Strie na prsou. Je možné takle na začátku?

misicka03
3. kvě 2020

Dobrý den, mám otázku snažíme se o miminko MS nedorazila (3dny zpoždění) a TT negativní. Jenže mám zvětšená prsa bolí mě bradavky a pobocích prs se mi udělali strie. Je normální, že by se udělali hned tak ze začátku? A nebo je to tím, že prostě přijde MS 🤷‍♀️. Nikdy předtím jsem to neměla i když prsa se mi zvětší s příchodem MS. Děkuji

zuzroko
3. kvě 2020

@misicka03 taky me bolela prsa a v tu chvili jsem vedela ze se neco deje, protoze me bolela prsa 14 dni pred a ne v dny kdy jsem to mela dostat, ale ja teda mela pozitivni test hned. Ale strie tak brzo? 🤔 no mozne je vsechno 😀

leniczka23
3. kvě 2020

Tipla bych si, ze strie tam.uz byly a jen sis jich vsimla jak se ti prsa zvetsila. Lze to.poznat pkdle toho jestli jsou cervene, pikud jsou strie cervene jsou nove, pokud uz jsou vybledle jsou stare😊
Drzim palce at uz MS neprijde.

lotosek
3. kvě 2020

Mne právě prsa naopak nebolela vůbec, podle toho jsem tušila, že je něco jinak, na TT už bylo //. Strie na prsou se mi udělaly až po porodu, ale ty stály za to, prsa mi vyrostla během dvou dnů snad o dvě velikosti.

e7
3. kvě 2020

Je to možné, mě v den kdy měla dorazit MS začali bolet prsa a vyrostli během pár dní o číslo 🙈 nikomu nepřeju. Během pár dnů mi všechny podprsenky malé a ještě k tomu jak mě prsa boleli a nemohla si na ně ani sáhnout tak normální podprsenky nepřipadali v úvahu 😁 musela jsem sáhnout po sportovní a pevnější aby to hezky drželo a ani se nehlo! A prsa mě přestaloa bolet tak ve 12tt? A test jsem měla pozitivní už 3 dny před MS ale já to měla všechno hnané přes hormony takže se přesně vědělo kdy byla ovulace atd.. 😊

tasimia
3. kvě 2020

@misicka03 prsa byly můj první příznak, kterému jsem nevěnovala pozornost.. myslela jsem si, že mám nějaký zánět. Pálení + bolest bradavek ;).