Po revizi místo menstruace jen špinění

red.miky
1. kvě 2015

Milé ženy,
stalo se některé z vás, že jste měly místo menstruace pouze špinění? Jsem 6 týdnů po revizi a 6 dní jsem pouze špinila. Sestřička z gynekologie mi říkala, že se to stává, že zřejmě po zákroku ještě nedorostla sliznice, proto jen to špinění. Zajímá mě to i z toho důvodu, jestli si už můžu dát vanu a mít nechráněný sex. Je pravda, že po zákroku jsem jen v ten den lehce krvácela, pak asi tři dny pouze špinění a pak už nic. Bolesti taky téměř nebyly.
Děkuji za zkušenosti a názory.

odry86
1. kvě 2015

Ahoj,
já jsem taky dostala menstruaci po 6 týdnech od revize, zhruba půl dne sem krvácela a od té doby už pouze špiním. Jakmile skončí špinění, tak už se chytám chovat normálně (sex, vana, tampóny). 🙂

red.miky
autor
1. kvě 2015

@odry86 Moc díky za názor. 🙂 Mně už to nedalo a tím, že už ani nešpiním, tak jsem si dnes dala vanu. Neskutečně mě bolely záda a hlava a po té vaně to přešlo. To byl relax po tak dlouhé době. 🙂

snezenka123
1. únor 2018

Ahojky, obnovuji diskuzi🙂

Dnes je to 4 týdny od potratu(plod se přestal vyvíjet )v 7tt, vyvolaném tabletami.
Na kyretáži jsem nebyla.
Přesně, jako v den kdy by měla dorazit ms jsem ráno trochu slabě krvácela, potom nic, a jen slabé špinění, spíš jen po ránu, při utření, a hnědé, krev žádná.
myslíte, že by to mohla být ms??takhle slabá?
Před týdnem jsem byla na ko, děloha čistá, sliznice ok, dokonce se chystal prasknout folikul, jak zjistil dr.na utz, a říkal, že ms dorazí tak za 14 dní...ale už necelý týden na to přišlo tohle mini špinění...měla jste to taky některá tak? a byla to ms?termín by tomu odpovídal...

kobzolla
1. únor 2018

@snezenka123 Opět ahoj! 😉 Já dostala první na včera večer, zatím se jeví trošku slabší než obvykle, ale je to jen pár hodin teprve.

snezenka123
1. únor 2018

@kobzolla ahojky🙂 ty jsi byla vlastně týden přede mnou, viď na revizi? u mě to proběhlo 4.1:-(
Já jsem nafouklá, břicho mě bolelo o víkendu,ale příjde mi to jako by byla skoro žádná, není to ani na intimku:-/ jsem z toho jelen. Nikdy jsem si snad nepřála ms, tak , jako teď🙂
Chtěla bych to mít už za sebou, udělat tlustou čáru a vědět, že už je všechno ok.

kobzolla
1. únor 2018

@snezenka123 Ani, byla jsem na revizi 29.12.. Taky jsem se nemohla ms dočkat!!! Mě by tedy intimka rozhodně nestačila, je to standartní. Třeba se ti to ještě teprve rozjede 😉 Kontryhel piješ? Já dnes s 1.DC zase začala, tak snad bude sliznice pořádná.

snezenka123
1. únor 2018

@kobzolla kontryhel jsem pila po tom potratu i několikrát denně, ale ted už jen tak sporadnicky, fakt se těším na tu ms...potom budu zase užívat, ale k ničemu mi to asi nebude, protože přítel ještě mimi nechce...chce počkat, tak jsem z toho smutná,ale co nadělám...

kobzolla
1. únor 2018

@snezenka123 Tak ho pak pij, krom toho že má hodně vitamínů a minerálů, je to opravdu zázrak na sliznici 😉 Od prvního dnes cyklu po ovulaci.
No jo, to je na prdlačky, když to má každý z partnerů jinak... To mě mrzí 😔 My si strašně přejeme parťáka pro prvního, tak strašně moc, že nás až mrzí, že jsme s tím nezačali dřív už a že se nám tak nedaří...

snezenka123
2. únor 2018

@kobzolla všechno určitě u vás bude v pořádku🙂 a tentokrát to u vás vyjde se šťastným koncem 🙂 ten kontryhel je super, taky s ním mám skvělé zkušenosti, ať na růst sliznice tak při ms je výborný🙂

snezenka123
3. únor 2018

Ještě někdo podobnou zkušenost?? je sobota a od středy po ránu slabé hnědé špinění..a nebo po milování...včera ráno slabší krvácení po malé, břicho bolelo včera jako před ms...a jinak celý den nic...po večerním milování zase troška slabého krvácení...a zase jako když utne...dnes jsem 30dc od potratu...myslíte, že to můžu považovat za ms?