Špinění místo menstuace?

11. únor 2024

Ahoj, místo menstruace se mi objevilo tmavé špinění,spiním už třetí den ale opravdu jen lehce,vetsinou po utreni, na vlozce vesmes nic není..jinak mám normálně ms bolesti. Stalo se vám to někomu? Může to být těhotenství? Ale zase tehotne se necítím vůbec tak tomu moc nedávám a hlavně mám klasicky menstruační bolesti🤔

lilian2111
11. únor 2024

Udělej test a máš jasno. Tyhle dotazy jsou prostě top 😀💪🏻

lujhu
11. únor 2024

Tenhle měsíc jsem to měla taky před ms hnědé špinění pár kapek jsem tam i na WC papíru zkusila jsem tt a ubejvil se tam slabý duch tak držím palce 🍀✌️, já to sice ještě potvrzené nemám ale nějaká šance tam je

autor
11. únor 2024

@lujhu tak to gratuluji😊 a měla nebo máš nějaké priznaky? Já mám vždy před ms akné a bolestivá prsa..teď vůbec nic. Tak jestli se mi ms do zítřka nerozjede tak si pro test dojdu😀

lujhu
Autor odpověď smazal
Zobraz
lujhu
11. únor 2024

Jen jsem měla bolestivé bradavky jinak nějak zvláštní příznaky jsem neměla, určitě zajdi 🍀🤞

lujhu
11. únor 2024

@lujhu teď mám , vic příznaků ráno my je většinou blbě od žaludku a často se potím strašné návaly, ale uvidí se budu zkoušet ještě zítra,

nagojka
11. únor 2024

Mám to právě teď...špinění ale o něco silnější takže u mě to MS nejspíš je...aspoň v to doufám...bolí mě spíš záda v kříži než břicho..