Špinění mimo cyklus. Máte zkušenosti?

30. čer 2022

Ahojky holky,

Už asi 3 měsíc špiním uprostřed cyklu cca 7 dní, občas jen málo po toaletě na papíru, občas vymenim i několik intimek za den. Je to dost otravné, ale nikdy jsem to tak neměla. Dva měsíce predtim jsem užívala inofolic. TT negativní. S přítelem se snažíme už skoro rok. Setkala jste se některé s tím? Nějaké zkušenosti? Dekuji za odpovědi.🙂

hasara33
30. čer 2022

To může být cokoliv 🤷‍♀️ reakce na ten inofolic, hormonální nerovnováha, může to souviset s ovulací, když je to v půlce cyklu, může to být příznak nějaké pohlavní nemoci (chlamydie třeba), může se jednat o nějaký gynekologický problém 🤔 takhle fakt těžko říct...... nejlepší bude poradit se o tom s gynekologem, ten vy minimálně mohl vyloučit nějaký nějaký gynekologický problém a pohlavní nemoc 🤷‍♀️

gbp
30. čer 2022

v prostred cyklu by to mohlo byt k ovulaci. pripadne i zahnizdovani a pak by to mohlo byt biochemicke a odeslo by to s ms. ale nevim, tyden je dlouho, bude to chtit poradu s lekarem.

lencaa11
30. čer 2022

Vypadá to na ovulaci ,nebo to může bejt třeba nějake změny -jidlo ,stres atd vyzkoušela bych ovu test v té době ,poradila se s lékařem ...

klokanka31
30. čer 2022

Neměla jsi covid? Na gyndě mi doktorka říkala že ženský co prodělaly covid mají různé odchylky cyklu. Špinění, prodloužení cyklu atd...

autor
30. čer 2022

@klokanka31 měla jsem covid v listopadu, tak je to možné, že je to tím. Každopádně si zajdu k lékaři. Moc dekuji za normální odpovědi.🙂

terka80
3. črc 2022

po ockovani a prodelani covidu mam tez problemy se spinenim tyden pred ms,ted to budu resits gyn necham si udelat horm.profil a uvidime