým manželem jsme se snažili něco málo přes rok a nic...Takže v hlavě se mi samozřejmě honilo milion myšlenek, že je se mnou určitě něco špatně...Ale spíš to byl asi osud a nemělo to být, protože jsme spolu nezůstali. Nicméně s nynějším přítelem se to povedlo hned na potřetí, bohužel, jak už jsem psala, tak to nedopadlo, ale zase vím, že to jde a to mi dává naději🙂 Takže doufám, že během pár měsíců na testu objevím opět dvě čárky, protože ta radost je nepopsatelná 🙂

lotosek
29. čer 2020

Já taky SP minulý cyklus, na začátku 6tt, odešlo vše náhle samo (i přes Utrogestan). Dr. mi jenom říkal, že by to takhle na začátku považoval spíš za biochemko než potrat, snažit se můžeme, kdy chceme, jak se budu cítit. Dřív by žena jenom myslela, že má zpožděnou MS, a ani by neřešila, že vlastně potratila.
Taky mám teď ovulaci, včera nebo dneska, čípek se mi dneska zavírá. Držím palce. 🍀

arevb
29. čer 2020

Já měla spontánní potrat v 8 týdnu,bez revize, odešlo vše spontánně 🙁 dodržela jsem jakoby 6 neděli, pak přišla MS a další už nee 😃 zítra bude synovi 20 měsíců. Jen celé to těhotenství bylo plné obav, co když se něco stane...

journals
29. čer 2020

@flowerstone Omlouvám se za upřímnost, ale možná by bylo lepší se tolik nesledovat.
"potrat" v 5.tt není potrat, ale spíš zpožděná menstruace. Nevím, jak dlouho na miminko čekáte, ale někdy je lepší nesledovat nebrat to tak vážně. Ony ty testy taky nejsou úplně 100%

bublinkaaa87
29. čer 2020

@journals nemůžu s tebou v tomhle souhlasit. Konkrétně u mě gynekolog slovo "potrat" přímo použil. Byla jsem 5+ něco...těhotenství potvrzeno z krve a už i na ultrazvuku bylo něco vidět.