Těhotensky test. Je brzy? Půjde už vidět duch?

3. únor 2021

Ahojky potřebuji poradit, mam cyklus obvykle 27dní pravidelně, ovulaci jsem zpozorovala 23.1 ,11DC (hlen, bolesti citlivé prsa) ale podle kalendáře vychází na 14DC,poslední MS byla 13.1
Teď bych měla být pravděpodobně 11DPO nebo od kdy to počítat?
Trápí mě močové cesty, chodím často na Wc, jelikož často piju, cítím trošku tlak v podbřišku, jsem unavená, bolí me bedra mám citlivé prsa, Ma cenu si dělat těhotensky test není to brzy myslíte že by šel vidět duch? MS má přijít za 6dní

luhana
3. únor 2021

Nema smysl delat test takhle brzy. Jeste pockej, jestli budes mit zpozdenou ms nebo alespon do terminu planovane ms.

amazonkajanik
3. únor 2021

Já si dělala test 3dny před ms a měla jsem ducha. Jenže jsem věděla přesně den ovulace i početí (tentýž den 😊). Normálně bych dělala při zpoždění,ale navedlo mě k tomu chování psa,nikoliv příznaky,které paradoxně zmizely,páč před ms mě prsa běžně bolela ...

leniczka23
3. únor 2021

Pokud jsi 11dpo test si klidně udělej. Měla jsem ducha už 8dpo. Dva dny před MS jsem měla dálnici. Nicméně pokud tam nic nebude s dalším testem bych počkala až do MS. Držím palce

pe_tu_ss_ka
3. únor 2021

Já si při prvním i teď při druhém těhotenství dělala test od clearblue s indikací týdnů a u obou se mi potvrdilo těhotenství 4 dny před menstruací.

natali021
3. únor 2021

Já dělala test 5 dní před očekávanou MS večer a byl malilinkatej duch, ale šedej, tak jsem myslela, že je to ryska. Za dva dny jsem dělala znova z ranní moči a už byl viditelnější a růžový. Dnes měla dorazit MS dělala jsem digitální a potvrdil 1-2 🙂 Ale příznaky jsem neměla žádné, jediné co tak mě bolely záda, ale na to já trpím, tak jsem to nebrala jako příznak.

autor
3. únor 2021

A Je ten test od clearblue v necem lepší než klasické od dr.max ,ukáže přesněji nebo rychleji?

natali021
3. únor 2021

Já v něm vidím plus, že nemusíte hledat duchy a ukáže rovnou zda nejste nebo jste + v jakým týdnu

pe_tu_ss_ka
3. únor 2021

Mě papírkové neukázaly nikdy těhotenství a nejsem na hledání duchů. Tohle během 30s ukáže buď + a následně cca kolik týdnů od oplodnění nebo minus.

baraskaska
3. únor 2021

Pokud ti nevadi dat par desitek korun mozna zbytecne proc ne. Jsou zensky ktere ti reknou ze nemeli ducha ani dva dny po spozdeni a zensky ktere meli ducha treba uz 8 dpo jako ja a 11 dpo uz krasne dve carecky. Tak zalezi zda by ti to pak nebylo lito kdyby tehotenstvi nevydrzelo a odeslo s ms. Ja to brala tak, ze na zacatku neni nikdy nic jisty a ze jen priroda vi co dela takze jsrm nemela problem s tim si udelat test takto brzy navic me bolel podvrisek jako nikdy a tak nejak jsem si to chtela co nejdriv podtvrdit.
Jinak jsen vzdy pouzivala mamatest pry by mel mit vic barviva nez jine.

miselinna
3. únor 2021

Tam jde hlavně ale o to, že ten digitální clearblue má citlivost 25, osobně bych radši volila s citlivostí 10 klasický papírový, ať nepočuráš test za tuším 250 a ono se to třeba ještě neukáže a přitom těhotná budeš.. zkusila bych zítra ráno mamatest a uvidíš 🙂 🍀

autor
3. únor 2021

Děkuji za názory 🙂 uvidíme zkusím počkat do Ms

mydvaapes1
5. únor 2021

Ahoj, já měla poslední MS 12.01., a dnes ráno jsem měla test negativní...do MS mám čtyři dny :(...jak jsi ty na tom? Čekáš nebo sis nějaký test během posledních dvou dnů udělala?

hanulkaha
5. únor 2021

@pe_tu_ss_ka jenze i digitalni Clear blue je obycejny papirkovy test, jen je v plastovem obalu a vysledek se ukaze na displeji 😉

pe_tu_ss_ka
5. únor 2021

@hanulkaha to opravdu vím, ale ta testovací tyčinka je větší, natáhne větší obsah moči. Ty obyčejné úzké papírky mi nikdy neukázaly druhou čárku, a nebaví mě duchařit. U tohoto testu nehledám nic, co tam není. A už podruhé mi potvrdil těhotenství 4 dny před menstruací i když má uváděnou citlivost 25 jednotek..

autor
5. únor 2021

Clear blue test, seženu normálně v dr.max? Je jich více druhů nebo tak? vím ze ukazují týdny a nebo jen čárky

pe_tu_ss_ka
5. únor 2021

Určitě v každé lékárně. Já vždy brala ten digitální, který ukazuje i ty týdny. Jiné od této značky jsem nezkoušela.