Těhotenské testy. Je normální po 7 dnech zpoždění, že mám pořád ducha?

paiiinka
28. únor 2021

Ahoj , chtěla bych se zeptat , mám spoždění 7 dnů od MS . Je normální že mám na testu pořad ducha ? Že to není ještě silná čárka ?

paiiinka
autor
2. bře 2021

@klokanka31 to v tu chvíli je šťastně nešťastná chvíle 🥺🥺🥺🥺

jarcca
2. bře 2021

@paiiinka také jsme měla dva potraty po sobě, v lednu a pak v květnu...na začátku června jsem byla znovu těhotná a do třetice to vyšlo. Bohužel i tohle k životu patří a na jednu stanu pokud plod není v pořádku lepší takhle na začátku než pak třeba v druhém trimestru.

paiiinka
autor
3. bře 2021

@jarcca ja vím ze ano ale i tak to ženu potrápí. Byla jsem tak šťastná ze to vyšlo takhle po sobě 🥺

helen_h
3. bře 2021

Já bych si opravdu myslela, že máte v těle ještě nějaké zbytkové hcg, když ten sp byl teprve minulý měsíc! To nemá šanci tak rychle klesnout úplně na nulu, testy jsou citlivé a zachytí již 10 jednotek. Pokud z krve říkali, že hcg je negativní, tak to mohlo být jen nízké (klesající), prostě jasně neprosperující, nemuselo to znamenat, že už je to nulová hodnota. Takže je možné, že teď byla jen posunutá ms, že to nebyl další potrat, tělo se prostě trochu srovnává do normálu...

klokanka31
3. bře 2021

@helen_h No nevím, když já potratila, tak hned po ms na testu ani duch...

medamina
3. bře 2021

Ahoj, mne se to ted taky stalo. V listopadu potrat, pak v novem roce jsme se zacali snazit po povoleni od doktora, hned jsem mela pozitini test, ale jen slabounkou carku, tyden zpozdeni, porad slaba carka a pak prislo krvaceni. Snad se brzy opet zadari. Drzim palce nam obema 🌻

paiiinka
autor
3. bře 2021

@helen_h DR mi řekl ze hcg bylo na nule . Tak nevím . Sám je z toho zmatený a řekl ze se uvidi zítra až uvidí kolik má hcg v krvi