Těhotenský test. Kdy, když mám dlouhý cyklus?

flowerstone
25. kvě 2020

Ahoj holky; moje cykly jsou nepravidelný někdy mám spozdeni 3-5 dni 😃 někdy týden max dva.
Poslední jsem měla 19.4. Takže 6 den meškám. Vím, že každý děla testy hned po vynechání ale u delších cyklu to asi nema úplně smysl co?
Lepší počkat dyl ať pak nejsem zklamaná😃

Nebo mě napadlo jestli vitaminy gs mamavit to nemohli nějak oddálit..

jaja01k
25. kvě 2020

@flowerstone Vitaminy to asi neovlivní.
Když máš nepravidelné cykly a nevíš, kdy byla ovulace, tak se dá těžko cokoli odhadnout. Já bych test zkusila. Držím palce 🙂

roxanalit
25. kvě 2020

@flowerstone Jakobych četla před nedávnem sebe ☺ Taky jsem měla delší cykly, ovu nehlidala vůbec, protože jsme měli sex pravidelný. Tt jsem si dělala kolem 30 DC kdy byla slabá čárka a obden sílila, dneska kontrola,máme srdíčko a fazolka je v pořádku ❤ tak pokud meškáš udělej test, když tam nebude ani duch a má nepřijde je naděje že byla teprve ovu a test ti ukáže později nebo dorazí ms. Držím palce 🍀😍

leniiid
25. kvě 2020

Já mám cykly i po 37 dnech někdy 34 jindy i 38 a dnes takto 🙂 miminko jsme chtěli , vím i kdy byla ovulace , takže jsem vedela kdy cca testnout a poslední ms jsem měla taky 19.4 😂

leniiid
25. kvě 2020
flowerstone
autor
25. kvě 2020

@leniiid 😃❤️ No to je skvělý. To by byla super náhoda kdyby jsme byly obě, Já předpokládám ze jsem ji měla 8.5 (Vycházelo mi to tak v aplikaci😆 a zároveň jsem cítila vaječníky) tak to mám většinou vždycky ... kdy Jsi měla ty?😃 jinak moc gratuluju♥️ Musel to být super pocit

clo1
25. kvě 2020

@flowerstone jestli byla ovulace 8.5., tak to už budou na testu dálnice pokud jsi těhotná 😀

flowerstone
autor
25. kvě 2020

@clo1 kdo by to pokoušel😆😆😆

leniiid
26. kvě 2020

@flowerstone dekuji, 12.5 ve středu jsem myslela ze umru jak mě bolelo bricho( s dr jsme sledovaly kdy bude ozvu, trpím totiž na pco... takže jsem přesně vedela když byla)

lexa2000
26. kvě 2020

@flowerstone kdy teda uděláš test?😂

flowerstone
autor
27. kvě 2020

@lexa2000 ahaaa. To si měla fajn když sis mohla být jistá, ze proběhla v daný den.
Nemohu bohužel říct to stejný 😆 no dnes je to 39 den cyklu. MS stále nikde. Vzdy mám tak 33-35 Ale před 3 měsíc jsme měla ještě delší než je 39 tak proto se neraduju.. před týdnem jsem prave zaspinila tak hnědé nebo růžové měla jsem to dva dny pak jsem četla ze se muže jednat o zahnizdeni😃 nebo přicházející ms ale ta se mi nerozjela. Poslední dny cítím bolest vždy chvíli jak před ms ale vždy nic.. tak nevim😫 bojim se udělat test ještě takhle “brzo” když vím, ze jsem měla i delší meskani a nic z toho nebylo....

clo1
27. kvě 2020

@flowerstone udělej test!!!! 😃

lexa2000
27. kvě 2020

@flowerstone šup šup na test!! Tuším 2 čárky 🥰😂

flowerstone
autor
30. kvě 2020

@lexa2000
@clo1 Tak co myslíte ?🤣🤣 já se asi zblázním !

clo1
30. kvě 2020

@flowerstone gratuluji. 🙂
Jsem to říkala, budou to už dálnice 😀

flowerstone
autor
30. kvě 2020

@clo1 dekuju ! 🤩 já se toho bala 😆no porad úplně nejasam prvně si zo půjdu potvrdit na gyndu 🤗 ale jsem v šoku už jsem tomu ani nevěřila

clo1
30. kvě 2020

@flowerstone jak dlouho jste se snažili??

ajriska
30. kvě 2020

S dovolenim se přidám.Ja měla posledni MS 8.5.,bolestiva,cca 5 dni.Cyklus mam 30dni,jsem tři mesice po laparo,srusty,slepak.Posledni tyden me boli břicho jak kdybych to mela dostat.Mam za sebou uz dve sekce,cilene se nesnazime ale ani nehlidame.Bohuzel posledni mesic jsem mela extrakci moudraku,antibiotika..

leniiid
30. kvě 2020

@flowerstone takže jsme stejně ? 😂 tohle je starší fotka. Dnes jsem dělala poslední test co jsem měla a mám podobné || jak ty 🙂

flowerstone
autor
30. kvě 2020

@leniiid Jo 19.4 jsme obě měly poslední ms 😆 já to zjistila dnes ve 42 dni cyklu. Jen doufám ze je vše v pořádku protože porad mám takový ty lehký bolesti v břichu. A jelikož jsem prvorodicka vůbec nevim v kterým tydnu muzu být 😃 asi 6tt. No já tam mám pěkný dálnice jak rikala
@clo1 čekala jsem nějakýho ducha spis 😃” a snažili “ jsme se skoro rok

lexa2000
30. kvě 2020

@flowerstone jeeee já na tebe myslela a doufala že ti to vyjde 🥰🥰 tak ti to moc přeju mamino🥰🥰🥰🥰

flowerstone
autor
30. kvě 2020

@lexa2000 dekuju ti moc 🤩 ♥️ Díky vám jsem Ten test zkusila 🤗 jinak bych to oddalovala😆